• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Buty Hi-Tec - opinie Dodaj do ulubionych

• 20.07.11, 20:32
    Co sądzicie o butach tej firmy? Spotykam się z różnymi opiniami - z jednej strony czytam, że dobry stosunek ceny do jakości, z drugiej, że są słabe. Ktoś ma jakieś doświadczenia?

--
    I kto za to płaci? Pani płaci, Pan płaci.. Społeczeństwo.
    Zaawansowany formularz
    • 20.07.11, 20:44
      Nie miałem nigdy ich butów tylko kurtkę, ale przymierzałem się kiedyś do jednego modelu i zauważyłem to samo co ty. Generalnie jest tak, że kolesie którzy każdą wolną chwilę spędzają na szlaku, bardzo dużo chodzą po górach w ciężkim terenie itd. mają swoje ulubione marki i wszędzie piszą, że jeżeli buty nie kosztują min. 600 PLN to są lipne.
      Co do Hi-Teca, to sprawdź opinie na forum ngt.pl. Tu masz dwie pierwsze z brzegu:
      ngt.pl/528,hi-tec-ascent.html
      ngt.pl/924,hi-tec-altitude-iv-wp.html
      • 04.03.16, 23:51
        Totalny badziew, chińskie z marketu masakrują je jakośćią.Model R156 Hitec. Pierwszy rozkleił się po tygodniu. Drugi rozpadł od spodu i rozkleił po kolejnym. Z Lidla czy Bidy wytrzymują po kilka miesięcy w całośći. Odradzam Hitec jako kompletny szajs i badziewdź
        • 09.03.16, 23:19
          Hi-tec dobra firma ale chinole podrabiają logo Tak jest na wielu rzeczach Hi-tec jest bardzo dobrą firmą (nie u chinoli)
    • 21.07.11, 17:24
      Moje pierwsze buty górskie to były hi-tec z skóry nubukowej z waterprof najpierw służyły mi cała zimę jako buty codzienne i były rewelacyjne,wygodne wreszcie pojechałam w góry i tam przy podchodzeniu obtarły mnie straszliwie ,sytuacja się powtarzała -po równym super przy podchodzeniu(inne położenie stopy pod kątem)obtarcia i to ogromne z tym ,że ogólnie mam problem bo często i inne obuwie mi nie służy,buty te mam już 6 lat z tego od 3 używam ich tylko w pracy w terenie i naprawdę służą dzielnie są nie do zdarcia,sym ma też inny model jako zimowe i sobie chwali
      --
      "samowystarczalni umysłowo są tylko geniusze i głupcy"
      • 22.07.11, 10:45
        Możliwe, że źle wybrałaś rozmiar butów. Jeśli chodzi o trekkingi, to kupuje się je trochę inaczej niż normalne buty na miasto. Tu masz poradnik jak wybierać buty do łażenia po górach:
        www.female.pl/artykul/12503/Jak-dobrze-wybra%C4%87-buty-turystyczne.html
        • 22.07.11, 17:56
          Możliwe drugie buty kupiłam o rozmiar większe i od 4 lat jestem bardzo zadowolona ale to są trezety więc trochę lepsza jakość.
          --
          "samowystarczalni umysłowo są tylko geniusze i głupcy"
        • 20.10.11, 11:35
          Wszystko ladnie pieknie, tylko jak mozna stwierdzic, ze buty beda obcieraly na szlaku? Moje np. robia mi sieczke z piet po kilku godzinach chodzenia. Jak mialam to stwierdzic po przymiarce? Pytam z ciekawosci. Rozmiar wieksze niz nosze nie wchodza w gre,w swoim rozmiarze mam przed palcami cm luzu, wiec w wiekszych chyba bym sie zabila ;)
          --
          [img]http://www.beruska8.cz/smajlici/3D2/22.gif[/img]
          "Państwo koscielne Watykan istnieje tylko dzieki temu,ze swiat nie ma ochoty polknac czegos tak wstretnego"-J.W.Goethe-
          • 21.10.11, 15:21
            katja_24 napisała:

> Wszystko ladnie pieknie, tylko jak mozna stwierdzic, ze buty beda obcieraly na
            > szlaku?

Takiej pewności chyba nie możesz mieć nigdy :-) Ja zawsze staram się rozchodzić nowe buty przed wycieczką. Najlepiej chodzić w jakimś lekkim terenie, na przykład w lesie, jakichś skałkach itp. Poza tym dużo daje wiązanie buta. Zwracaj uwagę żeby stopa nie poruszała się góra-dół w bucie. Można to załatwić mocnym zawiązaniem buta na cholewce.
          • 15.03.16, 13:22
            Owinąć stopę bandażem elastycznym.(Na '8'.)
            Wtedy nawet niestraszne 'stalowe buty gnola'.
    • 25.07.11, 12:00
      > Spotykam się z różnymi opiniami - z jednej strony czytam, że dobry stosunek ceny do jakości, > z drugiej, że są słabe.
      Dobry stosunek ceny do jakości - tak, słabe - nie, chyba że chcesz w nich zdobywać Mount Everest ;-) Poszukaj sobie modelu z Ion Mask pl.engadget.com/2008/09/01/zegnaj-gore-texie-nadchodzi-ion-mask/ Dobra rzecz na takie lato jak mamy w tym roku ;-)
      • 18.08.11, 12:39
        W przypadku Hi-Teców stosunek ceny do jakości faktycznie jest super. Nie są to może jakieś całkowicie profesjonalne buty, ale na codzień i w nieduże góry sprawdzają się dobrze. Ja mam jakiś kilkuletni model i tak już drugi rok planuję je zmienić, no ale nie chcą się rozwalić, więc nie mogę się do kupna zmobilizować, bo i po co w sumie. :P
        • 26.08.11, 20:50
          E tam. W butach hi-tec byłam zimą na Mount Whitney.
          Potem nosiłam je jeszcze wiele lat. W końcu zaczęły przemakać, więc zaczęłam ich używać w ogrodzie i na budowie.
          Letnie Salomony zużyły się znacznie szybciej.
          --
          O mojej nieudanej wycieczce do Egiptu z nieuczciwym biurem podróży
          • 16.10.11, 22:39
            Moje buciki HI-TECa kupiłem chyba z 8 lat temu i do tej pory mi służą i nie chcą się rozwalić. Były kupione w przecenowej promocji poniżej 200zł i są używane zimą do spacerów po lesie z psem, a latem do chodzenia po Tatrach. Natomiast buty syna Alpinusy rozkleiły się po drugiej wyprawie w TATRY
            • 29.06.14, 22:21
              Ja bym Hi-Tec nie kupił, dla mnie jednak co marka to marka i tak już od wielu lat. Najpierw kupiłem buty Hi-Mountain, niestety też nie były zbyt wysokich lotów, szybko się rozleciały i wtedy postanowiłem, że zawsze cosik dołożę :)

orlabaszta.pl/wysokie/946-buty-scarpa-terra-gtx.html
              Teraz mam te Scarpy i są to naprawdę świetne buty!
    • 14.08.14, 08:44
      Ja kupiłam swoim chłopcom trekkingi tej firmy, no i niestety żałowałam tej decyzji, bo buty mimo membrany zwyczajnie przeciekały...
      --
      ***Gwiazdy 2001*** - miejsce spotkań dla rodziców trzynastolatków
      Austria - miejsce spotkań dla pasjonatów tego pięknego alpejskiego kraju
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.