Dodaj do ulubionych

Linia otwocka podejmuje temat powietrza

18.02.16, 09:30
Linia otwocka podejmuje temat zanieczyszczonego powietrza. Pojawiły się dwa artykuły o szkodliwym powietrzu oraz dopłatach w Otwocku do wymian pieców.

linia.com.pl/2016/02/10/na-spacer-tylko-w-masce/
linia.com.pl/2016/02/17/wez-pieniadze-i-nie-truj/
Szkoda, że nie wspomnieli, że w Józefowie nie dość, że można wystąpić o dofinansowanie, to jeszcze urzędnicy w UM pomagają wypełnić wnioski aby łatwiej było dostać pieniądze.

www.jozefow.pl/page/14,aktualnosci.html?id=1304
Od 4 kwietnia 2016r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie uruchamia program dla osób fizycznych „Ograniczenie emisji zanieczyszczeń do powietrza poprzez modernizację indywidualnych kotłowni”.

MODERNIZACJA INDYWIDUALNYCH KOTŁOWNI

Dofinansowanie w formie dotacji do 75% kosztów kwalifikowanych (do zwrotu), jednakże nie więcej niż 5 000 zł dla jednego beneficjenta; istnieje możliwość zwiększenia dofinansowania do 100% kosztów kwalifikowanych w formie pożyczki.
[...]
Mieszkańcom chcącym ubiegać się o dotację ze środków WFOŚiGW w Warszawie Urząd Miasta Józefowa oferuje pomoc przy wypełnieniu i rozliczeniu wniosku.


Ze względu na ograniczoną ilość środków finansowych warto wcześniej przygotować kompletny wniosek o dofinansowanie (najlepiej do końca marca b.r.), tak by 4 kwietnia b.r. złożyć go w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie z siedzibą przy ul. Ogrodowej 5/7.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Referatem Gospodarki Komunalnej pod nr telefonu 779-00-16.


Nie muszę też chyba wspominać, że na stronach Otwocka nie ma ani słowa o dofinansowaniach. Weźcie Otwocczanie ruszcie się i pogońcie tych swoich urzędasów a w następnych wyborach samorządowych resztę towarzystwa.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka