Dodaj do ulubionych

pomóżcie!!!gdzie w góry???

02.06.12, 10:05
Witam
Chcę pojechać w góry. Tylko nie wiem gdzie. Interesuje mnie tydzień od 11.06.2012 do 15.06.2012. Jadę z tatą i córką 6 m-cy. Zależy mi na 2 pokojach 1 osobowych , albo tak abyśmy my z córką miały osobny pokój. Chciałabym w ramach możliwości przygotować sobie posiłki samemu. Jeszcze jedno muszę się dostać koleją. Jeśli ktoś może mi coś zaproponować to będę wdzięczna za poradę. W górach nie byłam już ładnych parę lat . Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • marianek694 02.06.12, 16:43
    Hej! Polecam Beskid Żywiecki. Sam jadę tam w dniach 10-14.06. Zawoja, gospodarstwo agroturystyczne pani Kozina. Zapewniam - jest super. Dużo miejsca i przestrzeni dla dziecka i dla siebie. Byłem tam dwa lata temu i wracam ponownie. Ponadto - jest tanio i można zakupić pyszne obiadki u pani domu. A góry? Po prosu piękne. Ja też jadę koleją. Do Suchej Beskidzkiej, a stamtąd ok. 25 minut busem do Zawoi Podryżowne. Jeśli chcesz znać szczegóły napisz do mnie na szczurowski4@wp.pl
  • m-s1 02.06.12, 17:19
    Dzięki wielkie. Jednak to za daleko. Sprawdziłam czas podróży to 14 godzin. Pozdrawiam
  • takitam1 03.06.12, 08:23
    Zaproponuję Ci Gorce...łatwe a urokliwe. To odcinek Głównego Szlaku Beskidzkiego z Rabki na Turbacz. PO drodze na szlaku masz dwa, niezbyt oddalone od siebie schroniska, Wprawdzie nie ma -chyba- możliwości samemu przygotowac posiłku, lecz szlak nie ejst wymagający nawet dla nieprzyzwyczajonego do szwendania sie po górach, a jest urokliwy, nieuciązliwy w chodzeniu...
    Pozdrawiam:)
  • kornel-1 03.06.12, 15:05
    Polecam Górę Kalwarię. !.5 h pociągiem z Warszawy.

k.
    --
    "Kornel: moje podróże"
  • robert1553 04.06.12, 10:16
    To może Karkonosze i Szklarska Poręba albo Karpacz ?? Obie mieściny bardzo przyjemne ze sporą ilością atrakcji. Będzie gdzie pospacerować z dzieckiem. Polecam pokoje gościnne w Szklarskiej Porębie Spory wybór i niezbyt wysokie ceny.
  • m-s1 04.06.12, 10:26
    Dzięki wielkie. Tu mam znacznie bliżej. Jestem z zachodniej Polski. Siedzę i wyszukuję noclegów w Karpaczu, ale jak widzę to ceny trochę poszybowały do góry.
  • robert1553 05.06.12, 13:34
    Proponuję powysyłać zapytania, bo doświadczenie uczy, że można sporo zejść z ceny, która początkowa może przerażać. A może tu... tanie pokoje gościnne w Karpaczu - U MARI ???
  • billy.the.kid 05.06.12, 21:14
    górka szczęsliwicka w warszawie.
    --
    rzecz się dzieje w POLSCE- czyli NIGDZIE.
  • m-s1 09.06.12, 21:18
    Dzięki za pomoc. Znalazłam vouchera-Szklarska Poręba 4 noclegi za 99zł.
    Pozdrawiam i wszystkiego dobrego miłośnikom gór.
  • noclegiwgorach 20.06.12, 10:48
    www.slonecznapolska.pl/agroturystyka-ochotnica-gorna-noclegi-gorce-tatry.htm
    NOCLEGI w górach. Pysznie, tanio. Cena: nocleg+wyżywienie 35zł od osoby. POLECAM! :)
    www.eholiday.pl/noclegi-vb0234.html WAKACJE Z DZIEĆMI :)
  • maniekmarny21 26.07.12, 09:31
    Zapraszam serdecznie do Karpacza/Szklarskiej Poręby! Miejscowości te położone są na południowym- zachodzie Polski. Co je wyróżnia? Malownicza okolica, wygasły wulkan Śnieżka ;) dobre - swojskie jadło i wiele wiele atrakcji dla dzieci - i nie tylko! Mógłbym się rozpisywać tutaj godzinami, dlatego prościej będzie podesłać Ci dwa linki do ich głównych stron :) www.karpacz.net/ www.szklarska-poreba.pl/ będziesz miał jakieś pytania? Pytaj śmiało! Mam nadzieję, że na coś się zdecydujesz... ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.