Dodaj do ulubionych

Nauka angielskiego ?

12.09.13, 09:04
Witam
Kogo polecacie do nauki angielskiego w Józefowie i niedalekiej okolicy. Szukam kogoś do nauki dla gimnazjalistów. Może macie jakieś doświadczenia.

Marcin
Edytor zaawansowany
  • jozefow69 12.09.13, 15:12
    Syn przed gimnazjum uczęszczał do British School i Interlink w Otwocku. Obydwie godne polecenia, ale trochę dalej.
    Od kiedy poszedł do gimnazjum i samodzielnie porusza się po Józefowie uczęszcza do Szkoły językowej na ulicy Nowej - też jest w porządku i blisko.
    Pzdr.
    smile
  • doroti83 19.09.13, 16:56
    jak się nazywa ta szkoła?
  • dklaudia1703 28.11.13, 21:39
    Jak moge pomoc to do ciekawej nauki j.angielskiego i nie tylko tego jezyka polecam tę aplikację: play.google.com/store/apps/details?id=pl.gkstudio.KoalaLocker.Language.quiz&hl=en
    sama kożystam z niej już dość długo i jestem bardzo zadowolona, pykam słówka nawet na przystanku. Fajna sprawa, że można ustawić sobie np. odblokowanie ekranu jako quiz językowy i tworzyć własne słowniki, pomimo że jest dużo darmowych. Aplikcja zupelnie darmowa. Moze tak dodatkowo sie przyda tym bardziej, ze gimnazjalisci ciagle siedza w telefonach.
  • 111majka 28.11.13, 22:53
    Dklaudia, skoRZystaj też ze słownika polskiego smile
    I popraw "wykażystaj" na stronie, którą polecasz.
    --
    majkowe fotki
  • classlessteacher 29.11.13, 10:44
    Ja szczerze poleciłbym, i sam dla swojego dziecka wybrał, prywatnych nauczycieli z dobrym doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami (mgr anglistyki), będących na bieżąco ze współczesną metodyką i narzędziami które oferuje (mapy pamięci, spersonalizowane autorskie platformy edukacyjne etc.). Ludzi charyzmatycznych i ciekawych dla młodych ludzi, takich którzy będą w stanie nie tylko nauczyć samego języka, ale uczynić z niego narzędzie do zdobywania wiedzy o świecie. Na pewno można znaleźć kogoś takiego także u nas w Józefowie.
  • hanad5 29.11.13, 11:02
    Zarówno ja, jak i moje dzieci uczyły się angielskiego na Jodłowej u Kantorowiczów. Lekcje super, nowe metody pracy i można zdawać egzaminy państwowe ( mają uprawnienia). Teraz wszyscy biegle mówimy po angielsku a dzieci posiadają odpowiednie certyfikaty. Od 2 lat uczęszcza tam mój wnuczek (teraz ma 6 lat) i potrafi porozumieć się z rówieśnikami po angielsku. Na lekcje chodzi chętnie a i cena jest bardzo przystępna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.