24.11.04, 11:46
Chciałbym spytać czy ktos leczył nerwice lękowa i ataki panik za pomocą
homopatii. Słyszałam o leku aconite?
Edytor zaawansowany
  • stapelia 24.11.04, 12:51
    no np ja sie lecze i to dokladnie z nerwicy lekowej z atakami paniki, ale nic
    na razie nie powiem bo w tej kwestii efektow wielkich nie widze. Ale Brunetka i
    Patchwork cos wiecej moga napisac.
  • brunetkaa 24.11.04, 13:11
    hej. no juz mowie;-)tez lecze nerwice i na pewno jest lepiej niz bylo kiedys
    ale jeszcze nie do konca dobrze.cierpliwosc to podstawa.
    co do aconitum i innych leków to najlepiej sie udac do homeopaty, ktory
    dobierze lek odpowiedni do Twoich objawów i lęków. to ze ktos bierze w nerwicy
    aconitum nie oznacza ze u Ciebie bedzie to samo. kazdy lek homeopatyczny ma
    bardzo szerokie spectrum dzialania. homeopatię polecam, idz czym predzej,
    sprobuj chociaz, bo wierz mi, ja wiem jak to jest się męczyc...
    no i nie tylko ja.
    pozdrawiam
    brunetka
  • patchwork30 24.11.04, 18:06
    dolaczam sie do madrych slow Brunetki. Aconitum ma w swoim obrazie leki, ale
    takze 50 innych srodkow homeopatycznych je ma. Lepiej nie probowac na oslep, bo
    sie leki moga zaostrzyc i nie chciec poprawic (zalezy jaki jest ogolny stan chorego)

Wazny jest dokladny wywiad, w ktorym homeopata wypyta jakie sa te ataki paniki,
    kiedy wystapily po raz pierwszy, przed czym ma sie leki, co je poprawia, a co
    pogarsza no i caly homeopatyczny repertuar - wszystkie objawy od dziecinstwa,
    chronologicznie od glowy do stop z cala charakterystyka i niepowtarzalnoscia
    osobista :-)

Leczenie objawow psychiki jest tym, co homeopatia potrafi leczyc najlepiej, ale
    tez leczenie jest dluzsze, niz leczenie objawow cielesnych.
    U mnie, po dwoch latach terapii, ataki paniki zdarzaja sie tylko moze raz na
    kwartal i wtedy biore kilka dni zwykle lekarstwa. Zobaczymy, co sie jeszcze z
    czasem poprawi.
    Moj homeopata, ktory jest tez psychoterapeuta powiedzial, ze w trakcie jego
    praktyki homeopatycznej tylko u jednego pacjenta nie dalo sie uzyskac poprawy.

Wlasnie tu strasznie goraco polecam homeopatie, najlepiej u dobrego homeopaty
    klasycznego, zeby nie wpasc na jakiegos, ktory wojuje srodkami kompleksowymi.

Pozdrawiam
    Ola
  • very_martini 24.11.04, 21:14
    Hej, wpisz w wyszukiwarkę nick gonia301, bo ona się z fest nerwicy wyciągnęła
    (przy pomocy homeopaty, nie na własną/ naszą rękę, of kors). Trafiła akurat na
    homeopatę - psychoterapeutę, tak, jak Ola, ale tak naprawdę i homeopata
    nie-psycholog będzie potrafił Cię wyleczyć, o ile tylko zna się na homeopatii;)

16%VOL
    22%VAT

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka