Dodaj do ulubionych

kość -brak zrostu

13.09.13, 19:39
witam znajoma ma problem po wypadku-nie zrasta się kość kończyny dolnej od 5 lat. Jest to kobieta w wieku 55-60 lat. Konsultowana przez wielu ortopedów,chirurgów itd. Lekarze mówią,że może czegoś organizm nie wytwarzać, co by tą kość scaliło.
Nie stosowała nigdy homeopatii i pewnie sama nie poszuka lekarza.Może jest jakiś lek,który mogłaby wypróbować.
Obserwuj wątek
  • zz51 Re: kość -brak zrostu 26.11.13, 02:01
   po upadku z dużej wysokości kilka lat kość mi się nie zrastała, był stan ropny, lekarze kilkakrotnie usuwali operacyjnie zepsutą kość,, mama nie zgodziła się na amputację, wzięła mnie ze szpitala i codziennie kładła koło rany okład ,,oskrobany korzeń żywokostu zetrzeć na drobnej tarce i połączyć z łyżką ciepłego gęsiego smalcu. Gdy po około 2 miesiącach zawiożła mnie do szpitala, po przeświwtleniu nogi ordynator pytał mamę u którego profesora była ze mną i co dawała. że jest taka poprawa.. nogę mam krótszą, ale mam.
  • zz51 Re: kość -brak zrostu 01.12.13, 11:26
   okłady z korzenia żywokostu rewelacyjnie działają na zrastanie się kości /nawet jak ma się osteoporozę / po złamaniach nawet jak jest stan zapalny /ropny / kośći.
   • gadatliwa01 Re: kość -brak zrostu 12.12.13, 13:16
    Na osteoporozę i inne ubytki w kościach dobrze sprawdza się ibandronat. Przyjmuję już ten lek od ponad pół roku – jedną tabletkę na miesiąc i czuję się bezpiecznie. Zmniejsza ryzyko złamań.
  • tomasz454 Re: kość -brak zrostu 29.12.13, 12:39
   Witam.
   Przeczytałem Pani opinie na forum z przed kilku lat o leczeniu homeopatią i nie tylko.
   Pozwolę sobie przesłać kilka informacji o nowej formie terapii która może być stosowana przez każdego w domu .
   W załączniku jest kilka tekstów i linki do stron internetowych oraz kopia certyfikatu medycznego jaki został zatwierdzony w dniu.12.11.2013 roku odnośnie Aparatu RGA med.
   www.rgamedic.com/

   Pozdrawiam Tomasz Sztukowski !!!!!!!!JAK DZIAŁA TERAPIA
   FALAMI MILIMETROWYMI
   Od 30 lat terapia falami milmetrowymi(MMW) jest starannie badana w Rosji, wykonano setki badań i tysiące referencji.

   Utrzymanie dobrego zdrowia zawsze było i będzie najważniejszym zadaniem, które stawia sobie człowiek.
   Terapia fal milimetrowych (MMW)Aparatem RGAmed-2 jest nową metodą w opiece medycznej. Została opracowana przez słynnych rosyjskich naukowców pod kierownictwem członka Akademii Nauk Rosji Nikołaja Dmitrijewicza Dewiatkowa . Metoda przeszła wieloletnie testy kliniczne, które udowodniły jej skuteczność. Używa się w niej tych samych częstotliwości oraz natężeń, które wykorzystywane są przez komórki naszego organizmu, dlatego też terapia nie wykazuje efektów ubocznych. Aparat RGA med -2 może być też stosowany z powodzeniem w leczeniu zwierząt
   Technologia fal milimetrowych w pierwotnym założeniu służyła dla celów rosyjskiej armii, w realizacji kosmicznego programu załogowych lotów międzyplanetarnych. Przewidziana była do szybkiego i skutecznego usuwania wszelkich dysharmonii, dysfunkcji i zachorowań bez pomocy lekarzy i użycia leków, u ludzi przebywających długi czas na pokładzie statków kosmicznych . Urządzenia te zostały udostępnione do cywilnego użytku i uzyskały dwukrotnie rosyjski odpowiednik Nagrody Nobla. Aparaty zostały oficjalnie wprowadzone do rosyjskich klinik, szpitali i przychodni. Zdobyły również certyfikat Urządzenia Medycznego UE oraz USA i szybko rosną szeregi jego zwolenników.
   RGAmed 2 -to aparat niezwykle skuteczny i prosty w obsłudze, a ze względu na niewielkie rozmiary, praktyczny jest nie tylko w szpitalu czy nowoczesnej przychodniach, ale też dla każdego członka rodziny w domu , podróży lub w czasie przerw w pracy.
   Program 1- czas 1 minuta
   Kryształ stosowany jako promiennik, ma zdolność zapisywania informacji w postaci częstotliwości drgań fal dla ludzi, zwierząt, roślin i lekarstw. Gdy etap zapisu jest zakończony, należy odłączyć kabel od kryształu i przekazać informację na nim zapisaną z powrotem na ciało poprzez zamocowanie kryształu na chorym miejscu lub na pulsie oraz do wody ustrukturyzowanej do picia, poddanej wcześniej działaniu fal emitowanych w programie 2.Tak przygotowana woda jest doskonałym środkiem stymulującym naturalne procesy naszego organizmu, a po dodaniu do niej odczytanej wcześniej informacji, staje się indywidualnie dobrany lekiem lub potrzebną „na tu i teraz”, szczepionką wodną, np. przeciwko grypie, katarowi czy innym chorobom.

   Program 2- czas 10 minut
   Naczynie o pojemności do 5 litrów, wypełnione wodą, strukturyzuje się jednym promiennikiem w ciągu 10 minut działając Programem 2.
   Wskazania do stosowania terapii:
   - zespół chronicznego zmęczenia
   - częste choroby z przeziębienia
   - choroby sercowo-naczyniowe (nadciśnienie , hipotonia, żylaki, zimne stopy i in.)
   - choroby układu oddechowego (bronchit, kaszel, angina, przewlekłe zapalenie gardła, płuc, polipy w nosie, katar, zapalenie zatok przynosowych i czołowej i in.)
   - choroby jamy ustnej (ból zębów, zapalenie jamy ustnej, parodontoza, ślinotok i in.)
   - choroby układu trawiennego (mdłości, wymioty, zgaga, choroby przełyku, choroba wrzodowa, biegunka, nieżyt żołądka, cukrzyca, hemoroidy, choroby wątroby i in.)
   - choroby układu moczowego (zapalenie nerek, kamica, zapalenie pęcherza)
   - schorzenia ginekologiczne ( klimakterium, zapalenie gruczołu sutkowego, choroby macicy, zapalenie jajników i in.)
   - choroby ucha (zapalenie ucha, niedosłuch i in.)
   - choroby oczu (zapalenie rogówki oka, zapalenie spojówek, katarakta, glaukoma, wylew krwi do siatkówki i in.)
   - choroby układu nerwowego (zapalenie korzonków nerwowych, nerwoból międzyżebrowy, , uszkodzenie splotu ramiennego, wylew ,udar, porażenie nerwu twarzowego, Parkinson,
   migrena, depresja, spadek nastroju, bezsenność, alergie i in.)
   - choroby narządów ruchu (naruszenie sprawności ruchowej , artretyzm i in.)
   - choroby skóry ( świerzb, egzema, czyraki, łuszczyca i in.)
   - różne choroby (podwyższona temperatura ciała, grypa, gorączka, fantom bólowy, zatrucie czadem, skurcz mięśni łydki , drżenie kończyn i in.)
   - bez bliznowe gojenie ran.
   Program 3- czas 61 minut
   Funkcja zappera w urządzeniu RGAmed 2 jest oparta o metodę, która powstała na podstawie 45 lat badań mikrobiologa pani dr. Huld Clark, zajmującą się ukrytymi przyczynami chorób wywołanymi przez pasożyty.
   Program 3 likwiduje wszelkiego rodzaju pasożyty, grzyby, bakterie, wirusy, kleszcze, wszy zarówno u ludzi, jak i zwierząt, a co najważniejsze działa na trudną do leczenia chorobę boreliozę. Zastosowane w tym aparacie ułatwienie, w postaci odpowiedniego czasowo programu i nakładanych na przeguby dłoni opasek ,podłączonych do aparatu RGAmedic2 umożliwia wykonanie zabiegu bez stresu. Wystarczy godzinny relaks dziennie, aby pozbyć się uciążliwych i osłabiających organizm pasożytów oraz ich toksyny, które wypłukujemy poprzez picie wody ustrukturyzowanej

   Kontakt : Tomasz Sztukowski
   tel . 600 171 346
   e-mail: tosztuk@poczta.onet.pl
   www.rgamedic.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka