Dodaj do ulubionych

Co podać nastolatkowi na uspokojenie?

30.01.16, 10:15
Witam,

Proszę mi podpowiedzieć, co mogę podać trzynastolatkowi na uspokojenie? Jest dzieckiem wybuchowym, ma nadmiar energii, nie słucha, robi wszystko szybko, nawet nalanie wody do szklanki kończy się rozlaniem. Mamy już tego dosyć, jesteśmy zmęczeni. Ostatnio brał stramonium 30 CH. Nie bardzo pomaga. Inne syropy homeopatyczne typu SONNA Dagomedu również nie pomagają. Neurolog przypisał leki, ale po przeczytaniu ulotek nie chcę podawać ich dziecku. Co dać by się wyciszył, ale nie był ospały? Dodam, że uczy się bardzo dobrze, ma super pamięć, tylko nerwy straszne. :(

Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • wiktor.online 30.01.16, 19:17
    Witam

Ma jakies lęki, boi sie czegos? Lubi słodycze?
  • 2eska 30.01.16, 20:50
    Boi się np. spać, gdy wszystkie światła są zgaszone. Gdy już zaśnie, jest ok. Słodycze lubi, ale ma ograniczane i nie je dużo. Zero chipsów, coli, itp. Czy podawać syrop dalej?
  • wiktor.online 30.01.16, 21:02
    Bez sensu podawać ten syrop, nie będzie skuteczny.

A kto jemu przepisał Stramonium? Homeopata?

• 2eska 01.02.16, 11:19
    Witam,

Brał kiedyś na podobne dolegliwości. Więc postanowiłam podać dziecku znowu ten sam lek. Czy może mi Pan polecić coś, co poskutkuje na dziecko, by nie wpadał w szał, nie szarpał się o byle co, trochę wyciszył. Z jednej strony szkoda nam dziecka, z drugiej, to się pogłębia. Awantury, agresja, szał...:(
  • wiktor.online 01.02.16, 19:49
    Cięzko przepisać własciwy lek, bo trzeba większa konsultacja. Możemy dac Cina 30CH, 3 kulki ssać, jeden raz, ale to będzie tak na chybił trafił
  • 2eska 02.02.16, 07:45
    Witam, jeden raz dziennie? Przez jaki okres czasu? Na pewno podamy. Napiszę, czy coś to pomogło. Dziękuję. Proszę rylko napisać jsk długo syn ma brać kulki?

Pozdrawiam:)
  • catherine1980 17.03.16, 14:47
    Pomogło?
  • 2eska 15.04.16, 12:28
    Niestety, nie pomogło.
  • laurakrol 18.04.16, 10:47
    Prosze poszukac homeopaty w swoim regionie i udac sie z dzieckiem. Aby dobrac dziecku leki musi homeopata przeprowadzic szczegolowy wywiad aby poznac przyczyne depresji i wtedy dopiero dobierze leki. Na Pani Miejscu bym nie ryzykowala i nie podawala sama lekow,to jest dziecko ma tylko 13 lat!!!!!!!!!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka