Dodaj do ulubionych

proszę o pomoc!!homeopata w lublinie

09.06.11, 14:48
witam, mieszkam za granica i wybieram sie do Polski z chorym synkiem( ma azs i alergie pokarmowa), bede tam tylko 3 tygodnie i juz chcialabym umowic sie z dobrym specjalista- czy mozecie kogos polecic? z gory dziekuje.
Edytor zaawansowany
  • jastek24 11.06.11, 21:06
    Ja lecze córeczke za azs u dr Skublewskiej w lublinie, przyjmuje na aleji warzawskiej 42, tel:
    815332318. Polecam ją gdyż bardzo pomogła mojej córeczce. Jeszcze rok temu miala zmiany w wielu miejscach i co najgorsze drapała się. Trafiliśmy do dr Skublewskiej w grudniu. I od tamtej pory jeździmy co 1-2 miesiące. Działanie leku było widoczne już po pierwszej wizycie - zmiany gineły i wybuchały ze wzmozona siła, ale tak miało być, a po kolejnych wizytach było juz tylko lepiej. W tej chwili mała ma tylko zmiany na rączce i co najwazniejsze nie swędzi jej to więc nie cierpi. Leczeie jest długotrwałe i trzeba być cierpliwym ale warto. Jeśli masz jakies pytania to pisz.
  • doti_cz 13.06.11, 08:50
    Czy przyjmuje pod tym samym adresem??
  • olakarcz2 03.07.11, 21:44
    bardzo dziekuje za namiary. u nas jedyny problem to, ze mieszkam w UK i bede w Polsce na 4 tyg. Mam nadzieje, ze bedzie mozliwe leczenie na odleglosc, nie bylam nigdy u homeopaty i nie wiem jak to wyglada. Czy bylo u Was podejrzenie pasozytow?
  • jastek24 03.07.11, 21:56
    U nas homeopatka nic takiego nie podejrzewała ale robiłam małej niedawno badanie kału bo miałam kontakt z dziecmi, które miały pasozyty i bałam się że jej zaniosłam to do domu. Okazało sie jednak, że nie ma pasozytów. Pozdrawiam
  • olakarcz2 03.07.11, 22:06
    jesli moge jeszcze zapytac, ile placi sie za pierwsza wizyte?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka