Dodaj do ulubionych

co robić w chłodniejsze dni?

22.05.12, 12:49
ostatnio, jak pogoda się trochę popsuła, było tak przez moment, zasatanawiałam się co robić, gdzie pójść, tak na prawdę w okolicy nie ma nic, ani kina, jakiegoś centrum handlowego, trochę mi się już znudziło jeździć za każdym razem do Promenady. Daleko! Przydałoby się coś w okolicach, jak sądzicie?
Edytor zaawansowany
  • surmia 22.05.12, 13:47
    Wytrzymaj marcelina jeszcze trochę.
    Za kilka lat ma powstać wszakże rozrywkowo-usługowo-handlowo-największeinajpiękniejsze-ijakietamjeszcze - centrum w Góraszce. Coś gdzieś czytałam o 2014 roku? Chyba niemożliwe, ale kto wie?

Będziesz miała bliżej smile
  • marcelina_83 22.05.12, 15:11
    dzięki surmia za informację smile ale kurcze dziwne, że do tej pory nic nie powtało takiego w okolicy, nie? Jak Ty sobie radzisz z nudą w chłodne dni?
  • surmia 22.05.12, 15:22
    Wiesz co?
    To naprawdę bardzo dziwne, ale nie przypominam sobie, kiedy ostatni raz się nudziłam.
    Czy to w chłodne, czy w upalne dni.
  • bamerykanka 22.06.12, 20:23
    surmia napisała:

> Wiesz co?
    > To naprawdę bardzo dziwne, ale nie przypominam sobie, kiedy ostatni raz się nud
    > ziłam.
    > Czy to w chłodne, czy w upalne dni.

Ja też. Zawsze może czytać albo mieć czas na hobby.
  • jozefow512 22.05.12, 17:04
    Nie wiem, jak inni, ale dla mnie chodzenie do centrum handlowego z nudów to jakaś abstrakcja. Do centrum handlowego chodzę z obowiązku, jak muszę coś załatwić i wychodzę tak szybko, jak mi się uda.

Ostatnia rzecz, jakiej brakuje w Józku to (tfu,tfu) centrum handlowe.
  • zawad17 22.05.12, 15:29
    to fakt, w takie dni nie ma nic do roboty! Najchętniej widziałbym jakiś tzw. klub bilardowy albo kręgielnię tongue_out Na pewno w najbliższym czasie nie ma co liczyć na jakieś centrum handlowe (przez małe "c"wink) zwłaszcza w naszym mieście...
  • marcelina_83 22.05.12, 15:35
    o kręgielnia, bilard i do tego kino, normalnie się rozmarzyłam smile bądźmy dobrej mysli, może ktoś pomysli w końcu i o nas wink
  • jozefow512 22.05.12, 17:06
    marcelina_83 napisał(a):

> ostatnio, jak pogoda się trochę popsuła, było tak przez moment, zasatanawiałam
    > się co robić, gdzie pójść, tak na prawdę w okolicy nie ma nic, ani kina, jakieg

Założyć płaszcz i pójść na spacer do lasu.
    Albo pojeździć na rowerze (jak jest chłodno lepiej się jeździ), jak jest mokro to prysznic po jeżdżeniu.
  • pola_321 23.05.12, 15:50
    o ja też jestem za tym żeby powstało jakieś fajne miejsce w okolicy, kino na bank by się przydało, a i kręglami nie pogardzę smile
  • jozefow512 23.05.12, 17:51
    pola_321 napisał(a):

> o ja też jestem za tym żeby powstało jakieś fajne miejsce w okolicy, kino na ba
    > nk by się przydało, a i kręglami nie pogardzę smile

jest OCSiR. Basen na chłodniejsze dni jest świetny.

Co do kina, to jakoś wątpię w sens biznesowy. Poza tym lepiej żeby było u sąsiadów (kino ma sens przy dużym obłożeniu). Wystarczyłoby kino w Otwocku (jest jakieś?).

Kręgle to już lepiej, mniej ludzi, wyższe marże i się kalkuluje.

A prawda jest taka, że w Józefowie wieczorem jest sypialniano.....
  • zuzakm 23.05.12, 22:04
    jest kino w stacji falenica, jakioś nie widać tam tłumów, znaczy się że biznes średni.
    a napewno to przydałaby sie jakaś klimatyczna knajpka na wieczory i nie tylko, kawiarnia z dobrym ciachem i kawą, pomarzyć można...

a robić można wiele, zależy w jakim się jest wieku.... dla dzieciaków w weekendy sa zajęcia w moku i prywatnych klubikach. można jeździć na rowerze, rolkach itp. iść na siłownie, fitnes, basen. można chodzic po lesie i zbierac grzybysmile iść na świder i pomoczyc nogi, no nie wiem co jest gdzie indziej czego tu nie ma oprócz galerii handlowej i większego wyboru wyżej wymienionych atrakcji hmmm wszystkiego mieć nie można.
  • marcelina_83 22.06.12, 14:09
    Może być ciekawie smile W niedzielę obok Cafe Peron w Międzylesiu od 11 do 16 odbędzie się Wawer Art Bazar. Od lokalnych artystów będzie można kupić biżuterię torebki, t-shirty i inne ubrania, elementy wystroju wnętrz, lampy, rzeźby, fotografie, ceramikę. Oby tylko pogoda dopisała uncertain słyszeliście o innych jeszcze ciekawych wydarzeniach?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.