24.05.06, 11:16
Nowy wątek dla leniwych inaczej - czyli chcą poćwiczyć, ale nie chce im się wypowiedzi przewijać smile
Obserwuj wątek
              • arkadia67 Re: Aerobik 29.05.06, 22:53
                Jak tam dziewczyny po dzisiejszym aerobiku!smile)) Ja świetnie tylko czy jutro
                "ręcami" ruszę. Pisać jeszcze mogę to chyba nieźlesmile))
                A Doomi to co? pewnie dzieciątko na zieloną szkołe pakowała.
                Ja na aerobiku była, dziecię w ogromną torbę spakowałam i gotowe. Zastanawiam
                się tylko po co ten mój dzieciak kazał sobie zapakować 5 par spodni w tym jedne
                3/4 i dwie pary jaśniutko beżowych?smile)))
                  • arkadia67 Re: Aerobik 29.05.06, 23:18
                    No tak, ale to były dwa tygodnie a nie 4 dnismile))
                    Dziś na aerobiku "próbowałyśmy" i ćwiczyłyśmy z "hantel..." (a diabeł wie jak to
                    się piszę) z ciężarkami kilogramowymi!smile)) i w piątek też mamy już mieć. Take do
                    kilograma. Oj skończyło się lelkum po lelkum..... trzeba się brać do roboty, aby
                    w bikini pięknie wyglądaćsmile))))
                      • doomi Re: Aerobik 30.05.06, 11:09
                        Się zgadza Arkadia - zielona szkoła wrrr...
                        wrrr, bo małż późno wrócił z pracy, a jeszcze zakupy słodyczowo-zaopatrzeniowe,
                        pakowanie itd.
                        Trochę mnie przeraziłaś z tymi spodniami wink, mój oprócz tych na tyłku wziął
                        tylko trzy pary - czyli po jednej na każdy dzień, 3/4 też wziął - matka mu
                        dołożyła "na wszelki wypadek". A te jasne to może Twój Facet wziął na dyskotekę
                        co to w dzień dziecka mają mieć ;D Mój pewnie pójdzie bo musi, ale to na razie
                        nie jego klimaty big_grin
                        A tak w ogóle to chyba jakieś fatum. Znowu mają pogodę pod zdechłym azorkiem sad

Po tych wszystkich pakowaniach, tłumaczeniach, liczeniu garderoby (żeby
                        wiedział ile sztuk ma przywieźć z powrotem) nie miałam już sił na cokolwiek...
                        zresztą o tych ciężarkach to na śmierć zapomniałam. A skąd w ogóle miałyście
                        ciężarki??
                        • doomi Re: Aerobik 30.05.06, 13:00
                          Trochę nie ten wątek, ale trudno!
                          No i się zaczęło: jeszcze dobrze nie wyjechał a już dzwoni i smsy śle. A ten
                          ostatni brzmi tak "mamo, sensacyjna wiadomość: jeden z "c" kupił prezerwatywy".
                          Arkadia, masz jakieś ciekawostki od swojego??
                            • doomi Re: Aerobik 30.05.06, 13:25
                              e, no sama nie wiem big_grin
                              I tak jakby wiedział, że to na forum wrzuciłam, to na pewno bym miała u
                              własnego dziecka przechlapane ;D
                          • arkadia67 Re: Aerobik 30.05.06, 13:51
                            ojojoj!!! Na zebraniu przedwyjazdowym Pani Ela powidziała nam, że chłopaki
                            chcieli z dziewczynami spać!smile ale nie wzięłm sobie za mocno tego do serducha
                            bo pomyślałam, że to nie ten wiek. Kurcze, a niech to jak tu teraz te dzieciaki
                            wychowywać?
                            Ja od swojego nie mam wiadomości bo nie ma telefonu. Uznałam, że mu kupię jak
                            skończy 16 lat.
                            • doomi Re: Aerobik 30.05.06, 13:53
                              To może lepiej że nie ma, przynajmniej nie paraliżują Cię kolejne telefony z
                              newsami smile

Ja w wieku 12 lat jeszcze lalkami się bawiłam - to taka dygresja do
                              tych "gumek" wink
                              • lamelka007 Re: Aerobik 02.06.06, 15:31
                                dziewczyny! komputer będzie gotywy w sobotę. czas zacząć zrzutkę! doomi!
                                treuski prosi żebyś koniecznie był dziś na gimnastyce to dogadacie szczegóły.
                                pozdrawim
                                p.s. tu też wklejam żeby osiągnąć zamierzany rezultat
                                • doomi Re: Aerobik 02.06.06, 17:30
                                  No to pech sad
                                  Dzisiaj mnie nie będzie na aerobiku. Nie dość że mam masę roboty przed urlopem,
                                  to jeszcze o 20,30 wraca z zielonej szkoły moje dziecko. Mama ma być i go
                                  odebrać i koniec. Tak sobie zażyczył big_grin

Oczywiście jak najbardziej biorę udział w składce i dorzucam monitor.
    • malkoska Re: Aerobik 09.06.06, 19:43
      tam dziewczyny juz skacza a ja siedze w domku .. bo nie mam z kim malucha
      zostawic sad choc moge sobie troche popisac i mecz ogladam smile no sa jakies plusy ...

Dziewczyny - przekazcie nowosci z dzisiejszych cwiczen smile

Malkoska
      • arkadia67 Re: Aerobik 09.06.06, 23:24
        No to dziś było nas tylko trzy ja, do, i Beatka - ale było super!!!!! miejsca
        pod dostatek na naszej salce. Marta troszkę zdziwiona ale podziwiam dziewczynę
        nawet gdybym sama jedna była to i tak aerobik poprowadzi.
        Wydaje się trochę głupio i smutno, że niektórzy mają słomiane zapały, przecież
        to ostatni miesiąc przed wakacjami!!!! Ale na plaży trzeba się jakoś pokazaćsmile))
        Plaża, plaż wszystkich obnaża..... (Golce)
          • arkadia67 Re: Aerobik 09.06.06, 23:37
            Malkoska, ja nie o tobie bo wiem, że masz maluchasmile))Ale są Takie Kobietki co
            nie mają takich brzdąców a deklarowały się chodzić i miało nas być...... aby
            Marcie się opłacało prowadzić aerobik.
            Ja jestem bardzo zadowolona z incjatywy i bardzo bym chciała abyśmy utrzymały
            treningi po wakacjach, ale czy to się uda???smile
            • malkoska Re: Aerobik 09.06.06, 23:40
              ja chodzic bede bo .... efekty widze smile))) nie jestem juz taka rozlazla i
              kregoslup mnie tak nie ... boli
              wycisk daje nam niezly i stara sie nas caly czas zaskakiwac
              a jeszcze jak sie zrobi cieplej i padac nie bedzie to sie przezuce ze swojej
              srebrnej strzaly na zielonego dwukolowego mustanga i bede trenowac juz w drodze
              na areobik smile
              • arkadia67 Re: Aerobik 10.06.06, 00:02
                Ja sobie, nie mogę odmówićsmile)) po tych godzinach spędzonych w pracy przed kompem
                i w klimatyzacji!smile)) Dziś też mi sie nie chciało iść, ale zapłaciłam za miesiąc
                z góry i po ćwiczeniach to mogę "góry przenosić" dlatego mam jeszcze siłę z Wami
                na necie siedziećsmile))))
                  • arkadia67 Re: Aerobik 13.06.06, 22:35
                    Ooooo, nic nie napisałyśmy o naszym poniedziałkowym aerobiku. Było nas 5 szt+1
                    (prowadząca - Marta) Najfajniejsze były nowe kroki: mambo w prawo mambo w lewo,
                    a później szase w prawo i szase w lewo. Jak trzeba było połączyc szase w prawo i
                    mambo w prawo a następnie szse w lewo i mambo w lewo to koniec światasmile))) A
                    mnie się wydawało, że "tancereczka" ze mnie niezła hihihi.... Wyszło szydło z
                    worka tańczyć to umiem ale po swojemusmile))))
                          • arkadia67 Re: Aerobik 16.06.06, 22:17
                            lipiec i sierpień to przerwa wakacyjana. To już było zresztą wcześniej pisane. W
                            lipcu będzie można jeździć do Marty, do Falenicy.
                            Ale od września nie widzę szans na wznowienie przy czterech "zdeterminowanych"
                            osobachsad(((
                            • arkadia67 info od Marty 24.06.06, 00:21
                              w dniu 03.07.2006 odbędą się zajęcia aerobiku na ul. Dolnej o g. 19.30
                              dla niektórych z nas to są zajęcia nieodpłatne ponieważ poniedziałek 19.06.2006
                              zajęć nie było)
                              Kto będzie?
                              Teraz na salce jest supersmile)) Cała sala dla nas czterech aerobiczek + Marta
                              (czasami w porywach 3+1). Nie ma ścisku i tłoku, a i tak dusznosmile)))
                              • doomi Re: info od Marty 24.06.06, 00:28
                                No ja to dopiero od września, jeśli oczywiście ruszy we wrześniu znowu. Ten
                                budynek józefovii jest kompletnie nieprzemyślany architektonicznie niestety. Ja
                                ćwiczę przeważnie, w drugiej czy trzeciej linii i w ogóle wtedy Marty nie
                                słyszę. Nie wiem jakie wydaje komendy, więc mam spóźnione reakcje. No a przy
                                układach to już się muszę rozglądać: żeby nie wpaść na ścianę, albo na którąś z
                                nas... prawda jest taka, że jak jesteśmy w komplecie to jest zdecydowanie za
                                ciasno.

Za to atmosferę mamy fajną i dlatego mimo wszytko wolę tu niż gdzie indziej wink

Ale najlepsze są te podjazdy dla niepełnosprawnych. Prowadzą prosto do...
                                naszego józefowskiego suchego piachu. Aż żałuję że ostatnio aparatu nie miałam.
                                • arkadia67 Re: info od Marty 25.06.06, 00:12
                                  Doomi, "przybądź" bez ciebie smutnosmile))) fajnie jest jak ktoś nie słyszysmile)) ja
                                  ostatnio też mocno się myliłam - choć w pierwszej linii stałam. Nasze ostatnie
                                  "cipit" (lub coś w tym rodzaju) rozśmieszyło mnie do łez, ale jakoś zdołałam to
                                  opanowaćsmile))
                                  • arkadia67 Re: Aerobik w LIPCU na Dolnej 03.07.06, 22:35
                                    Dziewczyny!!!!! Aerobik będzie jeszcze kontynuowany jeden miesiącsmile)))) Kto by
                                    chciał może do naszej dzielnej 4 czasami 5 dołączyć!
                                    My jeszcze w lipcu będziemy szlifowały formęsmile)))
                                    ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • do73 Aerobik w sierpniu też 03.08.06, 12:36
      Dziewczyny!
      Poopalałyście się, poodpoczywałyście, itd.
      Czas się trochę poruszać!
      Aerobik nadal jest, w sierpniu też.
      Poniedziałki i czwartki godz. 19.30.
      Opłata też się nie zmieniła: 60 zł/m-c; 10 zł/zajęcia pojedyncze.

Cały czas jest bardzo fajnie, ale bardzo nas mało. W poniedziałek były 3
      dziewczyny + Marta.
      Jeśli we wrześniu tez będzie takie zainteresowanie, to z aerobiku nici sad

Doomi, Truski, Malkoska i inne dziewczynki - spotykamy się dzisiaj!
      Zapraszamy też nowe dziewczyny!
    • do73 WRZESIEŃ 29.08.06, 09:26
      Dla wszystkich zainteresowanych - rozkład jazdy we wrześniu:

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy o stałej porze - 19.30.
      ostatnie zajęcia przed przerwą - 13.09.06.
      • doomi Re: WRZESIEŃ 30.08.06, 11:28
        Dziewczyny, mam prośbę: posiałam gdzieś telefon do Marty sad Czy mogłybyście w
        moim imieniu spytać się Jej co z zajęciami czirliderek w nowym roku szkolnym?
        Czy będą od września, a jeśli tak, to w jakie dni i o której?
        Z góry dzięki big_grin
        • lamelka007 Re: WRZESIEŃ 30.08.06, 12:13
          rozmawiałm z martą o tych zajęciach. pierwsze spotkanie organizacyjne planowane
          jet pod koniec września po jej powrocie z podróży poślubnej. a zajęcie
          planowane są w poniedziałki i środy od 17
                • doomi Re: WRZESIEŃ 07.09.06, 19:53
                  Z plakatów wyczytałam że spotkanie organizacyjne dotyczące zajęć czirliderek
                  odbiędzie się 29 września o godz. 18.00.
                  Koszt zajęć: 15 zł/msc
                    • monia420 Re: WRZESIEŃ 09.09.06, 22:27
                      gwoli ścisłości - w poniedziałek - 13 września jest aerobik, ale gdzie i za
                      ile... co należy zabrać - buty na specjalnej podeszwie, czy zwykłe sportowe,
                      białe wystarczą?
                      • truski1 Re: WRZESIEŃ 11.09.06, 10:41
                        moniu kochana, pisałyśmy już wcześniej, ze mamy we wrzesniu 2 tyg przerwę bo
                        nasza instruktorka 9 września wyszła za maż, no i wybrała się w podroz
                        poślubna. Wiec zajęcia będą dopiero po jej powrocie- czyli 25 września
                        (poniedziałek). Potrzebna mata do ćwiczeń (lub ręcznik) butu na zmianę
                        (sportowe- zwykłe, woda do picia (według potrzeb), dobry humor i koniec. Cena
                        za miesiąc to 60 zł. Pojedyńcze zajecia 10 zł. Jak uda sie zorganizować w
                        październiku zajecia 3 razy w tygodniu czyli poniedziałek, środa i piątek, to
                        cena wzrośnie może 10- 15 zł.
                        • monia420 Re: WRZESIEŃ 12.09.06, 08:57
                          dzięki za infosmile spróję chodzić, choć to trudne - praca, dom, trzech mężczyzn w
                          domu, jeszcze chcę ruszyć z angielskim i niemieckim... uff...
                          cena atrakcyjna a i towarzystwo wyjątkowesmile zapisuję w kalendarzu - 25
                          września, tylko jeszcze adres poproszę salki do ćwiczeńsmile
                          • truski1 Re: WRZESIEŃ 12.09.06, 11:12
                            Klub "Józefovia" ul Dolna. Ale teraz proponuję dojeżdżać od ulicy Żabiej. Robią
                            boisko i ciężko dojść od Dolnej a i zaparkować samochód trudno. Jak jedziesz
                            Wiązowska w stronę Wiązowny patrzysz na prawą stronę. Jak zobaczysz szyld-
                            Meble kuchenne, tapicerowane czy coś w tym stylu to jest to właśnie ul. Żabia-
                            skręcasz w nią w prawo i jedziesz do końca, aż zobaczysz boisko piłkarskie,
                            potem wjeżdżasz sobie w prawo i dojedziesz pod sam budynek klubu. Zajęcia
                            odbywają się na piętrze.
                            Pozdrawiam i mam nadzieję że uda Ci się zgrać wszystkie terminy i dołączysz do
                            nas. Warunki może nie są tam jakieś super. Ale prowadząca jest wspaniała,
                            fajnie się ćwiczy i jest bardzo miło.
    • truski1 Re: Aerobik 12.10.06, 08:11
      ja cię bardzo przeprasza, ze w ferworze walki z zabawkami, zapomniałam Cię
      poinformować, ze aerobik odwołany. Sorki. A do Klubu należy teraz podjeżdżać od
      ulicy Żabiej. Dolna zawalona piachem, bo robią superowskie boisko.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka