Dodaj do ulubionych

Zamknięty przejazd w Michalinie

15.12.18, 10:11
Ktoś wie kiedy, dlaczego, na ile?
Jadąc widziałem znaki ale żadnych wiadomości o tym nie znalazłem.
Edytor zaawansowany
 • surmia 15.12.18, 11:50
  Ja też widziałam znaki. I też nie wiem co się dzieje.
  Kto wie, niech napisze.
 • cinqueterre 15.12.18, 13:34
  Mam nadzieję, że to nie były znaki na niebie. Ponoć remont, który ma potrwać przez 2 dni, więc w poniedziałek raczej już będzie można przejeżdżać. A dziś paskudne korki w okolicach przejazdu w Falenicy.
 • surmia 15.12.18, 15:35
  Jak przejeżdżam przez Falenicę to naprawdę widzę znaki i słyszę głosy w głowie.
  Szczególnie, jak niektórzy inteligentnie zatarasują drogę do jazdy na wprost przed rondem. Wtedy głosy aż krzyczą, a znaki są aż nazbyt wyraźne wink
 • jozefow512 15.12.18, 13:53
  Remontują przejazd. Potrwa 2 dni (weekend)

  Tutaj informacja na stronach ZTM. Wklejam całość informacji z ZTM, jakby ktoś chciał jechać pociągiem. W skrócie: wzajemne honorowanie biletów, bilety kartonikowe ZTM kasujemy w KM wpisując długopisem datę i godzinę "skasowania" - nie trzeba biegać do kierownika pociągu.

  ztm.waw.pl/zmiany.php?c=102&i=12356&l=1

  Modernizacja linii kolejowej nr 7 - zmiany w kursowaniu pociągów na odcinku Warszawa Falenica - Otwock

  od 15.12.2018 (sobota) do 16.12.2018 (niedziela)

  W związku z kolejnym etapem modernizacji linii kolejowej nr 7, w dniach 15.12 – 16.12.2018 r. nastąpi zamknięcie jednego z torów na odcinku Warszawa Falenica – Otwock.

  Wybrane pociągi linii S1 zostaną skrócone do stacji WARSZAWA FALENICA oraz WARSZAWA GOCŁAWEK.

  W związku z powyższym w ww. dniach uruchomiona zostanie autobusowa linia zastępcza ZS7, kursująca w 1 i 2 strefie na trasie:

  ZS7
  PKP FALENICA – Bysławska (powrót: Młoda, Derkaczy, Bysławska) – Patriotów – Marszałka Józefa Piłsudskiego – Hugona Kołłątaja – Świderska - ORLA (powrót: Orla, Powstańców Warszawy – Stanisława Staszica). Przystanek graniczny: WĄSKA).

  Z kursami wariantowymi:

  PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA – Chłopickiego - Grochowska – Płowiecka – Błękitna – (powrót Widoczna) - Widoczna – Patriotów – Marszałka Józefa Piłsudskiego – Hugona Kołłątaja – Świderska - ORLA (powrót: Orla, Powstańców Warszawy – Stanisława Staszica). Przystanek graniczny: WĄSKA).  Uruchamia się przystanki:

  ŚWIDER-KOŚCIÓŁ 01 i 02
  ŚWIDER 01 i 02
  RZEMIEŚLNICZA 01 i 02  Honorowanie biletów:

  Bilety ZTM (wszystkich rodzajów) są honorowane w pociągach uruchamianych przez KM na odcinku Warszawa Zachodnia – Otwock.

  Bilety ZTM wydane na II strefę zachowują ważność w autobusach linii ZS7 na odcinku WĄSKA –PKP FALENICA.

  Pasażerowie z biletami „kartonikowymi” ZTM, które nie zostały wcześniej skasowane, są zobowiązani do ich skasowania przez trwałe napisanie na ich odwrocie daty i godziny rozpoczęcia przejazdu w formacie 24-godzinnym, czyli np. 16.12. godz. 08:55, a posiadacze biletów zakodowanych na WKM muszą je uprzednio aktywować.  Bilety KM (wszystkich rodzajów, do odpowiednich stacji lub sieciowe) są honorowane w:

  w pociągach SKM linii S1 na odcinku Warszawa Zachodnia - Otwock,
  w autobusach linii ZS7 na całej trasie oraz w autobusach i tramwajach kursujących ciągami pokrywającymi się z trasą ww. linii.

  Przepraszamy za utrudnienia.
 • surmia 15.12.18, 15:36
  Dzięki jozefow512 smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.