• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

proteza stawu biodrowego- operacja Dodaj do ulubionych

• 08.05.06, 09:18
    W czerwcu mój tato(60 lat) ma mieć taką operację. Podpowiedźcie jak przygotować organizm i pomóc w rekonwalescencji? Czy tylko Arnica montana? Jaka potencja i jak często?
    Edytor zaawansowany
    • 08.05.06, 11:45
      Arnica obowiazkowo :) a psychicznie to zalezy od objawów :) Czyli bliżej czerwca
      trzeba pytac:) Na rekonwalescencję też zalezy jak bardzo go to operacja obciązy.
      Zatem najlepiej było by do konkretnego lekarza, ale jak nie mozecie to napisz tu
      blizej tego wydarzenia.
      --
      Zajrzyj na homeopatię forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=19760
    • 08.05.06, 14:16
      wiesz co, gdzieś miałam cały artykuł o postępowaniu przed, a przede wszystkim
      po, takim zabiegiem, nie mam go pod ręką teraz, ale pod koniec tygodnia coś
      powinnam znaleźć. Jak napisała Granna, arnicę możesz zacząć podawać już teraz

16%VOL
      22%VAT
    • 09.05.06, 08:43
      wielkie dzięki na razie. Czyli od teraz arnica 9CH. Very_martini będę wdzięczna za materiały i na pewno jeszcze się odezwę w czerwcu. Do lekarza tato raczej się nie wybierze, mieszka w małym mieście (bez homeopaty), na operację przyjedzie do Lublina. A poza tym kulki to bardziej moja inicjatywa, chociaż widzi po wnuczce, że raczej działają.
    • 29.05.06, 09:52
      Arnikę tato przyjmuje, 200CH zakupione na po operacji. Ale co jeszcze?
    • 29.05.06, 10:20
      very_martini wspominałaś że masz artykuł na ten temat, mogę Cię prosić? Wolę wcześniej kupić odpowiednie granulki, bo apteka mi sprowadza. A na dodatek nie jestem całkiem sprawna (ciąża i złamana ręka)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.