Dodaj do ulubionych

Zajumali ławeczkę nad Świdrem

06.08.19, 11:08
Co prawda to nie u nas, tylko w Otwocku ....

linia.com.pl/2019/08/06/lawki-na-mur-beton/
Po naszej interwencji w piątek, 26 lipca rano przy zejściu na otwocką plażę przy ulicy Turystycznej pojawiła się pierwsza w tym miejscu ławka. Niestety plażowicze nie zdążyli się do niej przyzwyczaić, bo już w sobotę wieczorem została skradziona. A przecież po weekendzie miasto obiecało plażo-wiczom kolejną ławkę po drugiej stronie ulicy… Czy po kradzieży zrezygnowało z tych planów? Zapytaliśmy o to wiceprezydenta Pawła Walo.

W rozmowie z „Linią” zastępca prezydenta poinformował, że sprawa została zgłoszona na policję. Mimo kradzieży miasto nie zmieniło planów i nadal chce postawić przy zejściu na plażę dwie ławeczki. Paweł Walo podkreślił, że w tym miejscu są one po prostu potrzebne. Przy okazji zapewnił, że tym razem ławki zostaną solidnie przytwierdzone do podłoża. Dodatkowo w pobliżu znajdą się fotopułapki, które zarejestrują ewentualną próbę kradzieży.

Wiceprezydent nie zdradził co prawda konkretnego terminu postawienia ławek, ale wierzymy, że i tym razem dotrzyma słowa. Dlatego prawdopodobnie już niedługo plażowicze będą mogli korzystać nie z jednej, a z dwóch ławek.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka