• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Adresy Homeopatów ...

• 10.02.05, 16:02
      Piotr Szczesiul
      (85) 719 74 43
      0602 323 483
      przyjmuje w gabinecie prywatnym oraz wlasnej przychodni jako spec. med. rodzinnej ul.Witosa
      dostepny przez wiekszosc dnia telefonicznie
      • 24.02.05, 18:55
        Uzupelnienie - jest homeopata klasycznym.
      • 22.04.07, 09:41
        P. Szczesiul memu dziecku nie pomógł. Nie polecam. On u dzieci widzi głównie
        dwie choroby - alergię i refluks (bez badań oczywiście, tylko na podstawie
        wywiadu).
        • 17.03.08, 15:40
          A ja właśnie poszłam z synkiem miał wtedy 5 lat ze zdiagnozowanym
          refluksem III-go stopnia i alergią wziewną (kot trawy, brzoza olcha
          it.). Kaszel non stop. Antybiotyki 2x w miesiącu, tabletki gasprid,
          polprazol sterydy wziewne i doustne po kilka razy dziennie. Od
          tamtej wizyty czyli ponad rok nie wziął ani jednej tabletki
          chemicznej ani atybiotyku nie mówiąć juz o sterydach. POlecam a
          wrazie pytań proszę pisać delma@go2.pl gg 273089
        • 06.06.08, 17:47
          A ja wręcz przeciwnie - polecam wszystkim. Ze skutkiem leczę u Pana doktora
          dwójkę dzieci. Pomógł nam skończyć definitywnie z nieustającym zapaleniem ucha,
          ustawił dietę. Dzieci mają przeprowadzone długie wywiady i aktualnie Pan doktor
          potrafi skutecznie dobrać im lek do naciekających je dolegliwości. Ostatnio
          zwalczyliśmy gardówkę i alergię na pyłki.
          • 20.08.09, 10:38
            Pan doktor moze jest i dobrym homeopata chociaz w to nie uwierze za
            to paskudnym lekarzem rodzinnym. Leczylam sie pare ladnych lat. Na
            wszystko zapisywal antybiotyki niegdy nie wspominajac o lekach
            oslonowych, zalowal skierowania na badania ogolne. Mam spora nadwage
            i na wspomnienie o tym, ze kiedys leczylam niedoczynnosc i moze sie
            odnowila to powiedzial, ze mam mniej jesc i wiecej sie ruszac to
            schudne a nie szukac chorob. Poszlam na badanie prywatnie, wrocilam z
            wynikami potwierdzajacymi ogromna niedczynnosc na co pan doktor ...
            zaproonowal wizyty w prywatnym gabinecie.
    • 15.02.05, 19:12
      od 1 lutego zmiana adresu na ul W.Łokietka 12a Kraków
      byłam, ale zanim wydam opinie poczekam na rezultaty leczenia.
      --
      Pozdrawiamy Edzia@Grochu
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=11676039
    • 23.02.05, 15:54
      pan Andrzej Tołoczko, tel. 602 38 66 59
      przyjmuje u siebie na Miłej tel (22) 635 33 44
      oraz w klinice Consilium

stosuje leki homeo "robione" - dobiera je indywidualnie, a nie wg książki, bo
      potrafi sprawdzić, czy działaja na czlowieka czy nie

niezwykle sympatyczny i miły gość, ceny jak najbardziej umiarkowane
      no i przede wszystkim - super skuteczny
      innym razem napiszę wiecej, o własnych doświadczeniach
      pozdrawiam
      • 23.02.05, 21:14
        ej, jak nie według książki? To on ma całą Materię w głowie?
        A daje jedną kulkę, czy kilka? To dość ważne dla nas info, bo lubimy wiedzieć,
        czy lekarz jest klasycznym homeopatą, czy nie-klasycznym, więc jesli wrócisz do
        tego wątku, to daj znać.

16%VOL
        22%VAT

• 28.02.05, 10:07
      Dzien dobry! Mam roczna coreczke i zazdroszcze mamom w innych wiekszych
      miastach takiego wyboru lekarzy-homeopatow, moze jednak jest jakis dobry h. w
      naszym miescie, poradzcie e-mamy! Nie moge przeciez z katarem i kaszlem jechac
      do Krakowa, Poznania czy Warszawy...
      Dziekuje z gory za odzew
      Pozdrawiam
    • 07.03.05, 14:17
      Gliwice - szukam dobrego homeopaty dla moich dzieci. Proszę jeśli ktoś wie o
      dobrym lekarzu, godnym zaufania - niech poda mi jakieś namiary. Mogą to być też
      okolice Gliwic. Synek choruje od listopada, mam tego juz dosyć, tylko
      antybiotyki i antybiotyki. Dziękuję za pomoc.
      Iwona

--
      Marysia i Kubuś
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=7835493&a=10027734
      • 11.03.05, 15:34
        JA TEŻ SZUKAM W Gliwicach ewntualnie Zabrze, prosze o kontakt
        monisia98@gazeta.pl
        • 16.03.05, 12:19
          w Gliwicach nie znam, ale znam w Kedzierzynie Kozlu - dr Cywinska 077 4833546
          • 22.01.07, 22:29
            Dr Cywińska - bardzo dobry lekarz. Leczy głównie homeopatycznie czasem z pomocą
            innych metod naturalnych. Sama znam 2 przypadki spektakularnej
            poprawy/wyleczenia. Gorąco polecam. My jeździmy właśnie z Gliwic. Całkowicie
            wykonalne.
            • 10.03.07, 17:58
              Zdecydowanie polecam Pania doktor Aleksandrę Cywińską z Kędzierzyna-Koźla !!
            • 26.01.09, 19:58
              Hej czy możesz coś więcej powiedzieć na temat Pani dr??Bo ja
              trafiłam rok temu do jej męża ale szybko zrezygnowałam..
        • 22.01.07, 20:50
          Witam! tez szukam pediatry homeopaty,ale moge polecić panią dr Jezierską Krupę
          przyjmuje w przychodni dziececej w Zabrzu Maciejowie, nie przepisuje od razu
          antybiotyku i leczy dodatkowo homeopatią w naszym przypadku b. skutecznie!
          dlatego gorąco polecam lekarka godna zaufania! dlatego tez warto do niej
          jezdzic 10 km czy wiecej!
    • 27.03.05, 23:12
      Witam,

myślę, że jest to bardzo dobry pomysł. Sama poszukuję Homeopaty w W-wie dla
      moich dzieci od bardzo dawna. Niestety albo odległość jest bardzo duża od
      naszego miejsca zamieszkania albo np trafiłam na Panią Doktor, u której
      leczenie przekracza moje możliwości finansowe (biorąc pod uwagę to jak często
      dzieci chorują).
      Zapłaciłam bowiem za 2-ke dzieci - wizytę wstępną - bez badania, nawet bez
      obejrzenia gardła dziecku po anginie - u p. dr NELLY RADWANOWSKA - AMEYGAG
      2*270zl=540zł. W momencie kiedy chciałam wiedzieć jakie granulki Pani Doktor
      podała dzieciom (wyjęła z szuflady) lub wstępną informację o typie
      konstytucjonalnym dzieci - dowiedziałam się, że żeby otrzymać informację muszę
      odwiedzić Panią Doktor 4-5 razy z każdym dzieckiem.
      Niestety umawiając telefonicznie dzieci na pierwszą wizytę, nie zapytałam o
      cenę wizyty, ale nie uprzedzono mnie, że jakąkolwiek informacje o dzieciach
      (choćby wstępną) otrzymam dopiero po serii wizyt.
      Myślę, że mogłabym uniknąć tej niemiłej sytuacji (zaskakująca cena w
      zestawieniu z brakiem jakichkolwiek informacji) gdybym znalazła po pierwsze
      listę Specjalistów Homeopatów wartych polecenia z krótką informacją dodatkową
      jeżeli coś, jak np cena jest odbiegające od średniej...
      Bardzo liczę na to, że pomysł się spodoba i taka lista powstanie, a ja dzięki
      niej w końcu znajdę Homeopatę, do którego mogłabym się udać z moimi dziećmi.
      Pozdrawiam
      Kaja
      • 28.03.05, 17:26
        Kaja, ta lista już powstała, właśnie się do niej dopisałaś:)
        Jest co prawda zabałaganiona i niekompletna, ale będziemy nad tym pracować. A ta
        pani to jakaś pomłka, a nie homeopatka. Uciekaj gdzie pieprz rośnie. Raz, że
        kwalifikacje jakieś dziwne, a dwa, że zwykła ludzka uczciwość też szwankuje. W
        Warszawie znamy i polecamy z całą odpowiedzialnością dra Oczkowskiego i z nieco
        mniejszą dr Pietkiweicz - Rok, z mniejszą, bo nie za dobrze ją jeszcze znamy. Za
        to z pełną odpowiedzialnością możemy kilka osób odradzić:)

16%VOL
        22%VAT

• 29.03.05, 22:53
          Bardzo dziekuję :o). No coż, trochę mi to zabrało - po spędzeniu troszkę czasu
          na tej stronie doszukałam się listy.
          W każdym razie do wspomnianej Pani Doktor juz nie chodzę...!
          Chętnie natomiast spróbowałabym się wybrać do Pana dr Oczkowskiego.
          Kilkakrotnie trafiłam na pozytywne opinie o nim. Znalazłam też nowy numer
          telefonu, natomiast nie doszukałam się adresu tzn gdzie przyjmuje, a z
          dzieciakami to bardzo istotne żeby nie było za daleko. Ja jestem z Ursynowa.
          Wdzięczna byłabym za adres...
          Pozdrawiam
          Kaja
        • 18.06.06, 19:29
          dr Jacek Oczkowski niestety aktualnie nieobecny,
          dr Pietkiewicz - Rok jest lepiej znana?

czy znacie kogoś do polecenia w Warszawie?
          z góry dziękuję i pozdrawiam
      • 28.03.05, 20:54
        Witaj kaja00
        Też jestem z Warszawy. Od niedawna chodzę ze swoim synkiem do homeopatki, do
        doktor Kraśkiewicz, która ma gabinet na Grochowie. Widzę sporą poprawę. Mały
        dużo rzadziej choruje, jeśli zachoruje przebiega to łagodniej. Jest
        spokojniejszy, przesypia noce, przestał chrapac. Wizyta kosztuje 70 zł ,
        pierwsza chyba 80. Mogę bez problemu zadzwonic w razie potrzeby. Spróbuj i
        odezwij się, jak Ci poszło. Telefon 0-603-060-010.
        • 29.03.05, 23:01
          Witam,

Dziekuję bardzo za informacje o Pani Doktor Kraśkiewicz. Tak znam Panią Doktor.
          Byłam u niej 3,5 roku temu ze straszym dzieckiem, które wówczas miało 1
          miesiąc. Byłam BARDZO ZADOWOLONA tak ze skutków jak i ze sposobu leczenia!
          Niestety w międzyczasie przeprowadziałam się z Saskiej Kępy na Ursynów i
          zrobiło się dla mnie trochę daleko do Pani Doktor. A bardzo żałuję....
          Pozdrawiam
          Kaja
          • 26.06.05, 12:57
            Czy znalazłaś juz jakiegos lekarza godnego polecenia i w miare blisko domu? Tez
            mieszkam na Ursynowie i jazda z 2 dzieci przez cala albo W-wę mi się nie
            uśmiecha. Będę wdzięczna za odpowiedź :)
            • 26.06.05, 14:33
              Komosia, nie takie odległości ludzie pokonywali, żeby się dostać do dobrego
              lekarza. Jeśli myślimy o tym samym, to on przyjmuje tuż przy stacji metra
              ratusz. Pewnie zaraz na mnie naskoczysz, ale wydaje mi się, że rozsądniej jest
              raz poświęcić trochę czasu na wizytę u sprawdzonego lekarza, o którym wiesz, że
              jest dobry, niż czekać, aż jakiś pojawi się w Twojej okolicy. Homeopatów jest w
              Polsce nieco mniej niż dentystów i ginekologów.
              To moje skromne zdanie.

16%VOL
              22%VAT

PS. Wiem, że gdzieś na Natolinie przyjmowała jest jakaś homeopani, ale mamy
              dane sprzed kilkunastu lat;) Napisz w tej sprawie do Akownika, bo on miał z nią
              kontakt
            • 27.06.05, 10:39
              No nie noooo.... Czy nie popadamy w przesadę? Nie dość, że lekarz ma być dobry
              to jeszcze blisko domu... Ja rozumiem, że wyprawa z dziećmi, i tu jak dla mnie
              nie ma różnicy czy na koniec czy do środka W-wy, to jest wyzwanie, ale bez
              przesady właśnie... Ja mieszkam "pod" Warszawą i jakoś się zorganizowałam żeby
              z moją 2 do lekarza dotrzeć (a do mnie na wieś metro nie jeździ). Zwłaszcza że
              przyjmuje w soboty i można wtedy kogoś poprosić o pomoc. Wcześniej chodziłam do
              homeo blisko domu i niestety skutek był opłakany.
              • 28.06.05, 17:13
                Widocznie jestem wygodna. Chciałabym mieć lekarza,do którego szybko mogę
                dotrzeć,bo moje dzieci często chorują i nie zawsze przecież mogę czekać do
                soboty. Poza tym jestem zdana na siebie i nie zawsze dysponuję autem. Dlatego
                szukam lekarza w pobliżu Ursynowa.
                Myślałam o dr Czeleju na Dickensa,ale cena mnie odstarszyła ... :(
                • 28.06.05, 21:36
                  W takim wypadku polecam lekarza, do którego można dzwonić i który udzieli porady
                  przez telefon, wtedy możesz sobie mieszkać w Markach albo w Grójcu.
                  Jesteś wygodna, tyle Ci powiem. Gdybyś chciała znaleźć dentystę blisko siebie,
                  to podejrzewam, że nie byłoby problemu, ale z moich doświadczeń (może mam
                  niewielkie?) wynika, że w Polsce dentyści są jednak liczniejsi.
                  Oczywiście, decyzja nalezy do Ciebie.
                  Na marginesie wspomnę, że dr Czelej nie cieszy się u nas najlepszą opinią, ale
                  skoro masz bliżej, to voila.

16%VOL
                  22%VAT
                  • 29.06.05, 16:14
                    Nie rozumiem czemu się mnie czepiacie :)
                    Ten wątek dotyczy chyba adresów lekarzy-więc chciałam się dowiedzieć,czy jest
                    jakiś dobry homeopata,do którego miałabym blisko.
                    To czy jestem wygodna,czy nie,to moja sprawa,zresztą sama to napisałam-a moja
                    wygoda wynika z tego,że dzieci mam małe, gdybym miała z chorymi nastolatkami
                    jeździć po W-wie, pewnie nie byłoby problemu.
                    Co do Czeleja-to wiem,że nie jest polecany,a dodatkowo drogi.
                    Jeśli sie okaże, że nie ma w pobliżu dobrego lekarza,to nie będę miała wyjścia.
                    A może jednak mam wybór? Czekam, może Beba napisze coś więcej na temat pani
                    doktor Ostojskiej(Czerniakowska by mi pasowała).
                    • 29.06.05, 16:23
                      Sprawdz pocztę,bo podałem Ci jeden adres,który może warto wypróbować.
                      • 29.06.05, 17:54
                        Dziękuję Akownikowi za namiary. Zadzwoniłam. Gabinet mieści sie na Albatrosów
                        12 - nie marzyłam o lekarzu, który będzie aż tak blisko! Ode mnie to jest
                        spacerek. Pierwsza wizyta 180 zł, nastepne 80zł. Ale Pani dr jest teraz na
                        urlopie :(
                        W każdym razie zapisałam córcię i będę dalej informować o efektach współpracy.
    • 02.05.05, 00:50
      Znam. Korzystam. I polecam.
      Bardzo kontaktowa, szczegółowa, dokładna, konkretna.
      I co najważniejsze - dobrane leki działają.
      I jest pod telefonem w nagłych wypadkach.
      "Ustawiła" mi hormony (brak progesteronu, zanikające cykle), migreny należą do
      przeszłości, a skóra twarzy przestała przypominać syfowisko ;) A jak złapię
      jakiegoś rotawirusa, katar czy przeziębionko po 2, 3 dniach jestem jak nowa.
      • 24.05.05, 11:13
        Czy mogłabyś mi podać namiary na Panią Nelly i ile kosztuje wizyta? Mam
        podobne objawy (zaburzenia hormonalne) no i ciągle zajęte zatoki.

dzięki
        --
        orku
        • 25.05.05, 14:27
          ja moge podac, bo akurat mam na wierzchu jej wizytowke:

bonifacego 92/23
          tel. 0603 647 872
          858 22 04
    • 12.05.05, 15:37
      Pani doktor Joanna Biduś (pediatra, homeopata)
      ul. Zielona 65
      38-400 Krosno
    • 16.05.05, 19:24
      dr.med.Elzbieta Borowiak mój drugi homeopata(pierwszy przecholował z lekiem).
      Polecam ją jako naturopatkę świetnie zna się na ziołolecznictwie. Homeopatą jest świetnym, z pasją, a co ciekawe przyjmuje za darmo, tylko dla stałych klijentów. Nie posiada prywatnego gab.
      • 13.06.05, 13:21
        dr Ostojska -pediatra homeopata
        przyjmuje na ul. Czernakowskiej 26 b - parter III klatka

Zawsze można do niej zadzwonić do domu.
        tel. 840 43 09 najlepiej wieczorem

przyjmuje pon,śr,czwartki 16-19.00

• 14.06.05, 13:27
          Proszę pomóżcie. Czy jest homeopata w Olsztynie? Mój znajomy potrzebuje pomcy.
          Ja jestem z Siedlec. Mamy bardzo dobrą homeopatkę M. Grabowiec ul. Teatralna 1
        • 23.06.05, 09:04
          beba2 napisała:

> dr Ostojska -pediatra homeopata
          > przyjmuje na ul. Czernakowskiej 26 b - parter III klatka
          >
          > Zawsze można do niej zadzwonić do domu.
          > tel. 840 43 09 najlepiej wieczorem
          >
          > przyjmuje pon,śr,czwartki 16-19.00
          >

beba2 czy to jest homeopatka klasyczna? Czy ja polecasz?
          • 21.07.05, 22:50
            Nie znam tej pani Ostojskiej. Znalazłam namiary na innym forum i skopiowałam.
            Dziewczyny, które o niej pisały, piały z zachwytu.
      • 23.06.05, 09:06
        edel36 napisał:

> dr.med.Elzbieta Borowiak mój drugi homeopata(pierwszy przecholował z lekiem).
        > Polecam ją jako naturopatkę świetnie zna się na ziołolecznictwie. Homeopatą
        jes
        > t świetnym, z pasją, a co ciekawe przyjmuje za darmo, tylko dla stałych klijen
        > tów. Nie posiada prywatnego gab.

edel36, napisz prosze w jakim mieście ta homeopatka:)
        • 02.08.05, 19:36
          w Komornikach pod Poznaniem, miejscowość przy trasie na Wrocław
    • 14.06.05, 23:08
      Opisałam naszą historię w wątku "Sukces-obturacyjne zapalenie oskrzeli".
      Nasz homeopata to dr Piotr Stach, przyjmuje na ul. Świt.
      Nr tel do dr Stacha 0502 331 659
    • 18.06.05, 19:11
      ja mam pytanie czy ten Pan Kupnicki leczy rowniez nieplodnosc?? a i ile
      kosztuje wizyta .Za odpowiedzi serdecznie dziekuje
      • 18.06.05, 19:19
        Homeopatia jest kompleksowa, więc jeden homeopata leczy w zasadzie wszystko.
        Kiedyś wypytywałam doktora o bezpłodność i powiedzial, cytuję "warto podjąć
        próbę". To nie jest człowiek, który naobiecuje Ci Bóg wie co i najwyżej potem
        się zmartwi, że się nie udało.
        Bardzo często jest tak, że przyczyną niepłodności - chociaż fizjologicznie jest
        niby ok - jest zbyt duża presja psychiczna, i tutaj homeopatia sprawdza się
        wyśmienicie.
        Pierwsza długa wizyta 120, kolejne około 70 i, wcale nie taka częsta wśród
        homeopatów, nieogranoczona możliwość kontaktu telefonicznego. Leczenie kataru
        przez telefon, bez konieczności odwiedzania gabinetu, to norma;)

16%VOL
        22%VAT
        • 09.11.05, 11:09
          Czy znacie tę panią, jakie macie o niej opinie? Wiem, ze przyjmuje na Kopernika
          62 i prywatnie w domu.
          • 28.09.06, 08:29
            Moja koleżanka leczyła u niej syna. Z jej opini wynika, że dr Cybart jest dobrym
            lekarzem, ale dość dziwacznym w kontakcie. Podobno trzeba się przyzwyczaić.
          • 11.12.08, 22:11
            re-flex napisała:

> Czy znacie tę panią, jakie macie o niej opinie? Wiem, ze przyjmuje na Kopernika
            >
            > 62 i prywatnie w domu.
            Nie wiem czy dr Cybart jeszcze przyjmuje, ale leczyla mnie homeopatia i
            akupunktura jak bylam nastolatka (15 lat temu) i powiem Wam ze takiego homeopaty
            ze swieczka szukac. Uwielbialam ja :)
    • 08.07.05, 14:41
      Vega medica
      www.vegamedica.pl/
      i dr Cubała - Kucharska oraz Dr Mikołajewicz. Obie fantastyczne.
      • 11.08.05, 21:19
        Pierwszej nie znam, ale drugą niestety tak i podam tylko suche fakty na poparcie
        tezy "dlaczego": jak Wam by się podobał lekarz, który nawet nie dotkie dziecka i
        już rzuca od drzwi swój sztandarowy motyw "Grzyb!!". Bzdury opowiada, klepie po
        ramieniu jak agent Amwaya. Zapisuje leki bez wywiadu, zwyczajnie leczy u
        wszystkich grzyba. Ino nie wszyscy go mają, ot, co.
        Aha! I jeszcze jedno kuriozum na ciemieniuchę (ewidentnie alergiczną) "my w
        Centrum Zdrowia Dziecka myliśmy noworodkom głowy Nizoralem!" Ciekawe bardzo. CZD
        ma to do siebie że stamtąd się nie odchodzi. To raz. Dwa - Nizoral noworodkom.
        No comments.
      • 30.08.05, 11:34
        Nie wiem jak wymienione Panie, ja miałam kontakt z Panią Emilią Kwiatkowską,
        która również przyjmuje na Tarchominie o ile pamiętam na ul.Pomorskiej
        (dodatkowo bardzo chętnie rozdaje wizytówki z adresem domowym). Zdecydowanie
        odradzam. Osoba nastawiona wyłącznie na wyciąganie pieniędzy a nie na leczenie.
        O indywidualnym podejściu nie ma mowy. Za wizytę wzięła więcej niż była
        ustalona przy zapisywaniu. Przepisuje masę leków bez badań, wywiadu. Nastawiona
        głównie na dzieci.
        • 30.08.05, 11:37
          Nie wpisało się tam gdzie chciałam. Chodziło mi o Vega Medicę.
    • 20.07.05, 13:25
      Homeopata klasyczny - Urszula Chorzepa, dodatkowo zajmuje sie medycyna chinska,
      przyjmuje na ul. Wareckiej, tel. 691033877
      • 26.07.06, 23:24
        Ja polece doktor Chorzebe jak najbardziej, prowadze u miej 10 m-czna corke. za
        pierwsza wizyte 120, potem,80-50- w zalznosci od lekow. Wycignela corke z
        kataru, kaszlu, antybiotykow, ucha itd Wprowadza na dobra diete, gotowanie w/g 5
        przemian, leczy tez ziolami. Warecka to dorby adres, w samym centrum, latwo
        dojechac z dziecmi.
    • 01.08.05, 13:08
      *Andrzej Winnicki - Advanced Homoeopathy Family Practice Australia *

Rejestracja od godz. 8 do 18 tel: 0 - 601 - 783 - 510

email: ahfp_info@yahoo.com.au

• 04.08.05, 19:33
        W centrum medycznym Lim natknęłam sia na panią doktor Wieczorek.Urzekła mnie
        tym,ze szczególowo sie o wszystko pytała.Mieliśmy problemy z częstymi infekcjami
        i ta była kolejna dała nam na uodpornienie Thue i na objawy kaszlu i kataru
        Droser i jeszcze jaden specyfik.Było to w lutym.Od tej pory mała nie
        choruje.Ostanio na komary reagowała dużm odczynem ponownie poszłyśmy do pani
        doktor i otrzymałyśmy ledum palustre.Znowu strzał w dziesiątkę.Nie wiem , czy
        bardziej jest pediatrą czy homeopatą, ale polecam.
        Bogusia mama Joasi
    • 02.08.05, 17:46
      Poznań
      lek.med. Maria Norkowska Musielak
      ul.Czysta 19a
      Kiekrz k.Poznania
      061 8482866
      • 11.10.05, 20:31
        Praktyka Lekarska Camino Marek Lorenc LFHom
        ul. Kielecka 17, 31-523 KRAKÓW tel. +12 4217784, tel. komórkowy +503 021 367,
        e-mail: marek.lorenc@mp.pl, www: www.lorenc.krakow.pl

stosowane metody leczenia w zgodzie z naturą,
        w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej:
        homeopatia, izopatia – przyżyciowe obrazowanie krwi, ziołolecznictwo,
        dietetyka, rozmowy psychoterapeutyczne.

• 02.08.05, 17:53
      lek. med.Maria Norkowska Musielak
      061 8482866
      Polecam. Podejmuje się z sukcesem leczenia trudnych przypadków.
    • 11.08.05, 19:52
      Bardzo proszę o podanie adresu sprawdzonego i skutecznego homeopaty w RZESZOWIE
      Dzięki. Pozdrawiam
    • 22.08.05, 23:54
      witam podaję adres do homeopaty: aleksander piszczulin
      ul.podwale 36A/1 przyjmuje:pon.12-19 oraz czwartek 12-19 tel.342-45-00,wizyta
      50zł,nie będę duzo pisac oprócz tego że bardzo pomógł mojemu synowi który miał
      niedosłuch lewego ucha oraz dzięki niemu uniknęliśmy ponownego wycinania
      trzeciego migdała oraz zakładania sączka do ucha.....jest super....ale nie
      przerazajcie sie na pierwszej wizycie(jest czasem bardzo małomówny-po prostu
      pytajcie...)zaufajcie mu bo bardzo warto-oprócz tego że jest homeopatą jest
      także irydologiem i od tego własnie zaczyna a wizyta nie trwa 2 godzin tylko
      tyle ile ty potrzebujesz....pozdrawiam
      • 26.03.10, 09:53
        szukam dr Piszczulina
        gdzie teraz przyjmuje??? jak się rejestrować?
        czy dalej polecacie?
    • 26.08.05, 08:11
      Zbieram opinie o dr.Chortmanowiczu z Anina.Czy ktos z Was sie u niego leczyl, i
      z jakim skutkiem?
      • 30.08.05, 12:59
        leczy w katowicach, porabce, i warszawie niewim czy gdzies jeszce? wyleczyl sie
        ktos u niego?
      • 03.01.06, 23:28
        Dr Chortmanowicz leczył mnie niestety nieskutecznie na gradówki. Powiedział, ze
        powinna zniknać po tygodniu, leczyłam się dwa miesiące i dałam sobie spokój.
        Ale podobno u dorosłych przyzwyczajonych do antybiotyków homeopatia działa
        gorzej. Natomiast moja szefowa leczy u niego swoje dzieci i jest bardzo
        zadowolona. Pomógł jej wiele razy a jego największym wyczynem było wyleczenie
        jej bliźniaków z zapalenia płuc w przeciągu dwóch dni.
    • 08.10.05, 23:03
      Witam serdecznie,
      mieliśmy juz kontakt z leczeniam homeopatycznym u dr Kowalskiej.
      Ale KONIECZNIE musze zmienić lekarza.Młodsze dzieci zaczeły strasznie
      chorować :-( wiec sprawa jest pilna.
      Czy mozecie polecić homeopatę-pediatrę w Krakowie?
      --
      Ewa
    • 08.10.05, 23:18
      Pierwsza wizyta 150 PLN.
    • 11.10.05, 13:18
      slyszalam ze przyjmuje tam dobry homeopata, niewiem czy jest ich w tej
      miejscowosci duzo czy malo, zna ktos moze jakiegos z tej miejscowosci? wiem ze
      to glupie ale wylecialo mi zglowy imie i nazwisko tego lekarza gdy je od kogos
      uslysze to napewno mi sie przypomni i bede wiedziec czy to o niego chodzilo,
      ale niestty nieznam ani adresu ani nazwiska a jedynie miejscowosc,bed bardzo
      wdzieczna z apomoc
      • 11.10.05, 15:16
        Podaję tylko namiar, poza tym nic o tym panu nie wiem.Może dane jeszcze
        aktualne.

Dr Jędrzejczyk, tel. 751 87 59. Łomianki, ul. Przyłuskiego 44
        • 12.10.05, 09:20
          Podobno jest bardzo dobry ale mi jakoś nie pomógł :-( może za krótko do niego
          chodziłam? a wizyty były dość częste - jak na moją teraźniejszą wiedzę aż za
          częste? Natomiast po zmianie homeopaty i kulek reakcja była bardzo szybka -
          podobno mogło się do tego przyczynić też wcześniejsze leczenie ale tego już
          nikt nie stwierdzi :-D
          --
          Pozdro :-)
          calineczka
        • 27.11.05, 10:56
          dr Jędrzejczyk jest bardzo dobry, choć nie można go nazwać klasycznym. Ma
          spektakularne sukcesy z trudnymi przypadkami. Polecam.
          • 06.12.05, 10:24
            na mnie się nie poznał i niestety nic z tego leczenia nie było :-(
            może miałam pecha... sam powiedział że będzie ze mną miał ciężko ;-)
            --
            Pozdro Aguś :-)
    • 12.10.05, 09:35
      No to spróbuję raz jeszcze skoro tu powróciłam :-) Może ktoś coś słyszał o tym
      homeo-doku bo zaczynam mieć wrażenie że to jakiś omam wzrokowy? ale ja u niego
      byłam, dostałam kulki, które pomogły............... a może mi się to po prostu
      śniło??? nikt nic nie słyszał?

dr Adam Złotnicki przychodnia Naturmed Wawa-Gołąbki, ul. Koronacyjna coprawda
      nie wiem czy aktualne bo juz jakiś czas upłynął ale może teraz będzie w stanie
      powiedzieć mi o nim coś więcej czy go wogóle znacie coś słyszałyście? - mi

--
      Pozdro :-)
      calineczka
    • 23.10.05, 15:28
      Śrem homeopata klasyczny!!!! Polecam dr Ewa Szalaty-Weis. Tel. 0-61 283-64-61.
      Jest rewelacujna. Przyjmuje niestety tylko dzieci. Nowe osoby zapisuje raz w
      roku. Najlepiej zadzwonić i się umówić.
    • 23.10.05, 15:30
      Polecam dr Ewa Szalaty - Wies. Nietety przyjmuje tylko dzieci. Tel. 0-61 283-64-
      61
      • 23.10.05, 17:40
        O, no to jesteś druga:)
        Miło mieć dwa źródła informacji:)

16%VOL
        22%VAT
      • 08.12.05, 10:17
        Potwierdzam - jest świetna!!!
      • 30.08.06, 11:32
        Witam! Czy mogłabyś mi powiedzieć jeszcze cos więcej o tej pani doktor?
        Ile koszuje taka wizyta? I czy jeśli cos cię niepokoji to możesz do niej dzwonić
        kiedy tylko chcesz? w jakim wieku są twoje dzieci które tam leczysz? Pozdrawiam.
        Bardzo prosze o szybka odpowiedz.
      • 17.11.06, 09:47
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.