Dodaj do ulubionych

Audi A7 bez kamuflażu

IP: *.ip.netia.com.pl 23.11.09, 20:36
przód fajny, tył trochę kaszana. Ciekawe co będzie napędzać takie bydle. Pewnie wstawią jakiś 1.6 TSI ; )

Najładniejsze:

1. BMW 5 GT
2. Audi A7
3. Merc CLS
4. Panamera
  • Gość: Tomek IP: *.rtk.net.pl 23.11.09, 21:09
    Logo... raz w kole, później w trapezie, teraz znowu w kole - chyba sie audi zdecydować nie może, a to chyba oznacza, że nie wiedzą w którym kierunku iść ;-)))
  • Gość: Nocturno Culto IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.11.09, 23:15
    Silniki można, jak mi się wydaje, dość łatwo odgadnąć: 3,0 TFSI, 4,2 FSI V8, który zostanie w bliskiej przyszłości zastąpiony przez 4,0 TFSI, 5,2 V10, na pewno doładowany w RS7, zastanawiałbym się, że będzie wolnossący, czy też w S7 znajdzie się coś innego, np. podkręcony 3,0 TFSI albo V8 ponad 400 KM, podobny jak w R8 czy przyszłym RS4. Skoro downsizing być musi, pojawi się raczej na pewno 2,0 TFSI. Diesle - 2,7, 3,0, znów pewnie też 2,0.

Poza tym auto ma być postawione na takiej samej platformie, jak przyszłe A6, chociaż nowe płyty Audi bazują na rozwiązaniu modułowym, więc krewnymi są tak A4, jak i A8.

Coraz ciekawiej się robi... Dwie Audice, BMW 5, nowiutki przecież Mercedes E i niedługo CLS II generacji, za parę miesięcy bardzo ciekawie się zapowiadające Infiniti M. Nic tylko mieć górę hajcu i przebierać w furach.
  • Gość: acer IP: 194.181.129.* 23.11.09, 23:44
    Po wieczornym deserze w postaci nowej BMW "piątki" czas jeszcze na słowo pod adresem Audi. Tak, ostra stylistyka w formie klasycznego klina idzie w dobrym kierunku i podoba nam się nie tylko w Lancerach Sportback i Audi A3 (choć Mitsu mogłoby całą resztę modeli przerobić na to kopyto bardziej niż sam Jet Fighter). Stąd nowe A7 to czysta piękność, która odrzuca za siebie stare formy z dawnego A8 ('1994) - kantów prostych jak szafa oraz A6 '1997, który próbował być luksusowym Passatem. Teraz Audi jest sobą; ba - przechodzi samo siebie. I tak trzymać!
  • Gość: fox IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.09, 23:52
    Audi sa ladne, ale cholera... wszystkie wygladaja tak samo!

Nie wiem jak to bedzie wygladac, ale jak A5 sportback robila na mnie bardzo pozytywne wrazenie na zdjeciach, tak na zywo troche mi bylo smutno, ze ja zobaczylem;/
  • Gość: gość xyv IP: *.firma.o2.pl 24.11.09, 12:21
    Błąd panie Sińczuk. CLS to raczej konkurencja dla Audi A5 Sportback, a nie A7
  • Gość: he IP: *.chello.pl 24.11.09, 12:38
    KGP = komenda glowna policji, moze nasza policja szuka nowych radiowozow?
  • zat4ra 24.11.09, 13:44
    @acer "stare formy z dawnego A8 ('1994) - kantów prostych jak szafa"??
    Ze co? Tobie sie chyba z Volvo 850 pomylilo ;-) A8 jest obla, gladka, zero kantow.
  • Gość: acer IP: 194.181.129.* 24.11.09, 17:00
    No dobra, @zat4ra, może przesadziłem. Po prostu obecna A8 jest niesamowita, a już za tydzień pomówimy o następcy. Ale to fakt, że dawne A8, panujące do 2003 roku, jest trochę jak ewolucja dawnego Audi 100. Może tylko trochę
  • Gość: schumik IP: *.centrum.kalety.net 25.11.09, 21:31

@acer: "Ale to fakt, że dawne A8, panujące do 2003 roku, jest trochę jak ewolucja dawnego Audi 100"
    chyba raczej Audi V8

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.