Dodaj do ulubionych

Okręg 11 /Przedszkole Kossaka / super ,

23.10.18, 08:39
Drugie miejsce we frekwencji 70% ,pierwsze miejsce okręg 1 -71%. , remis w ilości głosów na Mariusza Batorskiego 296 i dla Basi Kaczorek też 296 ale procentowo my lepsi smile). To radni którzy cieszą sie największym zaufaniem . Szczere gratulacje ode mnie dla Basi i Mariusza.
Ps A ja odliczam ile jeszcze dni w gipsie wychodzi ze 37 dni jak dobrze pojdzie, w czwartek kontrola.Wczoraj drogowcy poprawili fuszerke na przejsciu w Michalinie gdzie się przewróciłam doniósł mi o tym małżonek.
Obserwuj wątek
    • feelek Re: Okręg 11 /Przedszkole Kossaka / super , 23.10.18, 14:19
      A jednak:

idź koleżanka po to odszkodowanie!!!

to nie może być tak, że ktoś, ktokolwiek tak robi, jak p. Rupniewski (to jego odpowiedzialność, cała ta zfuszerowana inwestycja).

Tu chodzi też o coś więcej:
      my chcemy, ba żądamy, aby nas traktowano jak gdziekolwiek w NORMALNYM świecie, gdzie takie inwestycje, robi się uwzględniając istnienie mieszkańców:

- odgradza się teren inwestycji od reszty na czas prac,
      - robi ją na 3 zmiany,
      - nie dopuszcza do sytuacji, że samochody jeżdżą po wystających elementach budowy przez kilka tygodni (włazy kanalizacyjne w liczbie kilkudziesięciu) uszkadzając sobie podwozia, ludzie łamią sobie kończyny, etc...

Rupert sobie sprząta swoje papiery, kończy etap życia pn.: "dygnitarz i mąż stanu" (autentyczne: część ulotki p. V-ce Starosty)?
      Powoli, jeszcze się trzeba będzie wytłumaczyć ze złamanej kończyny p. hanki31, z tych kilku tygodni w gipsie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka