Katar, oskrzela-proszę o pomoc Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Córka złapała jakiegoś wirusa. Pojawił się katar i kaszel (poniedziałek). Ponieważ homeo do których chodzimy niestety oboje wyjechali (ferie) i nie mamy kontaktu zamówiłam do domu innego lekarza (wtorek). Po osłuchaniu okazało się że są zmiany w oskrzelach, czerwone gardło i po gardle spływa wydzielina (gęsta przeźroczysta). Mała dostaje gelsemium comp. (Wala) i nic poza tym, a ja zauważyłam że katar jest coraz bardziej lepki a i kaszel się dziś bardziej uaktywnił.
    Może podam jak dokładnie wygląga sprawa na dziś:
    rano wstała i był spokój ok pół godziny, po tym czasie zaczyna kaszleć mokro czasami odksztusi flegmę, kaszle sporo, katar pojawia się po ok. godzinie od wstania (w nocy ani nie kaszle, ani nie ma zapchanego nosa). Katar jest w większości gęsty śluzowy, z domieszką żółtych pasm. Potem już tylko bezbarwny, gęsty i trochę lepki (używam też euphorbium-wcześniej był bardzo lepki). Kaszel jest cały czas głeboki, mokry ale nie wyksztusza prawie nic. I nagle kładąc się spać (o 14) okazało się że ma całkowicie zapchany nos (prawą dziurkę). Lekarz który był u nas nie wzbudził mojego zaufania, więc muszę doczekać do powrotu moich homeodoków. Proszę poradzcie co można do tego czasu podać, żeby to nie zeszło na płuca. jutro idę rano do przychodni, żeby osłuchać małą. Właśnie się obudziła, w nosie troszkę lepkiej wydzieliny, bezbarwnej, i pokasłuje. Myślę o pulmo vivianit. Co Wy na to? Z góry dzięki za pomoc.
    Pozdrawiam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.