Dodaj do ulubionych

dr Dariusz Szymański- czy ktos zna???

23.10.08, 10:20
Witam, prosze o wasze opinie, doswiadczenia, odnsnie jakosci pracy
tego Pana. Przyjmuje w Vega Medica, leczy homeopatia i biorezonansem.
Z gory wszystkim dziekuje
Edytor zaawansowany
  • 17.11.08, 15:09
    Jesteśmy z córką pacjentkami dr Szymańskiego od dłuższego czasu. Mam bardzo
    dobrą opinię o nim. Uważam, że postawione przez niego diagnozy się sprawdzają,
    poza tym jest pewien tego, co robi, ma dobry kontakt z pacjentem. Znajomi,
    którzy trafili do vega medica do innych lekarzy nie byli zadowoleni. Po wizycie
    u dr Szymańskiego twierdzą, że naprawdę jest duża różnica.
  • 29.10.09, 12:50
    Ponawiam pytanie. Czy leczył ktoś dziecko u dr Szymańskiego na
    alergie i astmę. Jakie rezultaty?
  • 02.01.18, 00:37
    proponuje sprawdzic
    www.oil.org.pl
    jest to cetralny rejestr lekarzy RP i odziwo nie ma tam żadnej informacji o "dr" szymańskim
    dziwne?? jak ta cała vege medica i te ich leczenia różdżkami i innymi czary mary, pic na wode foto montaż i nabijanie kasy. moja dziewczyna ma tylko problemy z jelitami i żołądkiem przez te ich całe leczenie. Możliwe że zgłosimy sprawę do prokuratury jesli sie okaże że leczenie ktore zastosowali wpłyneło na jej zdrowie. wymyslali jakies pasożyty boleriozy itp. po długich namowach zgodziła się na badania w prawdziwym laboratorium nie wymienię nazwy żeby nie robic reklamy ale w kazdym szpitalu wam zrobia takie badania i sie okazalo ze nie ma zadnych pasozytów i zadnej boleriozy a całe badania w USA to jedna wielka sciema. ludzie ogarnijcie sie bo szkoda zdrowia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.