Dodaj do ulubionych

Ministerstwo Edukacji Narodowej, a sprawa SP2

02.07.13, 16:07
W związku z art. 5 ust. 7 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 ze zm.) Mazowiecki Wicekurator Oświaty zwrócił się do Pana Stanisława Kruszewskiego Burmistrza Miasta Józefowa, ul. Kardynała Wyszyńskiego 1, 05 - 420 Józefów o podjęcie działań mających na celu poprawę warunków lokalowych Szkoły Podstawowej nr 2 i informację o planowanych rozwiązaniach. Pismo zostało wysłane w dniu 2 lipca 2013 r. Kolejne pismo w dniu 2 lipca 2013 r. zostało skierowane do Pani Małgorzaty Czerniawskiej - Ankiersztejn, Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, ul. Żelazna 79, 00 - 875 Warszawa z prośbą o zajęcie się sprawą i poinformowanie Mazowieckiego Kuratora Oświaty o wynikach podjętych działań.
Edytor zaawansowany
  • em-kwadrat 02.07.13, 16:12
    Barto-linka oraz inni Rodzice z SP1, działajcie:
    www.6latki.men.gov.pl/index.php/formularz-zgloszeniowy
  • barto-linka 02.07.13, 16:43
    Em-kwadrat, rozumiem, że Wy, rodzice, zgłosiliście nurtujące Was problemy do MEN.
    Ale te dotyczące 6 -latków, czy w ogóle?
    Gratuluję odzewu, żeby tylko przełożyło się na konkretne działania, bo sytuacja w sp2 jest rzeczywiście tragiczna.
    b.
  • em-kwadrat 02.07.13, 17:21
    Czy mogę napisać Ci maila na barto-linka@gazeta.pl ?
  • barto-linka 02.07.13, 17:32
    poproszę na adres: bartolinka@autograf.pl
  • sagitus 03.07.13, 11:31
    Na tej stronie podanej przez EM-kwadrat przyjmują tylko zgłoszenia dotyczące 6 - latków
    Z innymi sprawami kierują do innych departamentów , które później proszą o napisanie pisma do Kuratorium i Burmistrza ( jako organu nadrzędnego ) ..... Kuratorium to pani dyrektor się raczej nie obawia, twierdząc ..cytuję "tam też pracują ludzie" , Burmistrza chyba tym bardziej - bo to przecież koło wzajemnej adoracji jest .... ale działać mimo wszystko trzeba .. im więcej sygnałów tym większa szansa że jednak coś się zadzieje ....
  • feelek 05.07.13, 17:59
    Co to znaczy, że:
    "...sytuacja jest tragiczna..."
    w odniesieniu do SP2?
    coś się tam zawaliło?

odpowiedź interesuje mnie jako podatnika, członka gminy, chcę wiedzieć jakie tragiczne rzeczy dzieją się w pobliżu mnie, tym bardziej, że jako członek wspólnoty gmninnej , współfinansując ją mam na to realny wpływ

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka