Dodaj do ulubionych

Plaża nudystów w Józefowie

25.08.19, 20:27
No plotka taka, ale ciekawa - otóż ponoć mamy już czynną plażę nudystów nad Świdrem. Około 100 metrów w dół od starego mostu. Takie plakaty były rozlepiane w Otwocku. Może w Józefowie też?
Edytor zaawansowany
  • madaa13 28.08.19, 07:19
    Plakatów w Józefowie nie wiedziałam, ale o plaży słyszałam.
    Tylko zastanawiam się czy to dobre miejsce na taka plażę?
  • surmia 28.08.19, 09:06
    Jak na razie nie wiadomo czy ta plaża w ogóle jest/będzie. Na tych plakatach napisano, że plaży kibicują i popierają pewne pisemko otwockie i pizzeria. Oba podmioty z oburzeniem pisały, że absolutnie nikt z nimi tego nie uzgadniał i ich loga znalazły się na plakatach bez ich wiedzy i zgody. Czyli jakaś ściema.
    Także, nie do końca jestem przekonana, czy to w ogóle była prawdziwa informacja.
    Z drugiej strony, ktoś zadał sobie trud wydrukowania i rozwieszenia plakatów z taką informacją. Po co, gdyby to był jedynie żart?

Natomiast dyskusja, jaka się wywiązała pod informacją o plakatach na FB Otwock, była ciekawa i wiele wnosząca.

Ciekawa jestem, czy Wam taka plaża by przeszkadzała i jak bardzo.
    Bo mnie nie. W ogóle nie.
  • tomjani 07.09.19, 13:02
    No... nie wiem czy nie zmieniłabyś zdania po nieco bliższym kontaktem z tym towarzychem. Przed laty, gdy jeszcze wody w Wiśle było dosyć nierzadko docierałem "Leśnym Dziadkiem" pod żaglami w okolice słynnej plaży przy Romantycznej. Na widok zbliżającej się żaglówki zawsze trafiał się jakiś exhibicjonista który odpływał od brzegu na środek rzeki świecąc gołą doopą. Musiałem bardzo uważać aby minać takiego w bezpiecznej odległości i nie przefasonować mu pośladków żelaznym mieczem jachtu, bo utopiłbym zboka a poszedł siedzieć za człowieka.

--
    -Dlaczego Komorowski sprzeciwiał się likwidacji WSI?
    -Bo walczył o wiejski elektorat!

Tomek Janiszewski
  • surmia 07.09.19, 16:48
    Tomjani, to po co tam podpływałeś? Jakaś chora ciekawość? Doopa jak doopa, każdy ma z tyłu. Mnie nie gorszy. Druga strona także mnie nie gorszy. Też ją co drugi ma taką samą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka