Dodaj do ulubionych

gdzie w góry?

20.09.13, 11:48
Witam,
szukam miejsca na kilkudniowy wypad w góry w październiku-listopadzie dla dwóch osób, z których jedna (ja;)) jest mało sprawna fizycznie, więc trasy muszą być w miarę łatwe. Byłoby super jakbyście oprócz miejscowości mogli polecić konkretne miejsce na nocleg (max.60zł/os. bez wyżywienia). Fajnie by było jakby w okolicy był basen i/lub stadnina koni. Dodam że jestem z Warszawy i nie chciałabym całego dnia spędzić w samochodzie dojeżdżając i wracając :) będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi.
Edytor zaawansowany
  • pogromca_kretynow 20.09.13, 14:34
    gosia-3103 napisał(a):

> Witam,
    > szukam miejsca na kilkudniowy wypad w góry w październiku-listopadzie dla dwóch
    > osób, z których jedna (ja;)) jest mało sprawna fizycznie, więc trasy muszą być
    > w miarę łatwe. Byłoby super jakbyście oprócz miejscowości mogli polecić konkre
    > tne miejsce na nocleg (max.60zł/os. bez wyżywienia). Fajnie by było jakby w oko
    > licy był basen i/lub stadnina koni. Dodam że jestem z Warszawy i nie chciałabym
    > całego dnia spędzić w samochodzie dojeżdżając i wracając :) będę wdzięczna za
    > wszystkie podpowiedzi.

I tak spedzisz caly dzien w samochodzie. Chyba ze pojedziesz fdo Gory Kalwari.

--
    Dopoki nie wynaleziono internetu, nie wiedzialem ze na swiecie jest tylu kretynow.
  • billy.the.kid 22.09.13, 09:58
    nie, nie pogromco.
    bliżej jest na górkę szczęśliwicką.
    --
    rzecz się dzieje w POLSCE- czyli NIGDZIE.
  • morekac 22.09.13, 08:34
    Okolice Bielska (Śląski, Mały, może Żywiecki) albo coś za Krakowem - czyli okolice Suchej Beskidzkiej, Rabki - Makowski, Wyspowy, północna część Gorców?
    --
    -------------------------------------------------------------
    "a przecież można pozostać człowiekiem nawet jeśli jest się nauczycielem" by Grave_digger
  • kamyczek14 22.09.13, 14:31
    Popieram propozycję Beskidu Śląskiego.
  • jarek941 01.10.13, 21:39
    Prosze bardzo...wszystkie dostępne oferty
    wycieczka w góry
    Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem
  • mar.kry 23.09.13, 21:10
    Ja bym na Waszym miejscu wybrała Bieszczady np: do Wetliny albo do Ustrzyk, sama mam słabość do tych terenów i byłam tam nie raz, więc spokojnie mogę polecić szlaki są przyjemne, każdy sobie poradzi:) A co do noclegu to ja ostatnio znalazłam tutaj, bo złożyłam zapytanie i dostałam na maila oferty, całkiem fajna sprawa, możesz tak spróbować;) Miłego wypoczynku!
  • banskie10 24.09.13, 21:45
    Może tutaj ?
  • piotreek12 01.10.13, 14:18
    na udany wyjazd w góry polecam Hotel Górski Raj (Niedźwiedź) . Hotel wygląda jak góralski domek, co sprawia że miejsce jest bardzo klimatyczne. W pobliżu stadnina koni, ale najlepsza jest jazda samochodem terenowym po różnych górkach (super przygoda). serdecznie polecam
  • kamilk210 02.10.13, 17:20
    Albo Białka Tatrzańska, znajdują się tam baseny termalne, jest też wiele ścieżek do pieszych wędrówek, a ceny noclegów w Białce Tatrzańskiej nie są jakieś specjalnie wysokie.
  • pawelbrozek432 03.10.13, 11:06
    Wiesz, co jeśli chcesz jakieś miejsce w górach, w którym nie trzeba dużo łazić i się męczyć to polecam jakieś górskie uzdrowisko. Możesz wybrać się do Świeradowa-Zdroju, tam są łagodniejsze trasy i sporo fajnych miejsc do zwiedzania. Fajne spokojne miejsce z ciekawą architekturą i ciepłym klimatem. Możesz przeczytać więcej tutaj - www.swieradow-zdroj.com
  • marysia3001 09.10.13, 09:39
    Osobiście mogę polecić 4 Pory Roku w Krynicy Zdroju. Fajna miejscówka na wypad ze znajomymi na szalony weekend. Dużo atrakcji, szczególnie polecam paintball – świetna zabawa! Ogólnie hotel oceniam na bardzo dobry. I mają certyfikat Złoty Standard co jest też bardzo ważne.
    Polecam i pozdrawiam :)
  • oriana330 16.10.13, 17:16
    Polecam 60 zł/os bez wyżywienia piękne góry, Góra Żar, jezioro Żywieckie w bliskiej okolicy stadnina koni.Nocleg w ogrzewanych ładnych domkach z łazienką www.hotelodys.pl
  • janek-kowal 18.10.13, 12:32
    Tatry jesienią to loteria i trzeba liczyć się ze śniegiem, wiec przeciętny turysta nie pochodzi po górach.
    Idealnym rozwiązaniem wydają się Pieniny, góry niezbyt wysokie i mnóstwo tras i atrakcji.
    Osobiście polecam Szczawnicę >>link do noclegów>> nocleginaplus.pl/noclegi/szczawnica.109.html
  • martaho8 20.10.13, 08:38
    Ja polecam Polanice Zdrój, można sobie pospacerować po miejscowości a i góry wokół też nie są wysokie wiec nie ma z tym problemu, a nocleg w hotelu europa (www.hoteleuropa.net.pl) :)
  • maciusiowka 24.10.13, 21:35
    Może góry świętokrzyskie i okolice Kielc - Dąb Bartek w Zagdańsku, Muzeum Zabawek w Kielcach, ale są też szlaki typowo "górskie" :) Blisko Wwy i ceny przystepne na pewno:)
  • piotreek12 08.11.13, 14:29
    fajnym miejscem na wypoczynek jest Hotel Górski Raj (Niedźwiedź). Teraz mają dużo ciekawych pakietów na Boże Nardzenie, Sylwestra i parę innych pobytowych. Uważam że hotel w pełni zasługuje na swoje 3 gwiazdki i moje oczekiwania co do jakości pokryły się z rzeczywistością :) Hotel ze złotym standardem także polecam wszystkim.
  • ulotki24 13.11.13, 14:55
    zapraszam do nas na dzikastokrotka.pl i domeksudety.pl
  • gazeta2002 20.11.13, 14:48
    zajrzyj do zakładki w góry na narty

swiatodzaplecza.blog.pl/
    trasy są opisane.
  • slawekurbaniak 27.11.13, 21:24
    Zapraszam do Ustronia k/Wisły Beskid Śląski. (z Warszawy ok. 4-5h jazdy samochodem). Utrzymany w stylu regionalnym pensjonat z widokiem na góry. Na miejscu oferujemy m.in. kameralne SPA wyposażone w wannę do hydromasażu oraz saunę fińską. Obok nas kryte baseny z leczniczymi solankami. Cennik noclegów od 40zł./osoba do 50zł./osoba. Pełna oferta: www.milezowka.pl
  • bb.86 28.11.13, 09:59
    Hej! Z racji tego, że mieszkam w Wielkopolsce najlepiej jeździ mi się w Góry Stołowe (Szczeliniec Mały i Wielki), które o każdej porze roku są bardzo atrakcyjne. Jako bazę wypadową polecam Karłów. Pozdrawiam.
    --
    ujakurlop.pl
  • turystaa80 02.12.13, 22:23
    a ja polecam Szczyrk, troszke zapomniane miejsce, ale jest tam ciagle wspaniale, nei ma tego zgielku co w Zakopcu, a beskid piekny. Znalazlem ostatnio takie miejsce na srodku gory- cudowny widok na Skrzyczne, totalna cisza i spokoj, fajny taki pensjonacik - Michałówka się nazywa. Obiecalem ze sie nimi pochwala, bo super gospodarze, wiec moge ich polecic - Noclegi szczyrk
  • kellerman 28.01.14, 16:34
    Zapraszamy do Rupaków. Są narty, i różne warsztaty dla dzieciaków
    www.rupaki.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.