Dodaj do ulubionych

Primera 1.9 dCi

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.04, 17:51
Co sądzicie o tym samochodzie? Czy warto go kupić?
Obserwuj wątek
      • Gość: Nibelung777 Re: Primera 1.9 dCi IP: *.acn.waw.pl 17.02.04, 20:38
        Tańszy i moim zdaniem lepszy. Lepszy dlatego, ze jezdze glownie po miescie a
        1.9 ma wyraznie lepszy "dół", jezeli chodzi o doładowanie, niż 2.2. Jezdzilem i
        jednym i drugim, oczywiscie jest to b. subiektywne, ale gdybym ja mial kupic,
        to zdecydowanie 1.9 dCi. Poza tym auto naprawdę inne od innych, dobre i
        niedrogie.
        • stadox Re: Primera 1.9 dCi 18.02.04, 01:08
          Poza tym, 1.9 dCi rzeczywiście prezentuje osiągi manifestowane przez
          producenta, a nawet trochę przekracza te wartości (120 KM i 270 Nm).

Natomiast motor 2.2 dCi, niby 150 konny, ma w rzeczywistości ok. 140 KM
          (pomiary na hamowni).

pozdrawiam,
        • tomekkk82 Re: Primera 1.9 dCi 18.02.04, 10:48
          Napisalem tylko co o nim sądze.
          Jesli Ty masz jakies doswiadczenia zwiazane z jazda tym autem, to nic nie stoi
          na przeszkodzie, zebys sie z nami podzielil. Nie mow, ze szkoda czasu, bo forum
          jest po to, zeby kazdy mogl sie na dany temat wypowiedziec. A moja opinia jest
          jaka jest z powodu niecheci do francuskiej motoryzacji.
          Pozdrawiam.
          • Gość: zbig Re: Primera 1.9 dCi IP: 212.160.128.* 18.02.04, 11:25
            Odpowiem Tobie jak nastepuje.
            Nissan Primera z silnikiem jak wyżej jest według mnie jedną z najciekawszych
            propozycji jeżeli chodzi o ten samochód jeżeli idzie o napęd,osiągi,ekonomikę i
            cenę auta w końcu/ od ok.79800 PLN/.Motor 1.9 dCi jest
            nowoczesnym,dynamicznym,ekonomicznym i kulturalnie pracującym/jak na
            diesla/silnikiem.
            Przyspieszenie /realne/do setki to ok.10,4 sekundy.Predkość max.ok 200 km/h-na
            liczniku ok.215 km/h w Niemczech.
            Spalanie średnie/z autopsji/okres wiosenno-jesienny w cyklu mieszanym ok 5,6 -
            5,8 litra.Zima ,miasto+ jazda na trasie ok.100-120 km/h-używanie 6 biegu przy
            ok 100 km/h nie przekracza 6,3 l/100 km.Na baku można spokojnie przejechać
            1000 km.
            Dynamika silnika jego głośność i kultura pracy lepsza w porownaniu z dieslem
            2.2 litra,nie mówiąc o cenie.
            Samochód prowadzi sie pewnie i komfortowo pod względem zawieszenia i hałasu.
            Kontrowersje może budzić stylistyka bryły auta/dość pokraczny z widoku z tyłu/
            jak i wystrój deski rozdzielczej , nieprzejrzysta obsługa panelu śterowania
            oraz smutna kolorystyka wnętrza w niższych wersjach wyposażeniowych.
            Co do japonskiej technologii Nissan w ostatnich latach nie jest liderem
            niezawodności i jakości wykonania/vide.opinie o Almerze i Tino/Jak będzie z
            Primerą czas pokaże.
            Osobiście jezdziłem tym autem ok.3 tygodnie i za ta cenę z tym silnikiem
            poleciłbym.Druga możliwość to 2 litrowa benzynówka 140 KM.Wersja 1.8 i ok.170
            Nm wydaje się byc dla tego auta zbyt mało.
            Pozdr

• Gość: Łukasz Re: Primera 1.9 dCi IP: 62.233.233.* 08.03.04, 19:56
        Mnie też to drażni - niestety wyposażenie jest świetne, ale możliwości jego
        modyfikacji - skandalicznie małe. Jeżdżę od dwóch m-cy Primerą 1.9dCI Sedan
        Acenta, czyli chyba tym, co chcesz kupić. Jeśli chcesz jakiejś opinii albo
        chciałbyś podyskutować o planowanym zakupie (jeśli jeszcze nie kupiłeś), napisz
        na olczyki(na)hot(kropka)pl

Pozdrawiam
        Łukasz
        Primera Freak ;)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka