Dodaj do ulubionych

Jaką nawigację kupić?

12.12.09, 20:54
Witam, chcę kupić tacie pod choinkę nawigację do samochodu ale kompletnie się
na tym nie znam więc chciałbym prosić Was o pomoc.
Wymagań nie jest wiele: cena do 400zł, żeby zawierała mapę Europy i była dość
przejrzysta i łatwa w obsłudze.
Proszę o opinie i porady.

Z góry bardzo dziękuję,
Michał
Edytor zaawansowany
  • flying_citron 14.12.09, 09:55
    Wymagań masz wiele, ale wybór nawigacji też jest bardzo duży. Nie masz zbyt
    wielkich ograniczeń cenowych więc myślę, że będzie łatwo ci coś poradzić;)Może
    nawigacja blow?? Bardzo dobra i całkiem niedroga. Powiem szczerze, że ja zawsze
    mam mętlik w głowie, jak mam wybrać jakąś nawigację, bo nie mogę się zdecydować.
    I najczęściej wchodzę na stronę konkretnego sklepu, żeby porównać i wybrać
    możliwie najlepiej. Może ty też tak zrobisz wejdź na stronę sklepu wasserman.pl
    i wybierz najlepszą nawigację dla swojego taty;)
  • bebe.lapin 14.12.09, 10:42
    Jesli chcesz cala Europe, to do 400 zl nie dostaniesz - szukalam dokladnie
    takiej samej nawigacji na prezent i stanelo na 440 zl z przesylka. ja kupilam
    navigona 1310, ale widzialam w niektorych sklepach garmina 255 bodajze w
    podobnych okolcach cenowych.
    Z powodow oczywistych ;) jeszcze nie wiem, jak sie sprawuje.
    --
    MójCiapulek
    "- Chłopaki!!! - przerwał mu Smok Zygmunta (...) - Już wiem! Nauczymy sie latać.
    Jak kura może, to my też możemy! (...)
    - A co jest potrzebne do latania? - dopytywał się nerwowo Antoni.
    - Skrzydła i urwisko - stwierdził Wincenty.
  • mk133 14.12.09, 20:37
    Znalzłem GARMINa NUVI 205 EE w tej cenie i jestem raczej zdecydowany. Co o nim
    sądzicie?
  • bebe.lapin 15.12.09, 16:14
    A to nie jest tylk ona Est europe, czyli kraje europy srodkowo wschodniej i
    Balkany ewentualnie, Zastanow sie, jakich krajow potrzebujesz.

Swoja droga nie rozumiem troche logiki osob, ktore projektuja sklad map - zawsze
    mi sie wydawalo, ze jest bardziej prawdopodobne, ze Polak pojedzie do niemiec
    czy francji niz na Bialorus czy do Rumunii, ale coz...
    --
    MójCiapulek
    "- Chłopaki!!! - przerwał mu Smok Zygmunta (...) - Już wiem! Nauczymy sie latać.
  • bebe.lapin 15.12.09, 16:16
    gps24.pl/garmin-nuvi-255-p-25663.html wahalam sie, czy wkleic, bo nie
    chce, zeby ktos myslal, ze robie reklame, ale to jest wlasniemodel, o ktorym
    myslalam - wyglada w miare praktycznie i za stosunkowo nieduza kwote.
    --
    MójCiapulek
  • rekin_shark 30.08.10, 10:03
    Ja bym polecał tę www.skapiec.pl/site/cat/44/comp/723503_komentarze/
    Używam od prawie roku, pracuje bez zakłóceń i jest przyzwoicie wykonana
  • mlekk 16.12.09, 21:24
    Ja kupilem na onecie go750 moge polecic naprawde szybko zrealizowali zamowienie
    i cena jest b. dobra, maja jeszcze w dobrej cenie tomtom one za 399,-
    sklep.moto.onet.pl/produkty/TomTom-ONE-Classic-Regional-17-Onet,539523.html
    Moge swobodnie polecic tomtoma jako latwa i niezawodna nawigacje, wczesniej
    pozyczalem teraz sam moge pozyczyc:)
  • klawyedi 03.02.10, 10:30
    Przejrzysta i bardzo łatwa w obsłudze jest także MIO 200EEU www.xsonic.pl/nawigacja-moov-p-968.html kupowałem w tym sklepie i wsyztsko w jak najlepszym porządku. Szybka dostawa.
  • elektrofreak 02.04.10, 16:58
    a ja bym polecił nawigacje Vordon, bardzo proste menu, dobra cena bo
    289 zl za 5 cali, także uważam, że tata bedzie zadowolony
  • krzysiek.chudy 06.04.10, 14:20
    Zrob tacie przysluge i kup mu urzadzenie na lata a nie na sezon. Postaw
    na jakosc a nie na cene tylko. Bo skonczysz tak jak moj znajomy co
    sobie kupil urzadzenie jakiejsc dziwnej firmy, i sie okazalo ze mapy
    stare, bez zadnych aktualizacji i serwisu. Ja sam uzywam TomToma od 2
    lat i nie moge narzekac. Wysoka jakosc urzadzenia plus uslug
    dodatkowych. Widac ze fima pracuje nad tym na co narzekali ludzie, bo
    mapy i nawigowanie porpawil osie niesamowicie w przeciagu tych 2 lat.
  • elektrofreak 08.04.10, 22:36
    ale tańsza nawigacja nie oznacza gorsza, poza tym dawno już przestała
    obowiązywać maksyma drogie znaczy dobre, ja uważam , że sprzęt tak
    potaniał i poprawiła się jego jakość, że spokojnie można kupować tańszy
    sprzęt a równie dobry
  • adresnieprawidlowy 04.08.10, 11:44
    Do 400 złotych coś z mio - najpewniejsza inwestycja w tej cenie. powyżej
    czterech stów NavRoad lub TomTom. Możesz poszukać na stronie hadron.pl są opisy
    konkretnych modeli. A jak się skontaktujesz z obsługą, to też coś podpowiedzą i
    pomogą w wyborze.
  • black_vitold 05.08.10, 12:00
    Po co kupować jak można dostać za darmo, trzeba tylko troszkę pogłówkować www.navroad.com/pl/aktualnosc,139,pl.htm
  • marasbone 10.08.10, 14:38
    Ja za taką cenę brałbym nawigację Mio
    www.sklep.hadron.pl/product-pl-3305-MIO-Moov-M300-Mapa-Polski.html . Nie
    masz co prawda mapy Europy, ale masz wgraną aktualną mapę Polski, za tą cenę nie
    znajdziesz nic lepszego chyba. Możesz ewentualnie rozejrzeć się za nawigacją
    NavRoad albo TomTom.
  • hamletynczyk 11.08.10, 12:32
    któryś z navroad bym polecal, dobre nawki z odblokowanym systemem, wgrywasz co
    chcesz, poza tym jakosciowo ok, ponizej ich ceny to juz sprzedaja lipe,
    najtansza i spelniajaca oczekiwania propozycja to nr460 z AutoMapa, jak chcesz
    oszczedzac nie kupuj nawki, albo sobie dozbieraj bo cie szlak trafi jak
    wjedziesz w pole
  • kinga.25 13.09.10, 15:54
    Witam,

Jeśli chodzi o nawigacje to jestem zupełnym laikiem. Przed wakacjami szukałam w miarę taniej i prostej nawigacji. Zależało mi żeby była łatwa w obsłudze i miała czytelny wyświetlacz. Znajomi polecili mi nawigacje TomTom XL Classic. Byłam zaskoczona wygodą i łatwością obsługi. Wyświetlacz jest całkiem niezły 4,3 płaski calowy z kolorową grafika 3D. Plusem jest także ekran dotykowy. Nawigacja zawiera mapy 26 krajów.
    W stosunku do funkcji jakie zawiera ten model, cena była całkiem atrakcyjna. Zapłaciłam za niego 362zł kupując przez Internet w sklepie zakupyonline.pl. Przesyłka dotarła w ciągu 3 dni i towar był zgodny z opisem na stronie.

Mam nadzieję że moja opinia się przyda. Jeśli szukasz łatwego i wygodnego modelu to myślę że XL Classic Ci się spodoba.

Pozdrawiam
    Kinga
  • andiat 30.10.10, 18:57
    tom tom -germina a najlepiej cos z automapa-bo mieszkasz w polsce i automapa dba o polske(mam tu na mysli aktualizacje a tyle sie buduje w polsce autostrad)
    bez aktualizacji nawigacja nic nie jest wartna-jak ma cie prowadzic jak nie wie gdzie ijak
    dlatego-co jakis czas musisz aktualizowac mapy(nowe obwodnice i drogi to podstawa)
    ja mam jeszcze stara mio720b ale wgralem do niej automape i smigam po europie
    dobra nawigacja to mapy-automapa i wieksza pamiec-dogrywanie map i aktualizacji
    to jest podstawa w szukaniu nawigacji
  • seleresato 12.11.10, 13:38
    Kupiłem Simplo marki NavRoad i jestem bardziej niż zadowolony. Zakup tani do bólu a nawka nie do zdarcia.
    www.youtube.com/watch?v=fABIiinnOxc
  • berwax 28.11.10, 11:06
    Witam nawigacje kup obojetnie jaką oproramowanie się liczy ja używam oprogramowania ''IGO'' jeszcze mnie nie zawiodło a jezdże co tydzień do niemiec
    --
    mojeauto-robert.blogspot.com/
  • moja_przerwa 01.12.10, 08:50
    wcale nie trzeba kupować drogiej nawigacji, ale osobiście polecam MIO
    --
    pewna-praca.pl :
    Praca dla każdego, znajdź pracę dla siebie
  • elektrofreak 10.12.10, 18:12
    oczywiście , że nie trzeba , czasami ta tańsza często jest dużo lepsza od tej drogiej , ale jak juz pewnie wczesniej pisałem i tak to wszytsko jest produkowane w chinach i to często w tych samych fabrykach, ja jak pisałem używam taniej nawigacji Vordon i mam porównanie z innymi kolegami co mają niby firmowem i moja niczym się nie różni, a jest o połowę tańsza, także warto rozważyć tańsze wersje, szczególnie przed świętami, kiedy tyle wydatków
  • karas-1979 12.12.10, 21:56
    Kup sobie urządzonko które posiada win mobile można wtedy wgrać różne programy np te sciągnięte tutaj
  • marcin-kawka 06.03.11, 19:40
    ja mam nawigację Vordon i jestem zadowolony, fajna niska cena, sprzęcior dobrej jakości, dobrze sprawuje się na trasie i w ogóle polecam tę markę
  • adam1500100900 18.04.15, 21:10
    Mimo że posiadam w swoim samochodzie wbudowaną nawigację zdecydowałem się na zakup dodatkowej, gdyż tamta doprowadzała mnie do białej gorączki. Kupiłem GPS-a firmy Vordon i dostałem to czego oczekiwałem od mojej "seryjnej" nawigacji.
  • tomasz.skiba.88 19.04.15, 00:16
    Nawigacja firmy Vordon jest moją pierwszą nawigacją. Nie zamieniłbym jej na żadną inną. Spełnia wszystkie moje oczekiwania w stosunku do takiego urządzenia. Taki GPS to świetna sprawa! Polecam wszystkim niezdecydowanym! Naprawdę warto w niego zainwestować!
  • daisyy1114 22.05.15, 16:59
    Takie opcje posiada moja nawigacja VORDON 7" EU+AV-IN. Cena 320zł, mapy ponad 40 krajów wciąż aktualizowane, bardzo wyrazisty i w pełni czytelny wyświetlacz i obsługa nie wymaga żadnej wiedzy technologicznej, każdy jest w stanie obsłużyć nawigację. Sprawdza się doskonale w każdej mojej podróży, jest na stałym wyposażeniu mojego samochodu.
  • trocak 24.05.15, 11:12
    Och to mam idelaną nawigację dla ciebie. Cena około 300 zł mapy wgrane od producenta, a można wgrać jeszcze swoje, ekran czytelny i czuły. Mówię o vordon który robi bardzo solidny sprzęt elektroniczny. Mogę go z ręką na sercu polecić
  • comfortcar 05.09.15, 22:15
    z doświadczenia polecam Automape

--
    Wypożyczalnia samochodów Comfortcar.pl
  • lui-zah 23.09.15, 13:32
    Ja również korzystam z tej nawigacji. Jest bardzo fajna i na moje prywatne potrzeby w zupełności wystarczy.

--
    Laurico - wynajem busów Kraków
  • komandos77 09.05.16, 22:54
    Najlepiej sprawdź tutaj. Orange ma teraz ciekawą ofertę na nawigację. Korzystając na terenie kraju, nie płaci się ani grosza za transfer. Co na tle konkurencji daję na prawdę spoko ofertę. Ja mam i jestem zadowolony

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.