Dodaj do ulubionych

Chciałem kupić audi A3

19.01.11, 10:50
Przymierzałem się do kupna audi a3 ale ...samochód bez klimatyzacji i bez radia
kosztuje ponad 110 000 zł . Przecież to tylko samochodzik kompaktowy .
Zaczytam się zastanawiać czy warto .
Obserwuj wątek
    • swan_ganz Re: Chciałem kupić audi A3 19.01.11, 10:53
      > Przymierzałem się do kupna audi a3 ale ...samochód bez klimatyzacji i bez radia
      > kosztuje ponad 110 000 zł

a gdzies ty taki drogi samochód znaalazł? One z reguły sa tańsze....
      Jesli jednakże w ostatnim czasie podniesi ceny to co wlepiłes jest standardową ceną tego golasa od Audi to zdecydowanie nie warto tego auta kupować....
      Przyjrzyj sie jeszcze raz cennikom bo cos mi się wydaje, że się mocno pomyliłeś...
      --
      Swan
      ** Just say no to drug reps **
      nofreelunch.org/
      • jureek Re: Ja Ci dobrze Zycze 19.01.11, 11:18
        czujny_obywatel napisała:

> Kupowanie w dzisiejszych czasach samochodu bez klimatyzacji jest KRETYNIZMEM

Dlaczego w dzisiejszych czasach, a wcześniej nie? Aż tak bardzo odczuwalne jest ocieplenie klimatu? Czy my staliśmy się bardziej delikatni?
        Jura
          • jureek Re: Logika Jurka 19.01.11, 11:52
            carnivore69 napisał:

> 50 lat temu mniej osob mialo skype'a niz dzis, bo wiezi miedzyludzkie byly slab
            > sze.

Nie, bo wtedy skypa nie było. Ale klima nie jest przecież wynalazkiem ostatnich lat.
            Jura
              • jureek Re: Logika Jurka 19.01.11, 12:32
                carnivore69 napisał:

> Koszt skype'a byl wyzszy niz dzis. Podobnie jak klimy. (Za "niedostepnosc" pods
                > taw sobie "zillion".)

Rozumiem, chodzi o to, że klima na tyle staniała, że kiedyś nie warto było jej kupować, a teraz warto.
                Dla mnie i tak bez różnicy, bo wszystkie auta w wypożyczalniach mają klimę.
                Jura
              • josner Re: Logika Jurka 04.07.11, 08:30
                carnivore69 napisał:

> Koszt skype'a byl wyzszy niz dzis. Podobnie jak klimy. (Za "niedostepnosc" podstaw sobie "zillion".)

Od kiedy to za Skype trzeba było płacić?
                --
                zdjęcia w Panoramio
        • czujny_obywatel jureek nie kombinuj 19.01.11, 12:11
          jureek nie kombinuj i nie filozofuj. Klimatyzacja jest stosowana od lat 40 w Stanach, później w całym cywilizowanym Świecie.

W Polsce niestety cywilizację możemy liczyć dopiero od początku lat 90. W latach 90 klima była w Polsce rzadko stosowana nawet w samochodach klasy D, a za dopłatą kosztowała od 10 000 do 15 000 pln. Jakiś absurd. Dziś jest relatywnie i nominalnie dużo tańsza. Taki trochę syndrom jak szyby na korby i szyby elektryczne.

Nie chodzi też o żadną delikatność. Mamy rok 2011, wymogi i standardy takie, a nie inne i koniec. Kupowanie obecnie samochodu czy to nowego czy używanego bez klimatyzacji jest ewidentną głupotą i kretynizmem, zwłaszcza, że praktycznie co roku mamy lata z 40 stopniowymi upałami. Bez klimatyzacji to może być najwyżej jakiś stary złomiasty fiat w stylu pandy czy Seicento. NIGDY SIĘ NIE KUPUJE NOWEGO SAMOCHODU BEZ KLIMY. Może w jakimś Bangladeszu czy innej Mongolii, ale nie w Polsce.

• wielki_czarownik Panda 21.01.11, 00:25
            Znajomi 2 lata temu kupowali Pandę (1.2) i w standardzie mieli klimę, pełną elektrykę, 6 poduszek i więcej dodatków, niż miały wypasione kompakty w roku 2000.
            Nawiasem mówiąc świetny samochodzik.
            --
            "Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani."
            FELIKS DZIERŻYŃSKI
            • pyby Re: Panda 31.08.11, 13:58
              świetny to mało powiedziane.. po prostu niezwykły!
              nawet listonosz piszczy na jego widok. zapomniałeś dodać o pneumatyce zawieszenia i czujniku bąków w standardzie.
              --
              Fejle.TV - najlepsze wpadki w sieci
    • k2i Re: Chciałem kupić audi A3 19.01.11, 12:33
      za tą cenę to może nawet mps-a wyrwiesz:) lub jakiegoś RS-a, audi a3 to "belegó..." w życiu tego bym nie chciał kupić
      --
      Nie dyskutuj z głupim, gdyż sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem":)
    • jeepwdyzlu negocjuj 19.01.11, 13:20
      Konfigurator za strony Audi -
      Audi a3 sportback Amblente 1.4 TFSI 113 200 zł . bez radia i klimatyzacji .
      Chyba jednak trochę za dużo .
      -----------
      pewnie że za dużo
      taka wersja powinna kosztować ok 90 tys
      z klimą rzecz jasna
      więc negocjuj
      napomknij, ze byłeś w volvo i teraz do Ciebie dzwonią codziennie, że BMW na 1 (i trójkę też) dają Ci świetną cenę, a w mercedesie obniżyli Ci cenę klasy C do 120 tys i jest w niej wszystko (to zresztą byłaby prawda)
      i czy możesz prosić o adresy mailowe do wszystkich salonów audi w Polsce...
      To na początek.
      Pozdrawiam
      jeep

Konfiguratory są dla zabawy dla gimnazjalistów
    • mjf1 Re: Chciałem kupić audi A3 19.01.11, 13:28
      Za te pieniądze masz Golfa GTI, albo Highline ze 160 konnym silnikiem, adaptacyjnym zawieszeniem i 7 biegową DSG :O
      Odpowiedź na twoje wątpliwość dotyczącą A3 jest jedna: nie warto.
      --
      pzdr
      j
      • balarok Re: Chciałem kupić audi A3 19.01.11, 14:53
        Pewnie że nie kupił bym samochodu bez klimy ,
        to była tylko informacja że audi to chce sprzedać .
        Bo z klimą i radiem to już ponad 121 000 z klamkami
        przypominającymi że kiedyś się takie montowało .

A już byłem blisko i znowu kupuję samochód .... tylko jaki .
        • mosfet29 Re: Chciałem kupić audi A3 21.01.11, 19:12
          Wiec sam widzsz ze Audi to nei marka dla ciebie.Zacznij buszowac wsrod skoda daci i kia
          Nawet nie potrafisz poslugiwac sie konfiguratorem bo ja takie Audi skonfigurowalem za 113tys z dobrym systemem naglosnienia, elektroniczna nawigacja i ksenonami.
          Drogo ale to Audi nie Kia
    • xystos Re: Chciałem kupić audi A3 30.01.11, 10:17
      A# to dobre auto,taki bardziej luxusowy Golf
      sprawdz jakie wyposazenie w Golv ie dostaniesz
      za cene golego A3

przy sprzedazy nieodzyskasz pieniedzy
      wlozonych w golego A3,wypasionego
      Golfa sprzedasz latwiej/szybciej
    • uny Re: Chciałem kupić audi A3 30.01.11, 11:41
      a tak na marginesie.
      Panowie jak to jest z serwisem AUDI? podobno Audi nie chce udostępniać dokumentacji serwisowej niezależnym warsztatom. jak coś padnie w nowych modelach zostaje tylko ASO i ich ceny.
      swoją drogą te ASO to mocno przereklamowana sprawa.
      --
      Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
    • archonix Re: Chciałem kupić audi A3 31.01.11, 21:24
      Ja nie kupilbym tego auta z innego powodu, jak calego vw. Przez oplate dystrybucyjna, dla mnie jest to jak bym kupowal bilet tanich linii lotniczych. Z daleka od nich. Jak audi moze byc bez klimatyzacji, to znaczy ze za czwarte kolo tez nalezy doplacic?
      • przplus Re: Chciałem kupić audi A3 04.07.11, 10:57
        to zobaczcie to ogladalem nie ma dramatu jezdzi stargowac mozna do 5z groszem a reszte w doprowadzenie do wygladu ja mam podejscie przedmiotowe wiec bym go nie robil przynajmniej nie ukradna a na te auta popyt jest gina na potege

autopomoc24h.otomoto.pl/audi-a3-okazja-cenowa-zarej-gaz-C19637733.html
    • bandit600 a3 trąci myszką 05.07.11, 12:40
      Niemożliwe, że ktoś to kupuje za regularną cenę. Zwłaszcza, że nawet dużo tańsze samochody mają młodszą i często znacznie nowocześniejszą konstrukcję. Zresztą sam porównaj do imho znacznie ciekawszej Alfy Giulietta Distinctive 1.4 170KM za 84tys, z których pewnie da się coś jeszcze utargować. No ale jak się chce mieć cztery magiczne kółka, pod którymi siedzą części z logiem skody....
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się