Dodaj do ulubionych

co na gardło u dziecka?Pomózcie

25.05.12, 00:22
Moja córeczka w sobotę dostała katar. zaczełam podawac jej lek Natrium - 3 razy po 2 krople. W niedzielę też byla zakatarzona (miała wodnisty katar) i na wieczór dostała gorączki - w nocy miała nawet 39 st. Najpierw dałam jej belladonna 30Ch, potem belladonna 200Ch i nie pomoglo, dałam paracetamol, który pomógł tylko na chwilę i temperatura dalej skoczyla do góry.Dopiero w poniedzialek rano temeperatura spadła do 36,8 st, jednak w dzień znowu skoczyla i było powyżej 38. Na noc podałam Nurofen i temepratura spadla od razu i dobrze było do rana. Co prawda jeszcze w nocy podałam Apis C1000 zgodnie z zaleceniem lekarza i lek ten podawalam od wtorku 3 razy dziennie po 3 kulki. Niby katar się troche poprawił (bo wczesnien był bardziej zapachany nos, z ktorego cięzko było duzo wyciągnąc, ale była to przezroczysta wydzielina i oczy miała bardzo załzawione), ale ogolnie była taka osowiała, nie do życia, oczy takie zaczerwienione (tzn.powieki) bo caly czasz miala stan podgorączkowy a na noc zawsze gorączka, ktora zbijalam nurofenem we wtorek i srodę wieczorem. Mając ten katar, córeczka miała jeszcze kaszel, ktory nasilił sie w srodę. W czwartek po przepudzeniu zaczełam podawac córeczce belladonne 15 ch j granulkę z wody, gdyz wg mnie kaszel był gorszy. I tak jak zakaszlała to piła 1 łyżeczkę tej wody. Cały dzień byla taka osowiała, na nic nie miała ochoty, wrociłam z pracy o 17.00 i zmierzyłam jej temeprature i miała 38,4 st. , podałam jej belladonne 200 ch i spadło. nastepnie pojechałam z nia do lekarza i lekarz stwierdził, ze to od gardła, oskrzela OK i zapisał antybiotyk biodroxil i clemastin. nie podałam tego. po przyjexdzie od lekarza , temepratura znowu skoczyła i córeczka miała 38,4. do spania podałam jej belladonne 200 ch do buzu 3 kuleczki i mierzylam jej po 1,5 godz. i miała juz 36,8 st. Jednak po 2 godz. znowu miała powyżej 38.Pewmie to bład,ale pdoałam jej belladonne 30ch 3 kul. do buzi. Poradzcie co robić, nie chce jej podawac tego antybiotyku. moj homeopata, do którego dzwoniłam, mówiac co zapisał lekarz w przychodni, powiedział, zeby podac ten antybiotyk, bo skoro to lekarka zapisała, to misi to byc bakteryjne zapalenie garła i to już oowazna sprawa. W sumie to sie rozczarowałam jak mi to powiedzial...
Edytor zaawansowany
  • wiktor.online 25.05.12, 11:36
    Szkoda dziecka. Radze od dziecka odczepic sie ze swoim "leczeniem".

Natrium (?), belladonna 30CH, 200CH, paracetamol, nurofen, Apis 1000CH, belladonna 15CH, 200CH, 30CH.

Bardzo przykro to wszystko wyglada.
  • beata_17 25.05.12, 18:59
    Z mojego doswiadczenia powiem tylko tyle, ze zbiajajc temperature tylko zaburzasz mechanizmy obronne organizmu i choroba trwa o wiele dluzej. Moje dzieci zazwyczaj po dniu lub dwoch wysokiej temperatury, nawet dochodzacej do 40stopni i odpowiednich kuleczkach sa zdrowe.
    Na wlasna reke na pewno nie podawalabym tak wysokich i potencji.
  • beateczka.laseczka 26.05.12, 04:38
    a co byś wobec tego podał?
  • beata_17 26.05.12, 07:37
    Nie wiem, poszlabym do mojego homeopaty zeby obejrzal dziecko i dobral lek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka