Dodaj do ulubionych

Idźmy wszyscy na drugą turę!

30.10.18, 14:01
http://marekbanaszek.pl/wp-content/uploads/2018/10/jak_glosowac_2018.jpg

Idźmy wszyscy na drugą turę!

Przyszłość Józefowa roztrzygnie się 4 listopada!

Chociaż kampania wyborcza dobiega już końca, pozostała do podjęcia najważniejsza decyzja: kto będzie burmistrzem Józefowem w latach 2018-2023. Zadecydujemy o tym w niedzielę 4 listopada. Marek Banaszek, kandydat Komitetu Wyborczego Dla Miasta, wygrał pierwszą turę z wynikiem 46%. Jednak zabrakło około 320 głosów, aby pierwsza tura była ostatnią. Ten przykład pokazuje, że liczy się każdy głos, właśnie dlatego musimy pójść 4 listopada do urn wyborczych i oddać na niego ważny głos. Potrzebna jest mobilizacja wszystkich sympatyków Komitetu Wyborczego Dla Miasta, nie możemy cieszyć się dotychczasowym sukcesem, bo finał dopiero przed nami. Nie dopuścimy, aby w Józefowie władzę przejęła partia polityczna.

Marek Banaszek to nasz sąsiad, związany od urodzenia z Józefowem, przez 16 lat współpracował ze Stanisławem Kruszewskim, jednym z najlepszych samorządowców w Polsce. Burmistrz Kruszewski wskazał Marka Banaszka na swojego następcę, doceniając jego wiedzę, doświadczenie, kompetencję i oddanie na rzecz Józefowa. Ważne jest to, że nasz kandydat na burmistrza jest częścią świetnie rozumiejącego się zespołu urzędników, fachowców, którzy m.in. pozyskują unijne środki, zajmują się inwestycjami, procedurami administracyjnymi, codziennym utrzymaniem miasta. Jeśli zdecydujecie się Państwo poprzeć Marka Banaszka, to poniedziałek 5 listopada będzie dla niego kolejnym dniem pracy w Urzędzie przy ulicy Wyszyńskiego 1. On nie musi uczyć się zasad funkcjonowania samorządu terytorialnego - on od 16 lat zna go od podszewki.

Program wyborczy KW Dla Miasta zdobył Państwa uznanie i uzyskaliśmy 2/3 mandatów w Radzie Miasta, mamy 10 radnych. Jednak teraz musimy postawić przysłowiową kropkę nad i. Aby pracą Urzędu Miasta sprawnie pokierował Marek Banaszek musimy na niego zagłosować. To on jest gwarancją owocnej współpracy z nowymi przedstawicielami Rady Miasta, to on jest gwarancją, że wspólnie zbudują nowe mieszkania, drogi, przedszkole, bibliotekę i sprawią, że inwestycje dotrą także na obrzeża miasta.

Komitet Wyborczy Dla Miasta chce ponosić pełną odpowiedzialność za obietnice, złożone w trakcie kampanii wyborczej. Jednak do tego potrzebna jest zgrana drużyna. Wiedzą Państwo, że nie jesteśmy koniunkturalistami, że liczą się dla nas czyny, przyświeca nam dobro Józefowa, a nie puste słowa. Działamy nie obawiając się trudnych decyzji i skomplikowanych inwestycji, czego przykładem jest budowa oczyszczalni ścieków z funduszy miejskich. Oddana do użytku inwestycja sprawi, że każda józefowska rodzina podłączona do kanalizacji miejskiej zaoszczędzi około 300 zł rocznie, a józefowskie ścieki zostaną perfekcyjnie oczyszczone.

Jesteśmy przekonani, że we współpracy z nowymi władzami powiatu otwockiego nad Świdrem powstaną komfortowe warunki do rekreacji i wypoczynku.

Jesteśmy przeciwnikami oddania władzy w Józefowie w ręce partii politycznej, daliśmy temu wyraz w referendalnym ruchu społecznym: „Nie dla włączenia Józefowa do metropolii warszawskiej”. Protest Józefowian odbił się szerokim echem w całym kraju, to dzięki naszym wspólnym działaniom została wygaszona tzw. ustawa Sasina, lansowana przez PIS.

W trakcie kampanii wyborczej nasi kandydaci odbyli z Państwem tysiące rozmów, wiemy jak ważną wartością jest suwerenność Józefowa. Droga do punktu wyborczego to dla Państwa tylko mały krok, ale jednocześnie wielki skok w niezależną przyszłość Józefowa.

Bo łączy nas Józefów! Bo nie mamy wytycznych od partii politycznych!

Nasz program znajdziecie Państwo na stronie: www.marekbanaszek.pl - zapraszamy do lektury, a 4 listopada spotkajmy się przy urnach wyborczych.


Edytor zaawansowany
 • feelek 30.10.18, 14:08
  no idźmy, idźmy...
  skoro choć 1 kandydat tak grzecznie prosi?
  i to pomimo, że 2 [drugi] ma nas w...
  sam chciał: jak się nie lansuje, będzie miał, na co zasłużył:
  samo namaszczenie przez Jedzosłwa w J. nie wystarczy, panie PiSie,
  sorry, p. Rojku...
  ---------------
  obstawiam 70:30
  tja, a do ciszy wyborczej: 81 godz.54'
 • magdam113 31.10.18, 13:29
  II na facebooku ma dużą armię
 • feelek 31.10.18, 15:18
  ale to armia Napoleona w drodze z Moskwy
  ... w niedzielę wieczorem przyjdzie im budować most przez Berezynę ...
  klęska, zimna woda, belki spadające na głowę...

  ... zimna woda na głowy,
  belki a właść. słupki wyników wyborów...

  zapewne w poniedziałek (po otrzeźwieniu ) przyjdzie im coś przemyśleć
 • spi.acy 31.10.18, 15:59
  ich główne przemyślenie to, że jesteśmy "głupki" i głosujemy na stary układ, wszędzie zmowa, spiski, gorszy sort, element animalny i ojkofobia.
 • feelek 31.10.18, 19:19
  ojkofobia?
  to przeciwieństwo ojkofilii?
  oj, jestem ofiarą czasów: więcej niż 1 zdanie (ale takie co ma nie więcej niż 10 slów), nie przyswajam
 • surmia 30.10.18, 15:53
  Ja zagłosuję na Banaszka. I na pewno będę głosować.
  Nie odważyłabym się głosować na drugiego kandydata.
  Za bardzo kocham konie (to taka przenośnia - skrót myślowy - powstały w moim nie zawsze zrozumiałym przeze mnie samą umyśle - wybaczcie)
 • feelek 30.10.18, 16:28
  zaraz... niech pomyślę:
  "... konie ... Banaszka ... Rojek ... przenośnia ... skrót ... umyśle ... wybaczcie ..."

  Surmia ma zamiar wysłać człowieka na Księżyc!

  skąd to wiem?
  - w jaki sposób to wywnioskowałem?
  a tak samo jak ona
  [: Surmia]
  - również siebie nie rozumiem ...

  ... ale przecież nie my jedni: w jaki sposób niektórzy z nas wywnioskowali,że mogą tu w J. zostać burmistrzami, też nigdy nie zrozumiem.
 • surmia 30.10.18, 16:57
  Ja sama mam zamiar polecieć na Księżyc. Albo wysadzą mnie tam niektórzy tacy, co mnie nie lubią ostatnio.
  Nieeeee, te konie to ze stadniny były. Co to ich już nie ma. W tych stadninach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.