Dodaj do ulubionych

Domy opieki dla osoby z Alzheimerem

16.05.16, 19:07
Szukamy domu opieki dla osoby starszej, która została dotknięta chorobą Alzheimera. Interesuje na południe Polski. Śląsk/Małopolska. Jeśli ktoś zna dobre domy opieki z tych okolic to proszę o kontakt w wątku bądź na nr telefonu
Edytor zaawansowany
  • 17.05.16, 16:37
    Sprawdź domy opieki organizowane przez Zapiecek www.zapiecek.biz/ oni się specjalizują w chorobach Alzheimera. W tym obszarze o którym mówisz to ośrodki mają we Wieliczce, albo w Myszkowie na Śląsku.
  • 18.05.16, 12:10
    Dziękuje bardzo. A co należy zrobić żeby dostać się do takiego ośrodka? Dużo kosztuje?
  • 19.05.16, 13:14
    Kontaktujesz się, rozmawiasz, badasz ośrodek.
    No i wiadomo trzeba przedstawić kartę zdrowia takiej osoby, nie wiem czy dla Ciebie to rodzic, siostra, babcia, dziadek ale trzeba iść do lekarza by ośrodek wiedział jaki jest stan zdrowia danej osoby. Muszą mieć czarno na białym, że stwierdzono chorobę Alzheimera. Nawyki danej osoby, bo ten ośrodek Zapieckowy, który Ci podałem to już jest taki ośrodek wyższej klasy gdzie się dostosowują do danej osoby.
  • 20.05.16, 15:11
    To się akurat da załatwić, tylko nie wiem czy mnie stać na taki ośrodek, który ma podwyższone standardy, ale przejrzałam sobie zdjęcia i rzeczywiście jest tam całkiem przyjemna okolica.
  • 21.05.16, 15:09
    A tego nie wiem czy się stać, wbrew pozorom te tańsze domy nie są dużo tańsze, a jakość obsługi jest o wiele niższa niż w takich o podwyższonym standardzie. Więc jak mnie co najmniej warto sprawdzić, a co Ty zrobisz to Twoja sprawa.
    Ruch to pierwszorzędna sprawa dla osób starszych, leżąc mogą się pojawić odleżyny, a dla osoby starszej to prawdziwa katastofa.
  • 21.02.17, 12:50
    Dzień dobry,
    Jeśli opieka domowa jest niewystarczająca warto wówczas rozważyć pobyt w prywatny domu opieki. Mamy placówki partnerskie na terenie czterech województw(opolskie, śląskie, dolnośląskie, wielkopolskie), które zostały zaprojektowane pod osoby z Alzheimerem. Zapraszamy do kontaktu, firma Justyna DOM. Tel. 693465703 lub e-mail justyna.dom.opieka@gmail.com Za pomoc przy wyborze domu opieki firma nie pobiera żadnych opłat.
  • 11.10.17, 10:52
    Polecam Ośrodek dla osób z chorobą Alzheimera jodlowadolina.pl.
    Ośrodek świadczący opiekę na wysokim poziomie tylko nad osobami z chorobą Alzheimera

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.