Dodaj do ulubionych

Na prawo - most, na lewo - most

14.10.18, 15:00
Bardzo ładny most postawiono. Szkoda tylko, że nie zapewniono najpierw przejezdnej, szerokiej Nadwiślańskiej, zjazdów do Nadwiślańskiej w Otwocku i Karczewie i porządnej 721 w nowym biegu. Czyli po prostu obwodnicy miast.
Ja powinnam się cieszyć, bo mieszkam na zachodniej stronie Józefowa, a Piłsudskiego się pewnie nieco obluźni.
Nie cieszę się.
Tym niemniej most i drogi dojazdowe są bardzo ładne i na pewno usprawnią komunikację. Szkoda tylko, że nie nam.
Edytor zaawansowany
  • kolejarzmatolecki 14.10.18, 18:48
    Przecież on jest obrzydliwy, filar zbudowano jakoś 1-2 metry od brzegu Świdra przez co sztucznie zwężono koryto rzeki w tym miejscu (wystarczy sobie popatrzyć z mostu kolejowego jak to okropnie wygląda), zamiast zrobić bezfilarowo tak jak w przypadku mostu kolejowego. I te ekrany dookoła, czujesz się jak na ekspresówce.

Ścieżki rowerowe biegnące wzdłuż Świdra są teraz przez ten most nieprzejezdne.
  • feelek 15.10.18, 07:55
    j.w.
    ...i myślę, że naiwnością jest w wykonaniu p. P.R. myśl, że to mu w jakikolwiek pomoże zostać w J. burmistrzem.
    IMHO to tylko spowoduje efekt ujemny- kto w J. zagłosuje na kandydaturę kogoś, kto tylko komplikuje nasze tu życie?
    Ale obawiam się, że P.R. tego nijak nie rozumie.
  • marius68 15.10.18, 08:27
    Jeden z kandydatów na radnego powiatowego pisze na swoim profilu FB że most jest ponownie zamknięty.
  • surmia 15.10.18, 09:20
    Ja czytałam, że będzie ponowne otwarcie, bo dla niektórych "ojców sukcesu" na pierwszym otwarciu, w niedzielę, zabrakło nożyczek (czego to ludzie nie wymyślą).
    Więc musieli zamknąć.
  • karolek.only 15.10.18, 09:54
    Jechałem dziś do Krasickiego - jest otwarty. jednak od strony otwocka na rondzie przy byłym przejeździe kolejowym jest znak zakazu wjazdu. Ale nikt go nie przestrzegał więc pojechaliśmy mimo to.
  • marius68 15.10.18, 09:55
    Jest już otwarty. Czy ktoś wie jak wygląda to po stronie Otwocka? Czy rondo na wysokości Ul Majowej jest przejezdne?
  • surmia 15.10.18, 10:21
    Ktoś na fb Otwock wrzucił film z przejazdu. Widać, że to jeszcze budowa, ale można przejechać przez rondo i dalej prosto.
  • feelek 15.10.18, 12:36
    ... i przynajmniej wiadomo dla kogo ten most jest ...
    ... the most important.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka