Dodaj do ulubionych

Płatna strefa parkowania natychmiast

30.09.19, 10:49
Kompletny brak miejsc parkingowych w okolicy Urzędu Miasta.
I - według mnie - nie stoją tam auta osób, które akurat załatwiają coś w UM czy okolicznych placówkach handlowych czy banku.
Tam na pewno jest monitoring, czy nie można sprawdzić, czy parkują tam osoby dojeżdżające do kolejki, czy ci, którzy faktycznie korzystają z wymienionych miejsc?
Ja rozumiem tych dojeżdżających kolejką do pracy, ale pod UM musi być choć cień możliwości zaparkowania w ciągu godzin pracy UM.
Jakaś paranoja.
Edytor zaawansowany
  • capricorn.79 30.09.19, 13:39
    Oby sie nie okazalo ze wiekszosc tych nalezy do pracownikow UM 😊
  • abonent_jozefow 30.09.19, 16:29
    I tak zapewne jest dlatego nic z tym ni erobia.. po po co mniej miejsc mniej interesantow cisza spokoj....
  • surmia 01.10.19, 09:47
    Pracownicy mają parking oddzielony, za szlabanem. Ale jeśli są tacy, którzy parkują na parkingu ogólnodostępnym, to coś jest nie tak. Ktoś powinien to sprawdzić. Tam jest monitoring.
  • pacpaco 01.10.19, 16:30
    surmia napisała:

> Pracownicy mają parking oddzielony, za szlabanem. Ale jeśli są tacy, którzy par
    > kują na parkingu ogólnodostępnym, to coś jest nie tak. Ktoś powinien to sprawdz
    > ić. Tam jest monitoring.
    pytanie czy wlasnie urzędnicy powinni mieć prywatny parking - skoro brak miejsc tez mogą jak inni albo na rowerach. Np. w Wolominie sa tylko 3 miejsca dla samochodow sluzbowych w Holandii tez nie ma miejsca dla pracowników, np. Almere. Co do oplat to może by można było zrobić pierwsze 30 min darmowe a dluzej płatne...to by pozwalalo mieszkańcom zalatwic sprawy a ciagnelo tych co chcą zostawiać na caly dzien...
  • surmia 02.10.19, 09:41
    Co do parkingu dla urzędników nie mam zastrzeżeń. Może być, może go nie być.
    Ale MUSZĄ być miejsca dla interesantów.
    Właśnie takie rozwiązania są dobre - pierwsze 30, 45, 60 minut gratis, a potem opłaty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka