Dodaj do ulubionych

Zamknięty przejazd w Michalinie

15.12.18, 10:11
Ktoś wie kiedy, dlaczego, na ile?
Jadąc widziałem znaki ale żadnych wiadomości o tym nie znalazłem.
Edytor zaawansowany
  • surmia 15.12.18, 11:50
    Ja też widziałam znaki. I też nie wiem co się dzieje.
    Kto wie, niech napisze.
  • cinqueterre 15.12.18, 13:34
    Mam nadzieję, że to nie były znaki na niebie. Ponoć remont, który ma potrwać przez 2 dni, więc w poniedziałek raczej już będzie można przejeżdżać. A dziś paskudne korki w okolicach przejazdu w Falenicy.
  • surmia 15.12.18, 15:35
    Jak przejeżdżam przez Falenicę to naprawdę widzę znaki i słyszę głosy w głowie.
    Szczególnie, jak niektórzy inteligentnie zatarasują drogę do jazdy na wprost przed rondem. Wtedy głosy aż krzyczą, a znaki są aż nazbyt wyraźne wink
  • jozefow512 15.12.18, 13:53
    Remontują przejazd. Potrwa 2 dni (weekend)

Tutaj informacja na stronach ZTM. Wklejam całość informacji z ZTM, jakby ktoś chciał jechać pociągiem. W skrócie: wzajemne honorowanie biletów, bilety kartonikowe ZTM kasujemy w KM wpisując długopisem datę i godzinę "skasowania" - nie trzeba biegać do kierownika pociągu.

ztm.waw.pl/zmiany.php?c=102&i=12356&l=1

Modernizacja linii kolejowej nr 7 - zmiany w kursowaniu pociągów na odcinku Warszawa Falenica - Otwock

od 15.12.2018 (sobota) do 16.12.2018 (niedziela)

W związku z kolejnym etapem modernizacji linii kolejowej nr 7, w dniach 15.12 – 16.12.2018 r. nastąpi zamknięcie jednego z torów na odcinku Warszawa Falenica – Otwock.

Wybrane pociągi linii S1 zostaną skrócone do stacji WARSZAWA FALENICA oraz WARSZAWA GOCŁAWEK.

W związku z powyższym w ww. dniach uruchomiona zostanie autobusowa linia zastępcza ZS7, kursująca w 1 i 2 strefie na trasie:

ZS7
    PKP FALENICA – Bysławska (powrót: Młoda, Derkaczy, Bysławska) – Patriotów – Marszałka Józefa Piłsudskiego – Hugona Kołłątaja – Świderska - ORLA (powrót: Orla, Powstańców Warszawy – Stanisława Staszica). Przystanek graniczny: WĄSKA).

Z kursami wariantowymi:

PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA – Chłopickiego - Grochowska – Płowiecka – Błękitna – (powrót Widoczna) - Widoczna – Patriotów – Marszałka Józefa Piłsudskiego – Hugona Kołłątaja – Świderska - ORLA (powrót: Orla, Powstańców Warszawy – Stanisława Staszica). Przystanek graniczny: WĄSKA).

Uruchamia się przystanki:

ŚWIDER-KOŚCIÓŁ 01 i 02
    ŚWIDER 01 i 02
    RZEMIEŚLNICZA 01 i 02

Honorowanie biletów:

Bilety ZTM (wszystkich rodzajów) są honorowane w pociągach uruchamianych przez KM na odcinku Warszawa Zachodnia – Otwock.

Bilety ZTM wydane na II strefę zachowują ważność w autobusach linii ZS7 na odcinku WĄSKA –PKP FALENICA.

Pasażerowie z biletami „kartonikowymi” ZTM, które nie zostały wcześniej skasowane, są zobowiązani do ich skasowania przez trwałe napisanie na ich odwrocie daty i godziny rozpoczęcia przejazdu w formacie 24-godzinnym, czyli np. 16.12. godz. 08:55, a posiadacze biletów zakodowanych na WKM muszą je uprzednio aktywować.

Bilety KM (wszystkich rodzajów, do odpowiednich stacji lub sieciowe) są honorowane w:

w pociągach SKM linii S1 na odcinku Warszawa Zachodnia - Otwock,
    w autobusach linii ZS7 na całej trasie oraz w autobusach i tramwajach kursujących ciągami pokrywającymi się z trasą ww. linii.

Przepraszamy za utrudnienia.
  • surmia 15.12.18, 15:36
    Dzięki jozefow512 smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.