Dodaj do ulubionych

Troche problemow i prosba o porade

13.09.04, 14:19
Mam troche problemow zdrowotnych i bardzo prosilbym o jakas porade. Obecnie mam 22 lata. Objawy fizyczne - ciagly lupiez, wysypka na rekach,since pod oczami, problemy ze skora na twarzy - bardzo sie luszczy swedzi czesto tez puchnie , to samo lokcie i kolana , czerwone oczy swedza, prawdopodobnie grzybica na genitaliach, wzdecia i zaparcia ,problemy z trawieniem bialek i tluszczy - momentalnie jakby alergia , pieka mnie plecy i robie sie poddenerwowany. Inaczej sprawa sie ma z weglowodanami - po zjedzeniu owocow slodyczy nastepuje swedzenie twarzy oczu a takze uczucie otepienia. Czesto problemy z zaparciami. Prawie kazdej nocy budze sie na siusiu okolo 3-4 godz. Gdy wstaje z samego rana - bardzo brzydki zapach z ust i oblozony jezyk. Mam bardzo zmienne nastroje w ciagu dnia od zlosci stanow depresyjnych na euforii konczac. Najgorsze z tego wszystkiego jest to ciagle uczucie otepienia i odrealnienia. Robilem duzo badan i wszystko wygladalo ok. Jedynie proby watrobowe (bardzo niewiele) podniesione. Te objawy ktore podalem utrzymuja sie juz okolo 3-4 lat.
Dodam ze z natury zawsze bylem bardzo wrazliwym chlopakiem.

Podejrzewam u siebie nerwice - lecze sie na nia od okolo miesiaca kroplami Bacha.

Bylem u jednego homeopaty przepisal -natrum sulfuricum 9 ch i arsenicum album 15ch , stosowalem ponad miesiac bez zmian i zrezygnowalem.

Czytalem na stronach zagranicznych o candida albicans i lgs i objawy wydaja sie bardzo podobne. Ale ze informacji na ten temat jest mnostwo i kazda kompletnie wiec sie troche w tym wszystkim gubie.

Edytor zaawansowany
  • very_martini 13.09.04, 14:30
    Nie homeoaptycznie, bo teraz musze pędzić i nie mogę się homeoustosunkować, ale
    bym Cię tak na szybko zapytała o Twój styl odżywiania

16%VOL
    22%VAT
  • author6 13.09.04, 15:05
    Jesli chodzi o moj sposob odzywiania to bardzo czesto sie zmienia.
    Obecnie spozywam glownie zupki warzywne z kasza i ryzem i do tego gotowane warzywa.
    Mieso ryby jem tak co 4 dni.
    Wczesniej probowalem diety antygrzybicznej ale to glownie bialka tluszcze i warzywa a ze nie toleruje teraz prawie wcale bialek i tluszczy wiec musialem zrezygnowac. A tak ogolniej jesli chodzi o diete to od kilku lat prawie wcale slodyczy cukru napojow gaz. malo tluszczu malo miesa pieczywa prawie wcale.
    Takie problemy z tluszczami i bialkam to chyba na trzustke wskazuja ale sam nie wiem.

• very_martini 13.09.04, 16:12
    Wiesz co, ja tak czytając Twój post pomyślałam sobie o jakiejś porządnej
    kuracji oczyszczającej organizm. Skoro nie wchodzi Ci ani białko, ani tłuszcze,
    to je odstaw. Najprostszą dietą oczyszczającą jest 6 tygodni jedzenia tylko i
    wyłącznie warzyw i owoców - i ja się do tego przymierzam powoli, bo pora jest
    dobra (dostępność towaru). Zajrzyj sobie na forum medycyna naturalna, bo to
    główne pole działalności forumowego oszołoma od oczyszczania, alexandra, bo
    tych kuracji jest kilka. Możesz nawet założyć wątek specjalnie dla niego;) A na
    forum zioła poszukaj wąktów o płukaniu ust olejem - są dwa.
    Tyle ode mnie na razie.
    Aha, albo na med nat, albo na ziołach był długi post od chłopaka, który wlaczył
    z grzybicą układu pokarmowego, tytuł "kandydoza, moja batalia" czy jakoś tak. I
    jeszcze możesz podpytać, co na to medycyna chińska, ale to też na mednat, może
    wpadnie Teresa i coś powie. Kulki swoją drogą, ale można się wspomóc innymi
    rzeczami

16%VOL
    22%VAT

Takie tam... Forum homeopatia
    --
    16%VOL
    22%VAT

• very_martini 13.09.04, 14:41
    Aha, jeszcze sobie tak pomyślałam, że Tobie by się zdecydowanie bardziej
    przydała homeopatia klasyczna... To troszkę inny sposób leczenia, niż ten
    zaproponowany przez Twojego homeopatę. Najlepiej wpisz w wyszkukiwarkę
    homeopatia klasyczna, może któryś z forumowiczów podzieli się z Tobą
    doświadczeniami z tą metodą

16%VOL
    22%VAT

• patchwork30 13.09.04, 16:27
    to tak wyglada, ze bez homeopaty klasyka sie raczej nie obedzie. Potencje C15
    czy C9 tu nic nie zdzialaja, bo Twoje problemy nie sa powierzchowne.

Czy wszystkie zrodla bialek maja na Ciebie taki fatalny wplyw?
  • author6 13.09.04, 17:46
    to jest troche dziwna sprawa.
    jesli chodzi np o tluszcze to oliwa z oliwek 1 tloczenie do salatek jest ok
    ale wystarczy troche masla jakiegos tluszczu zwierzecego i juz jest silna reakcja.

bialka natomiast - z rybami jest roznie (gotuje glownie na parze) czasami jest ok czasami pojawia sie reakcja. jajka odpadaja. kurczak i indyk tez bardzo reaguje. ostatnio jadlem cielecine i wszystko bylo jakby ok.

Zastanawiam sie czy nie sprobowac z enzymami trawiennymi.
  • beba2 13.09.04, 18:05
    Ech, takie probowanie z tym czy tamtym...a efektow pewnie żadnych. Niestety
    nikt Ci tu nie doradzi leku na Twoje przypadlości ( choć byśmy bardzo chcieli).
    Musisz pójść do homeoparty klasycznego, który na podstawie długachnego wywiadu
    dobierze Ci jeden lek w wysokiej potencji. I pożegnasz te dolegliwości.
    --
    HOMEOPATIA
  • idylla4 14.09.04, 14:25
    Mi to coś na grzybka wygląda. Robiłeś posiew kału w kierunku grzybicy i lambii?
    Ja odkąd małej daje bakterie kwasu mlekowego plus oczywiście homeopatia
    (klasyczna) jest lepiej. Samopoczucie jest o niebo lepsze, lepiej trawi
    pokarmy, mniej wysypuje skórę.

Zasugerowałabym ssanie oleju, ale to na forum med.naturalna.
    pozdrawiam

• author6 19.09.04, 17:34
    To chyba wlasnie jest grzybek. Co do pasozytow robilem badanie kalu ale nic nie wyszlo (mimo to wciaz je podejrzewam).
  • author6 19.09.04, 17:36
    Sporo czytalem na temat homeopatii klasycznej ale kurcze nie moge znalezc takiego lekarza w Warszawie. Moglby mi ktos kogos polecic?
  • very_martini 19.09.04, 22:23
    no z tym to mamy problem, mamy nie-klasyków, ale z klasykami to na razie lipa -
    to znaczy, mamy namiary, ale nie do końca sprawdzone (forumowicze tuż po
    rozpoczęciu kuracji, więc za wcześnie, żeby cokolwiek mówić). Najlepiej
    wystosuj nowy wątkek z wyraźną informacją, że szukasz jakichś pacjentów
    klasycznych, to pewnie Jagusik się odezwie i chyba Malani

16%VOL
    22%VAT

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka