Dodaj do ulubionych

duszność nerwicowa, poradźcie:)

31.08.11, 21:15
dopadło mnie:(
objawia się uczuciem duszności i potrzebą wzięcia głębokiego oddechu, westchnięcia, wymuszeniem ziewnięcia:( do tego ucisk na szyi, jakby ktoś postawił stopę.
potrzebuję pomocy, leku, lekarza, czegokolwiek co pomoże:)
Edytor zaawansowany
  • 31.08.11, 21:59
    Lachesis 30CH, 3 kulki wez na probe, ssac pod jezykiem. Te objawy charakterystyczne dla tego leku. Ale to nie do konca tak, bo musi byc normalna konsultacja zeby to podtwierdzic
    --
    homeopatia.pl.ua
  • 31.08.11, 22:47

> Lachesis 30CH, 3 kulki wez na probe, ssac pod jezykiem.

i po tych trzech kulkach może odpuścić?
    lekarza oczywiście poszukam, bo jest to dość nieprzyjemna dolegliwość:(
  • 01.09.11, 22:19
    > potrzebuję pomocy, leku, lekarza, czegokolwiek co pomoże:)

No to skoro potrzebujesz lekarza, to nie najprościej poszukać w forumowym archiwum?

16%VOL
    22%VAT
  • 02.09.11, 08:53
    szukam, ale przejrzenie kilkuset wątków zajmuje trochę czasu, baza lekarzy nie jest uporządkowana/ nie wszyscy piszą w tytule miasto/, więc muszę przejrzeć wszystkie:( jak wybrałam lekarza, okazuje się,ze wyjechał:( drugi , nie przyjmuje nowych pacjentów bez polecenia:(, więc szukam dalej...

• 02.09.11, 21:55
    baba06-czy Lachesis pomógł Tobie choć trochę?
  • 03.09.11, 10:17
    po pierwszej dawce miałam wrażenie,że mi odpuściło..., ale na krótko:(
  • 02.09.11, 23:38
    L 72 _ 50 kropli jednorazowo przy ataku
    normalnie bierze sie 20- 25 ale to jest dawka taka na "atak"
  • 03.09.11, 10:19
    te 50 kropli to na wodę, czy doustnie?
  • 03.09.11, 17:47
    chyba przedawkowałam lek Lachesis, bo zamiast poprzestać na 3kulkach, to wzięłam kolejne trzy i jest tylko gorzej:(
    myślicie,że mogę poczęstować się jeszcze tym L 72, bo chyba zejdę dzisiaj:(

czy lekarz, który przyjmuje dzieci, nadaje się dla dorosłych? możecie polecić kogoś z centrum homeopatii z Miłej?
  • 03.09.11, 17:58
    baba06 napisała:

> chyba przedawkowałam lek Lachesis, bo zamiast poprzestać na 3kulkach, to wzięła
    > m kolejne trzy i jest tylko gorzej:(
    > myślicie,że mogę poczęstować się jeszcze tym L 72, bo chyba zejdę dzisia
    > j:(

Szkoda ze to zepsulas. Ten lek byl dobry, ale trzeba bylo brac tylko jeden raz i obserwowac.
    --
    homeopatia.pl.ua
  • 03.09.11, 22:28
    > Szkoda ze to zepsulas. Ten lek byl dobry, ale trzeba bylo brac tylko jeden raz
    > i obserwowac.

mój przykład pokazuje,ze takim lajkonikom trzeba wszystko ze szczegółami, głośno i dobitnie, bo inaczej jest katastrofa:(
  • 04.09.11, 17:15
    Napisz jak się czujesz.
  • 05.09.11, 09:03
    dzisiaj jest zdecydowanie lepiej:), ale był poważny kryzys, zdenerwowałam się i dostałam ostrego ataku, szybki,płytko oddech,niemożliwość wzięcia głębszego oddechu, dziwne mrowienie rąk, później doszedł męczący kaszel, co chwilę musiałam odchrząknąć, spływająca wydzielina po tylnej ściance gardła, ból w górnych częściach płuc, i ucisk, jakby mi coś utkwiło w przełyku...eh, dobrze,że dzisiaj czuję się znacznie lepiej.
  • 05.09.11, 13:20
    Czy te objawy, które opisujesz dziś, pojawiały się już kiedyś? Czy to coś całkiem nowego?
  • 05.09.11, 13:48
    wszystko, poza spływającą wydzieliną po raz pierwszy:(
  • 05.09.11, 18:10
    Może więc powtórzenie lekarstwa nie było tak całkiem bez sensu?:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.