Dodaj do ulubionych

kamera samochodowa

21.12.09, 14:17
Witam
Miał ktoś może okazję bawić się taką zabawką ?
4maxmedia.pl/oferta_ds_dvr-rs-001.html
W sumie ciekawe ustrojstwo ...moze ktoś to ma ? i coś powie..
Edytor zaawansowany
  • Gość: franek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.10, 14:52
    super fajny filmik, ale czy wiecie może o co chodzi z tym całym Street4Fun.pl

www.youtube.com/watch?v=PNk2NL8meBc
  • Gość: antek IP: *.205.77.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.06.13, 22:52
    Czyli jak widać rejestrator samochodowy sie przydaje...
  • Gość: jan IP: *.ingram.com.pl 23.06.14, 23:17
    Poszukuje kamery samochodowej jaka firme polecacie ,czy macie cos sprawdzonego
  • ewaq5 23.06.14, 23:30
    Wiesz sprawdzona firma to ta www.telefunken.pl/ w swej ofercie posiadają nowoczesne wideorejestratory obrazu .Oferują bardzo dobry sprzęt być może pamietasz ją ,po latach powróciła na polski rynek ,warto im zaufać .
  • Gość: mikołaj IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 25.08.14, 10:59
    Osobiście kupiłem sobie CCD i G-sensor , kupiłem na aliexpress.e-import.pl/ za 30 USD. Bardzo porządny sprzęt. polecam
  • Gość: Rajkwer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.14, 19:46
    Cześć wam ;)

Poszukuje jakieś dobrej kamerki do mojego samochodu zależy Mi przede wszystkim na dwóch rzeczach bardzo wysoka jakość nagrywania najlepiej FULL HD i jakiś system który poprawi jakość gdy jest słabe oświetlenie. Wytypowałem trzech faworytów 1. kamerasamochodowa.com.pl/xblitz-black-bird/ 2. allegro.pl/kamera-samochodowa-kamerka-rejestrator-samochodowy-i4639553642.html 3.allegro.pl/kamera-samochodowa-kamerka-rejestrator-samochodowy-i4636138281.html

Waszym zdaniem która jest najlepsza ? i którą mam kupić ?.

Dziękuje za odpowiedz
  • wojcik.ewka 07.11.14, 10:41
    Proponuję rozważyć jeszcze jeden model:)
    www.ferguson-digital.eu/pl/rejestratory-samochodowe/464-ferguson-eye-drive-shd100.html

Podobny cenowo, a jakość nieporównanie lepsza.
    Sama taką zamówiłam dla męża i jest mega zadowolony. Jest w niej funkcja WDR która rozwiąże twój problem ze słabym oświetleniem :)
  • Gość: Janko_muzykant IP: *.adsl.inetia.pl 26.07.13, 09:05
    Ja ostatnio kupiłem ten rejestrator trasy. Wart swojej ceny, gps, g sensor, kąt widzenia 170o. Chciałem by miał wszystko no to ma :) www.mistral-rtv.pl/kamera-samochodowa-rejestrator-trasy-z-gps-mistral-mi-amb170g-p77.html
  • Gość: jahho IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.14, 09:46
    Niestety większość kamer ma podłą jakość rejestrowanego materiału ale można znaleźć też coś porządnego, polecam Mobius ActionCam (cena ok 200 przy zakupie bezpośrednio od chińczyków :) jakość bardzo dobra.
    Test do zobaczenia na You - www.youtube.com/watch?v=_68q_l98MzY
  • Gość: Piotr Łukaszewicz IP: *.dynamic.chello.pl 08.12.13, 19:14
    My wiemy, że rejestratory są na trasie niezbędne i nieraz mogą przesądzić o wygranej sprawie. W tym celu z ramienia Online Eksperta Media-Tech pozwolę sobie przedstawić Państwu nasz flagowy model kamery samochodowej: sklep.media-tech.eu/DRIVE-EYE-GPS-Kamkoder-samochodowy-1080p-Full-HD(3,2929,3795).aspx

A tutaj przykładowy filmik z testem tego modelu: www.youtube.com/watch?v=ED1AkaDyYZs

Pełna oferta kamer samochodowych Media-Tech wraz z zapowiedziami nowych produktów: www.media-tech.eu/produkty/rejestratory-obrazu

Nasze videorejestratory zostały wyróżnione m.in. przez Benchmark i PC Foster.

Zapraszamy!
    Online sklep Media-Tech: sklep.media-tech.eu/
    W razie pytań służę pomocą, a także zachęcam do korzystania z czatu dostępnego na naszej stronie.
    Pozdrawiam,
    Piotr Łukaszewicz
  • Gość: chaman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.14, 21:18
    Widziałem nagrania z tej kamery - moim zdaniem nie ma szału... Wystarczyłaby jakaś konkretna nawigacja online z funkcją wideo, żeby to przebić. Ale oczywiście jako gadżet jest to całkiem fajne!
  • Gość: gość IP: *.dolsat.pl 16.01.14, 15:01
    Przy tak szerokim kącie widzenia i rozdzielczości HD jedynie dobre warunki oświetleniowe oraz odległość max 8m pozwolą na odczytanie numeru rejestracyjnego. Oznacza to, że jest sens montować je z tyłu. Od przodu lepszy smartfon lub aparat (można użyć zoom).
  • Gość: Adam IP: *.icpnet.pl 30.01.14, 23:15
    Dlugo porownywalem to co istnieje na rynku kamer samochodowych i zdecydowalem sie na ich kamere. Moim zdaniem jest to kamera, ktora wystarcza przecietnemu uzytkownikowi. Na mirum to byl ten najwyzszy model. Porownywalem go z tymi na allegro i wyszlo bardzo korzystnie, no i sam jej wyglad dla mnie ok.
  • Gość: Dominik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.14, 13:58
    Z racji szalejących na drogach piratów postanowiłem zainwestować w kamerkę samochodową. Wybrałem rejestrator samochodowy full hd frmy Erno.pl Polecam każdemu. erno.pl/glowna/48-rejestrator-samochodowy-full-hd-kamera-bezpieczenstwa-erno.html
  • Gość: EdekElektryk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.04.14, 13:45
    Ja od 2 lat mam kamerkę którą kupiłem w www.secar.pl/ - nie jest może z topowej półki, ale parę razy pomogła mi wybronić się przed sądem. W dzisiejszych czasach uważam, że taki rejestrator to sprawa podstawowa. Jak nie chcesz mieć problemów kup kamerkę, nie ważne jaką, ale kup
  • Gość: Agnieszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.14, 14:00
    Ja polecam kamerkę firmy Erno.pl . Naprawdę super. Łatwa w montażu. Dobra jakość obrazu, możliwość nagrywania nocą. Polecam erno.pl/glowna/48-rejestrator-samochodowy-full-hd-kamera-bezpieczenstwa-erno.html
  • Gość: krzys IP: *.ingram.com.pl 23.06.14, 23:16
    Własnie poszukuje kamerki samochodowej co możecie polecic ?
  • ewaq5 23.06.14, 23:27
    A może odpowiedni okaże się wideorejestrator obrazu niemieckiej firmy www.telefunken.pl/ powróciła ona na polski rynek i zaskoczyła nas bogata ofertą nowoczesnego sprzętu.Zerknij być może Tobie przypadnie do gustu i zdecydujesz sie na ich sprzet .
  • Gość: Pendex IP: 77.48.73.* 10.07.14, 16:31
    Wiesz co, w kwestii kamerek samochodowych jest olbrzymi wybór. Ja sam mam sprawdzony wideorejestrator TrueCam A5. Kupiłem go za niewielkie pieniądze i bardzo dobrze się sprawdza, jestem zadowolony:) Może akurat Tobie też przypasuje? Zerknij sobie na niego: www.truecam.pl/zawartosc-zestawow-truecam/truecam-a5-zawartosc-opakowania/truecam-a5-2/.
  • vanessa_d 05.10.14, 12:31
    Witaj.kupiłeś jakoś kamerkę? pytam bo tez szukam i może coś polecisz?
  • esprit_95 30.12.14, 11:07
    mogę polecić vico-Marcus 4 , kupiliśmy z rodziną bratu na urodziny,. testowana i kręci bardzo dobrej jakości nagrania. Kupowaliśmy w sklepie w tym sklepie www.kamerysamochodowe-24.pl/
  • Gość: marecki22 IP: *.adsl.inetia.pl 10.09.14, 15:37
    Brakuje mi w tym zestawieniu nowej kamerki Motorcam MC-141, link tutaj. Wygląda świetnie może jest szansa na jakiś teścik niedługo?
  • rolondo1 14.01.15, 14:14
    całkiem dobrze nagrywa. miałem przyjemność już bawić się tym ustrojstwem.

--
    www.oponydowozkow.pl
  • magiker 07.03.15, 11:57
    Fajne są kamerki, które nagrywają to co się dzieje na drodze i mają też system wspomagania parkowania - jeśli ktoś tego nie ma montowanego fabrycznie to ciekawa sprawa - np. nakładka na lusterko Xblitz kamery samochodowe
  • Gość: Franek IP: *.google.com 03.07.15, 07:15
    Mam taka zabawke ale i problem. Jak jest cieplo odpada z szyby. Macie na to rade.
    Dzieki.
  • ojciec.24.h 13.12.16, 21:27
    Słyszałem o niej ale ja polecam coś z overmaxa
    a dokłądnie Camroad 2.2 w fulllll hd i w sumie đwietna jakość nagrania mnie przekonałą ;)
    www.overmax.eu/product/camroad-2-2-2/
  • jeepwdyzlu 30.06.18, 19:00
    Jprdl
    Sami z sobą spamerzy gadają... Bez sensu, ale post się liczy. Spadaćpoje by!

--
    YCDSOYA
  • qqbek 30.06.18, 20:43
    Jprdl
    To nie jest nawet wątek z naszego forum.
    Mam taką teorię:
    Któryś z adminów był na rodzinnym obiedzie u rodziców/dziadków no i tatuś/dziadek ma ten-teges problemy ze wzrokiem już, wszyscy dostali marynowane grzybki, a adminowi się trafiły "magiczne"... i w przypływie radości, pomiędzy ganianiem krasnali na placu zabaw i walką na śmierć i życie z ośmiornicą w klopie, wziął był i wkleił nam tutaj wątek z jednego z forów prywatnych.

Najlepsze, że od lat jeżdżę z rejestratorem i to co tu reklamują to samo guano. Ani jednej rozsądnej propozycji.

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.