Dodaj do ulubionych

biegunka po homeopatii?

21.03.09, 16:09
witam, zaczęłam mojej córci (2 lata) podawać od wczoraj oscillococcinum, L52 i
angin czy to możliwe żeby po takiej mieszance pojawiła się biegunka?Z góry
dziękuję za pomoc
--
INGUSIA
Edytor zaawansowany
  • mlodziutka11 21.03.09, 17:39
    Generalnie mała dostaje z 16 różnych leków homeopatycznych w tym
    podwójnie Arnica montana więc ciężko stwierdzić który mógłby
    powodować akurat biegunkę na przyszłość proponuję nie mieszać
    środków kompleksowych... co do biegunki to może być spowodowana
    nadmiarem środków homeopatycznych ale nie powinna być dokuczliwa, i
    po odstawieniu leków powinna zniknąć...
    --
    -Panie Doktorze, czy jak ja rzucę palenie, picie i kobiety to czy ja
    będę długo żył?
    -A po co?....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka