Dodaj do ulubionych

Audi A8 | Pierwsza jazda

• Gość: anonym Re: Audi A8 | Pierwsza jazda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.11, 16:27
      20.08.10, 19:48
      Gość: leak
      ch... z tym A8 -wielka nudna landara od Wieśwagena i nic więcej.Dużo więcej jest aut tej wielkosci w którym wyciszono zawieszenie, uszczelki szyb i grodzie i wsadzono duży i mocny silnik. Nie wiem czym tu się podniecać. Dla odmiany tego typu auta jak kto lubi niczym nie ustępują A8 duże bety, infiti, acury, lexusy itp. Wszędzie jest cicho, gładko i szybko. Jednym słowem auata dla przygłuchych spasionych prezesów na wieku przedemerytalnym :)

WIDAĆ ŻE JESTEŚ WIEŚNIAK I JEŹDZISZ POLONEZEM
    • Gość: Gość Re: Audi A8 | Pierwsza jazda IP: *.206.113.96.static.telsat.wroc.pl 03.01.11, 21:09
      Nowe Audi same w sobie wyglądają świetnie, ale podobieństwo stylistyczne między modelami jest jak dla mnie zbyt duże i wpływa na niekorzyść tych większych modeli - przez to niejeden potencjalny nabywca z pewnością będzie wolał Serię 7 niż "większe A4", nie obrażając limuzyny z Ingolstadt. Sam mam A6 3.0 w dieslu ('06) i przyznam, że auto super (jedyne, co mnie w nim zdenerwowało to pompowtryski, które po 2 latach musiałem wymienić). I co do diesla, niekoniecznie jest hańbą, przecież 4.2 TDI to wspaniały silnik do takich aut. Krytyka 3-litrowego diesla w Panamerze (tak przy okazji: ponad 7s do setki), która z definicji ma być prawdziwym Porsche - to rozumiem. Ale nie tutaj!

Swoją drogą znalazłem całkiem ciekawy test Audi S5:
      automobili.pl/2010/11/02/test-audi-s5/

Też fajne!

• Gość: marco Re: Audi A8 | Pierwsza jazda IP: *.ghnet.pl 04.01.11, 20:57
      o czym wy ludzie mówcie, zakładam się że wszyscy psioczący na audi nie mieliście go nigdy i nie wiecie co to znaczy... są to tak dopracowane doskonałe samochody że w niektórych sytuacjach mercedes się musi schować a nie wspominając o bmw a jeżeli ktoś tu jeszcze pisze o jakiś innych markach (amerykańskich najbardziej) to ma tyle wspólnego z motoryzacją ile zobaczy w googlach na obrazkach
    • Gość: 2 Re: Audi A8 | Pierwsza jazda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.11, 11:56
      zal tylek sciska jak czytam te wasze komentarze. bylem ostatnio w salonie audi w warszawie, na parkingu audi stała nowa bmw 7, przyjzalem sie jej i powiem wam, ze najnowsze BMW 7 wyglada w porownaniu do Audi A8 jak BMW 7 E38 do Audi D3 :)

Na zdjęciach, w gazetach itp te audi wyglądają o wiele gorzej, ale na żywo jak zobaczyłem i wsiadłem do A8 i A7 to po prostu mi szczena opadła. Byłem też w salonie Porsche i oglądałem panamere, ale panamera przy audi A7 wymięka. Panamera jest jak dla mnie zbyt napompowana....

A co do osiągów A6 3.0 TDI, ktoś tu pisał, że robi setke w ponad 8 sekund, a producent podaje 7. Moj stary ma taką, tylko 225 km i setke robi w 7 sekund, ojca kumpel ma E60 3.0 benzyne 225 koni i buma wymięka z dieslem audi :)

A Audiki bardzo łatwo mi rozpoznać, nawet po ciemku z dalekiej odległości po lampach, a w dzien chociażby bo wymiarach. Bardziej mam problem z rozpoznaniem BMW 5 F10 a nowej BMW 7, wiem, tylko, że różnią się delikatnie wymiaramy i tylnymi lampami, i BMW 5 ma żółte ledy w zderzaku w pionie :)

pozdro dla fanow bmw, audi i tak the best :)
    • Gość: renofan Re: Audi A8 | Pierwsza jazda IP: *.ghnet.pl 09.01.11, 20:39
      lubie A8 :)
      jak kupowałem pierwsze auto prawie kupiłem najstarsze (1994) A8 3.7litra welur :)
      wtedy padło na renault safrane (podobna masa i wilekość, cichsze lepsze
      zawieszenie, mocniejszy w crash testach, 2 lata starsze) - też welur ;)

Kilka spraw: nie mieszać do A8 audi A6 - to ZUPEŁNIE co innego

2 spawa, tak Civic może być szybszy tak jak od civica seicento sporting
      może być szybsze.
      Ten rodzaj samochodów (tym A8 jeszcze nie jechałem), ma coś takiego
      że one dobrze się prowadzą przy większych prędkościach, koleiny nie mają znaczenia, zawieszenia są trwałe i dziur nie czujesz (co najwyżej rozwalisz oponę)
    • Gość: Gość Re: Audi A8 | Pierwsza jazda IP: *.206.113.96.static.telsat.wroc.pl 09.01.11, 20:44
      Jeśli chodzi o wygląd, A8 wygląda rewelacyjnie. Może i z estetycznego punktu widzenia jest to A4 w (dużo) większym rozmiarze, ale: a) A4 przecież jest ładne b) każdy, kto choć raz jechał wie, że A8 zasługuje na miano luksusowej limuzyny. A o jej charakterze decyduje silnik, a tych jest do wyboru wystarczająco, aby mieć to czego chcemy od auta.

Tak samo zresztą jest z Q7, możemy mieć spokojnie auto rodzinne i prawdziwą, niemal 3-tonową rakietę. Ostatnio zresztą pewien niemiecki tuner próbował to połączyć i wyszło mu coś takiego:
      automobili.pl/2011/01/09/audi-q7-v12-tdi-by-anderson-germany/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się