Dodaj do ulubionych

Czy Poczta w Józefowie jeszcze działa?

09.01.19, 19:06
Dostałem wczoraj kartkę na Święta wysłaną ... w połowie grudnia.

Zastanawiam się, czy to "dobra zmiana" obowiązująca w całym kraju, czy to tylko poczta w Józefowie tak działa?
Edytor zaawansowany
  • cinqueterre 09.01.19, 21:23
    COŚ JEST A RZECZY - WARTO PRZECZYTAĆ
  • tuptajacyjez 10.01.19, 06:46
    Sądzę, że odpowiedź na Twoje pytanie jest prostsza niż Ci się wydaje a mianowicie idź na pocztę i zobacz czym ta instytucja się zajmuje... Jak na pchlim targu batony, książki, kalendarze, maskotki pierdoły i duperele tylko ostrzenia noży i nożyczek brakuje więc jakim cudem oczekujesz, że listy będą docierać szybko i sprawnie???
    Gdyby poczta skupiła się na swojej podstawowej działalności do której została powołana z pewnością byłoby inaczej ale Ojcowie Założyciele już nie chodzą po tym świecie...
  • duchaaaa 11.01.19, 08:56
    Też mam zastrzeżenia, właśnie koresponduję z licznymi instytucjami w celu pozyskania faktur, które po prostu od jakiegoś nie dochodzą. Ktoś ma pomysł, co robić? Wszelkie reklamacje wysyłane bezpośrednio do Poczty Polskiej nie tylko nie skutkują działaniami, ale po prostu pozostają bez odpowiedzi (chyba, że wysłali, a nie doszła...)
  • getriebe 11.01.19, 10:02
    Reklamacje to chyba walka z wiatrakami.... Jedyny pomysł jaki mi przychodzi do głowy, to faktury elektroniczne tam gdzie tylko to możliwe.
  • spi.acy 11.01.19, 12:59
    Ciekawe jak tłumaczyć ogłoszenie z poniższego linku.
    jozefow.pl/page/14,aktualnosci.html?id=2463
    Wynika z niego, że Poczta Polska szuka ajenta do poprowadzenia punktu pocztowego w Józefowie.
    Czyli likwidują obecny ?
  • kolejarzmatolecki 11.01.19, 20:58
    Poczta działa swietnie, wczoraj osoba wysłała do mnie paczkę, dziś była już gotowa do odbioru. smile
    Poczta w Józefowie na Świderskiej działa chyba najsprawniej ze wszystkich jakie tylko znam, w przeciwieństwie do tej w Michalinie którą ciepłym moczem mogę olać wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.