• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

duszność nerwicowa, poradźcie:) Dodaj do ulubionych

• 31.08.11, 21:15
    dopadło mnie:(
    objawia się uczuciem duszności i potrzebą wzięcia głębokiego oddechu, westchnięcia, wymuszeniem ziewnięcia:( do tego ucisk na szyi, jakby ktoś postawił stopę.
    potrzebuję pomocy, leku, lekarza, czegokolwiek co pomoże:)
    Edytor zaawansowany
    • 31.08.11, 21:59
      Lachesis 30CH, 3 kulki wez na probe, ssac pod jezykiem. Te objawy charakterystyczne dla tego leku. Ale to nie do konca tak, bo musi byc normalna konsultacja zeby to podtwierdzic
      --
      homeopatia.pl.ua
      • 31.08.11, 22:47

> Lachesis 30CH, 3 kulki wez na probe, ssac pod jezykiem.

i po tych trzech kulkach może odpuścić?
        lekarza oczywiście poszukam, bo jest to dość nieprzyjemna dolegliwość:(
    • 01.09.11, 22:19
      > potrzebuję pomocy, leku, lekarza, czegokolwiek co pomoże:)

No to skoro potrzebujesz lekarza, to nie najprościej poszukać w forumowym archiwum?

16%VOL
      22%VAT
      • 02.09.11, 08:53
        szukam, ale przejrzenie kilkuset wątków zajmuje trochę czasu, baza lekarzy nie jest uporządkowana/ nie wszyscy piszą w tytule miasto/, więc muszę przejrzeć wszystkie:( jak wybrałam lekarza, okazuje się,ze wyjechał:( drugi , nie przyjmuje nowych pacjentów bez polecenia:(, więc szukam dalej...

• 02.09.11, 21:55
          baba06-czy Lachesis pomógł Tobie choć trochę?
          • 03.09.11, 10:17
            po pierwszej dawce miałam wrażenie,że mi odpuściło..., ale na krótko:(
    • 02.09.11, 23:38
      L 72 _ 50 kropli jednorazowo przy ataku
      normalnie bierze sie 20- 25 ale to jest dawka taka na "atak"
      • 03.09.11, 10:19
        te 50 kropli to na wodę, czy doustnie?
    • 03.09.11, 17:47
      chyba przedawkowałam lek Lachesis, bo zamiast poprzestać na 3kulkach, to wzięłam kolejne trzy i jest tylko gorzej:(
      myślicie,że mogę poczęstować się jeszcze tym L 72, bo chyba zejdę dzisiaj:(

czy lekarz, który przyjmuje dzieci, nadaje się dla dorosłych? możecie polecić kogoś z centrum homeopatii z Miłej?
      • 03.09.11, 17:58
        baba06 napisała:

> chyba przedawkowałam lek Lachesis, bo zamiast poprzestać na 3kulkach, to wzięła
        > m kolejne trzy i jest tylko gorzej:(
        > myślicie,że mogę poczęstować się jeszcze tym L 72, bo chyba zejdę dzisia
        > j:(

Szkoda ze to zepsulas. Ten lek byl dobry, ale trzeba bylo brac tylko jeden raz i obserwowac.
        --
        homeopatia.pl.ua
        • 03.09.11, 22:28
          > Szkoda ze to zepsulas. Ten lek byl dobry, ale trzeba bylo brac tylko jeden raz
          > i obserwowac.

mój przykład pokazuje,ze takim lajkonikom trzeba wszystko ze szczegółami, głośno i dobitnie, bo inaczej jest katastrofa:(
          • 04.09.11, 17:15
            Napisz jak się czujesz.
            • 05.09.11, 09:03
              dzisiaj jest zdecydowanie lepiej:), ale był poważny kryzys, zdenerwowałam się i dostałam ostrego ataku, szybki,płytko oddech,niemożliwość wzięcia głębszego oddechu, dziwne mrowienie rąk, później doszedł męczący kaszel, co chwilę musiałam odchrząknąć, spływająca wydzielina po tylnej ściance gardła, ból w górnych częściach płuc, i ucisk, jakby mi coś utkwiło w przełyku...eh, dobrze,że dzisiaj czuję się znacznie lepiej.
              • 05.09.11, 13:20
                Czy te objawy, które opisujesz dziś, pojawiały się już kiedyś? Czy to coś całkiem nowego?
                • 05.09.11, 13:48
                  wszystko, poza spływającą wydzieliną po raz pierwszy:(
                  • 05.09.11, 18:10
                    Może więc powtórzenie lekarstwa nie było tak całkiem bez sensu?:)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.