Dodaj do ulubionych

homeopatia schizofrenia

17.03.16, 21:52
witam mam rozpoznaną od 4 lat schizofrenie wszystko zaczeło się od brania leku na trądzik o nazwie roaccutane czy macie doświadczenia w leczeniu mojej choroby za pomocą homeopatii z góry dziękuje za rady nie ukrywam że jestem już zdesperowany
Edytor zaawansowany
  • akownik 18.03.16, 10:13
    Może nie być łatwo, ale warto spróbować. Na pewno nie na forum. I trzeba najpierw poznać Cie dokładniej, niezbędny jest wywiad homeopatyczny, wiek, wzrost, waga, wszystkie objawy jakie u Ciebie występują, itp...Albo wizyta u homeopaty albo nawet spróbuj online.
  • tkd12 18.03.16, 15:35
    znasz kogoś kto ma doświadczenie w tego typu sprawach?
  • akownik 18.03.16, 17:24
    dowolny homeopata moze podjac probe twojego leczenia. chyba, ze stan twojego organizmu nie pozwoli na wyleczenie homeopatyczne. homeopatia ma swoje ograniczenia.
  • catherine1980 18.03.16, 16:12
    Często objawy schizofrenii są przy niskim poziomie cynku, cukru i magnezu a przy wysokim poziomie miedzi. Warto sobie zbadać.
    I schizofrenia u wielu osób łagodnieje po wykluczeniu z diety nabiału. Jeden lekarz rosyjski podejmuje się leczenia schizofrenii tylko u pacjentów którzy "wyrzucili" to z diety
  • tkd12 18.03.16, 22:25
    możesz napisać coś więcej o tym lekarzu...pieniądz enie grają roli jestem naprawdę zdesperowany aby wyzdrowieć
  • joanna.123456 20.03.16, 22:28
    odezwij się do mnie na maila
    natinuel@onet.pl
  • catherine1980 21.03.16, 08:38
    Nie wiem czy pytanie było do mnie ale ten lekarz to prof. Mikołajew z Moskiewskiego Instytutu Psychiatrycznego. Namiarów żadnych nie mam bo go nie znam. Czytałam artykuły o jego leczeniu.

Wielu jednak uznanych autorytetów uważa, że schizofrenia to forma zatrucia białkiem pochodzenia zwierzęcego! Spożycie nadmiernych ilości białka zwierzęcego (szczególnie pokarmów mięsnych oraz nabiałowych), nie tylko prowadzi do odwapnienia kości, raka, kamicy nerkowej i wątrobowej ale także do schizofrenii. Świadczyć o tym może wiele wypowiedzi współczesnych autorytetów w dziedzinie żywienia: ?Właściwe odżywianie (niskobiałkowa dieta wegetariańska) daje lepsze wyniki w zwalczaniu schizofrenii niż leki i psychoterapia! Pionierem tych badań był dr Carl Pfeiffer, amerykański psychiatra, który twierdził, że dzięki stosowaniu odpowiedniej diety (niskobiałkowej) można uzyskać 80-procentowy odsetek wyleczeń!? (Dr Patrick Holford, "Smak Zdrowia", str.9); ?Podczas wojny, kiedy spadło spożycie żywności, zmniejszyła się liczba przypadków schizofrenii. Zainspirowani tym odkryciem psychiatrzy podzielili chorych na schizofrenię pacjentów na dwie grupy i zastosowali różne rodzaje diety. Okazało się, że stan zdrowia pacjentów na diecie bez mleka poprawił się bardzo szybko? (Dr A. Trash ?Alergia Pokarmowa?, 78).
  • akownik 21.03.16, 14:41
    Autor wątku stwierdził, że jego choroba zaczęła sie na skutek brania określonego leku anty trądzikowego. Nie od rodzaju diety. Mleko krowie, ani jakiekolwiek inne nie jest dla człowieka. Jedynym mlekiem jakie może człowiek pić, i to tylko w ściśle określonym momencie życia, jest mleko matki. Później nie potrzebujemy żadnego innego mleka. Znane są przypadki kiedy wegetarianie chorowali np na wrzodziejące zapalenie jelita grubego i okazało się,że jedynym ratunkiem było jedzenie mięsa. Piszesz o spadku spożycia żywności. W Indiach żyje człowiek, który od siedemdziesięciu lat nie je i nie pije nawet wody a jest okazem zdrowia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka