Dodaj do ulubionych

Starostą otwockim został

20.11.18, 18:34
Starostą otwockim został Cezary Łukaszewski
Obserwuj wątek
        • surmia Re: Starostą otwockim został 21.11.18, 11:20
          Oj tam oj tam, wpisy były i się zmyły.
          To co myśli ten pan to jedno, a to jak pracuje to drugie. Już nie udostępnia na fb różnych dziwnych treści jako radny Józefowa. Nie ma obciachu.
          Był u nad przewodniczącym RM i jakoś dał radę. Nie skreślajcie człowieka od razu. Na czyny poczekajcie. Więcej wiary!
            • surmia Re: Starostą otwockim został 21.11.18, 11:38
              Tu się akurat zgadzam, ja też zobaczyłam i nie mogę zapomnieć.
              Ale zawsze można obserwować pracę (może dobrą?) i mieć w pamięci dawne obrazy (na wszelki wypadek).
              Jeśli praca będzie ok, to i obrazy wyblakną.
              • spi.acy Re: Starostą otwockim został 21.11.18, 11:49
                Ja bym brał pod uwagę osiągnięcia p. Cezarego jako dyrektora "Jędrusia", a są naprawdę niemałe.
                Jeśli swoje umiejętności wykorzysta w powiecie, to jest szansa, że powiat otwocki, przestanie być obciachem.
                Trzymam kciuki Panie Czarku.
              • jozefow512 Re: Starostą otwockim został 21.11.18, 11:52
                Mamy tutaj do czynienia z paroma rzeczami, które można rozdzielić:

1. Poglądy polityczne i przesądy pana C.Ł.
                2. Sposób pracy w samorządzie
                3. Sposób formułowania swoich opinii na temat innych.

Cezary Łukaszewski całkowicie zawodzi w punkcie 3. Dotyczy to zarówno wpisu, jaki umieścił kiedyś tutaj na forum, jak i wpisu na FB - oceniając Polaków jako (cyt.) "otępiałych debili".

Co do 1. to trudno mi je ocenić. Może lata pracy "przy władzy" odebrały zdrowy rozum panu C.Ł. To się zdarza.

W kwestii 2. to nie pamiętam, by coś było szczególnie nie tak. Interesuje mnie, z kim się dogadał, że został starostą? I - najważniejsze - co zrobi dla Józefowa jak starosta powiatowy?
                • surmia Re: Starostą otwockim został 21.11.18, 18:41
                  Prawdopodobnie dogadał się z ludźmi z którymi można coś zrobić. Z kimś, z kim będzie można "ruszyć" powiat. Bez zbędnych blokowań i gry na siłę, przepychanki.
                  Nie można raczej o Łukaszewskim powiedzieć, że jest nowicjuszem i nie ma doświadczenia.
                  Jak to będzie wyglądało, to się okaże w praniu.
                  Ja trzymam kciuki, żeby się ruszyło. I w powiecie ogólnie i u nas w mieście.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka