Dodaj do ulubionych

lekarze homeopaci

09.11.04, 07:38
Witam,
pierwszy raz zaglądnęłam na to forum. Jestem mamą 4-letniego Jakuba, który od września już trzy razy miał zapalenie ucha. Raz prawe i przerwa, raz lewe i chwila przerwy, teraz znów prawe. Jest pod kontrolą laryngologa. Cały czas jest to ostre zapalenie ucha z wysiękiem, katarem i lekką gorączką, więc lekarz przepisuje antybiotyk. Nie dyskutuję z nim bo na leczeniu się nie znam ale nawet jako laik wiem, że trzeci antybiotyk w tak krótkim czasie to nic dobrego. Link do tego forum podała mi jedna z mam. Może Wy mi pomożecie i podacie chociaż listę lekarzy homeopatów z woj. podkarpackiego bo bardzo się martwię co będzie dalej.
Z góry dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • very_martini 10.11.04, 09:25
    a jesli nie, to może uda nam się szukać dalej... Z doświadczen wielu osób
    wynika, że lepiej się raz a dobrze przejechać do DOBREGO, SPRAWDZONEGO
    homeopaty, nawet, jeśli jest trochę dalej - leczeniu homeopatycznym, szczególnie
    klasycznym, częste wizyty w gabinecie nie są aż tak potrzebne. Należy tylko
    sprawdzić, czy lekarz jest skory do konsulatacji przez telefon w razie
    problemów, nie wszyscy są;(

16%VOL
    22%VAT

• mamajakuba 13.11.04, 12:43
    Witam ponownie:))
    dziekuję za podany link, sprawdziłam. jest tylko jeden z mojego województwa-w Rzeszowie. Ale pomyślałam, że mogłabym skorzystać z porady lekarza w Krakowie bo mam tam siostrę. Wybrałam dr Kowalską bo z Waszych opinii wynika, że jest dobra no i leczy dzieci, a to dla mnie najważniejsze. Mam tylko pytanie jak częste są wizyty u lekarza homeopaty bo pomijając koszty wizyty mam trochę daleko (ok.250km).
    Będę wdzięczna za odpowiedz
  • beba2 13.11.04, 13:25
    Myślę, ze po pierwszej wizycie u dr K. będziecie się obserwować jakieś 4-6
    tygodni i potem do kontroli. Później (w zależnosci od postępów leczenia)
    przeważnie rzadziej - nawet co 3 miesiące.
    --
    PODSTAWOWE ZASADY W HOMEOPATII
    klikaćmiwtoalejuż:)
  • mamajakuba 13.11.04, 14:26
    Jeszcze jedno pytanko. Przepraszam, że tak męczę ale homeopatia to dla mnie nowość. Tzn. coś tam słyszałam ale zainteresowałam sie szerzej dopiero teraz. A więc czy do takiej wizyty trzeba się jakoś przygotować bo z tego co wyczytałam to lekarz przeprowadza dokładny wywiad i nie chciałabym czegoś pominąć.
  • very_martini 13.11.04, 16:14
    Trzeba być po prostu przygotowanym na wszystko, bo mogą się pojawić
    najdziwniejsze pytania łącznie z tym, czy dziecko kicha rano. Zastanów się też,
    jaki przebieg miały dotychczasowe choroby (jeśli podobny). Na pewno dużo będzie
    pytań o psychikę Twojego synka, o to, co lubi jeść, po której stornie miewa
    objawy... Wszystko wszystko wszystko. Wypytają Cię na pewno o masę szczegółów,
    więc nasze podpowiedzi nie na dużo się tu zdadzą;)

16%VOL
    22%VAT

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka