• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

gdzie na majówkę z dziećmi Dodaj do ulubionych

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 07:34
    Szukam pensjonatu lub ośrodka wczasowego w górach, na wyjazd z dwójką małych
    ruchliwców. Zależy mi na tym żeby obiekt miał duży ogrodzony teren , ew. plac
    zabaw, może jakieś atrakcje dla dzieci w pobilżu.
    Rodzice z doświadczeniem wyjazdowym prosze o pomoc.
    Edytor zaawansowany
    • 08.04.06, 09:08
      jakie góry? Może Stołowe?
      Polecam kotlinę kłodzką, dla dzieci sporo atrakcji!
    • 10.04.06, 14:21
      polecam Góry Sowie, bardzo piękne, niezbyt strome, w sam raz na długie spacery
      z dziećmi. a jeśli jesteś autem, to wokoło mnóstwo atrakcji, np. sztolnie.

--
      www.pajacyk.pl/index.php3
      • Gość: ja IP: 217.197.74.* 10.04.06, 20:30
        Może Międzygórze - ogród bajek, wodospad.
        Pensjonat Wila Róż ma palac zabaw i jest w spokojnym miejscu. wklep w
        googlach 'Willa róż: Międzygórze.
        • Gość: ja IP: 217.197.74.* 11.04.06, 12:18
          www.willaroz.pl
          Sama miejscowość jest bardzo spokojna. Na wiosnę też wygląda ładnie. Jednak
          jeżeli lubisz miejscowości typu Zakopane czy Karpacz to możesz być
          rozczarowana.
    • Gość: ja IP: 217.197.74.* 11.04.06, 12:19
      I jescze info:
      www.miedzygorze.pl
      www.miedzygorze.com.pl
    • Gość: roman IP: *.zabrze.net.pl 12.04.06, 14:38
      spójrz na:
      www.noclegi.lambda.wizytowka.pl
      ciekawa propozycja.
    • 04.04.13, 15:40
      Z racji że lubimy aktywne spędzanie czasu całą rodzinką wybieramy się kolejny raz z Adventure Element. Profesjonalni instruktorzy i dużo aktywności - zobaczcie sami, może są jeszcze wolne miejsca - www.adventureelement.pl/aktywna-majowka-w-tatrach/
    • 09.04.13, 11:08
      Jak z dziecmi to tylko do Uzdrowiska w Rabce najleprze uzdrowisko w polsce
      www.domekwrabce.com.pl

--
      www.domekwrabce.com.pl
      • 25.04.14, 08:26
        Moja żona i ja co roku mamy ten sam problem, gdzie na majówkę z małymi dziećmi? Córcia ma 5 latek a synek 3 i nie ukrywam, że wyjazd w góry byłby dla nas męczarnią. Nawet nie wiem kto męczył by się bardziej, my czy nasze dzieci. Dlatego postanowiliśmy na długi weekend zamiast w góry, udać się do Doliny Będkowskiej. Głownie dlatego, że obiecano tam wiele atrakcji dla rodzin z małymi dziećmi. Nasze smyki będą mieć zabawę, a my dorośli troszkę odpoczniemy.
    • 10.04.13, 23:28
      Na weekend majowy (i nie tylko) zapraszam do Ustronia.
      Noclegi w Ustroniu: apartament ustronny.
      Po szczegółowe informacje o apartament ustroń zapraszam na stronę: www.ustronny.pl
      --
      pozdrawiam, Kasia
    • 31.03.14, 22:31
      Serdecznie zapraszamy do ośrodka Zielone Wzgórze w Bolesławowie k. Czarnej Góry. Piękna Kotlina Kłodzka, cisza, spokój, blisko wyciąg narciarski, szlaki, Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie...

Ceny od 50zł/os.

W promocji pakiet weekendowy (piątek-niedziela) tylko 170zł z nielimitowanym korzystaniem ze strefy SPA.

www.zielonewzgorze.eu/
      Serdecznie zapraszamy!
    • 06.04.14, 21:53
      Polecam Willę Narocz w Krynicy-Zdrój:
      www.narocz-krynica.pl/
    • 29.04.14, 09:20
      Jednym z najlepszych noclegów jakie zarezerwowałam podczas wyjazdu w góry był apartament kilimanjaro Zakopane. Posiadał on w pełni wyposażone pokoje oraz znajdował się w pobliżu Krupówek, kompleksu narciarskiego i Kuźnic, gdzie rozpoczyna się szereg górskich szlaków. Dzięki temu każdy spędzony tam dzień był pełen atrakcji dla każdego członka rodziny.
    • 30.04.14, 15:54
      Zapraszamy do nas :) www.bieszczadzkigosciniec.pl :)
    • 30.04.14, 16:18
      Nie wiem czy to pomoże, ale tutaj można wybrać miejsca, które reklamują się jako przyjazne rodzinie

ujakurlop.pl/noclegi/szukaj/i:rodzinnie
      • 09.05.14, 17:25
        My byliśmy w Bieszczadach! Pięknie tam. To był mój pierwszy raz i było cudnie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.