Dodaj do ulubionych

Czy francuzi maja inne wymiary niz inni ludzie???

10.03.11, 15:14
Mialem okazje pojezdzic dwa dni Peugotem 3008 (taki dziwny, szczerze rzadko go widuje na ulicach), cos jak SUV ale mniejszy, no taki francuski wynalazek ze nie kwalifikuje sie do zadnej klasy.

Nie bede sie rozpisywal o silniku jezdzie itd. bo to nie jest samochod z natury zeby tu komus cos pokazac.

Ale kurde, ergonomia (podobno francuzi sa w tym dobrzy) - samochod sprawia wrazenie duzego - nie moglem wejsc normalnie przez drzwi przy wzroscie 180cm tylko sie przeciskac musialem za kazdym razem. Siedzenia to juz kpina - to nie siedzenia tylko stolki kuchenne - tak na oko siedziska o jakies 10cm na krotkie.

Latwiej sie siada do Lambo Gallardo (tak wyjaszku wsiadalem na miejsce pasazera w tym samochodzie notabene nie olsnil mnie wogle).

Czy oni w tym peżonie oczu nie mają czy japonczycy im sluza w czasie testow ergonomii kabiny?
Obserwuj wątek
      • ulubiony19 Re: Czy francuzi maja inne wymiary niz inni ludzi 10.03.11, 21:29
        Znam wielu gości, co to mówią, że najładniejsze dziewczyny są tu i tam ,ale nie w Polsce. Ale oni to jeżdżą rzadko i na krótko. Jeżdżąc po kraju, człowiek ciągle napotyka naprawdę przynajmniej ładne dziewczyny (i stąd pewnie tyle wypadków, of koz zaraz po nawalonych ciulach czy miszczach prostej). U nas jest ich masa!
        Mam kuzyna, co łazi do technikum i jego ulubionym zajęciem są wagary, na których z kumplami robi objazd po okolicznych szkołach. I podziwiają. Mówi, że w każdej szkole aż roi się od uroczych dziewczyn.
        Jeśli ktoś zadałby mi pytanie, jaka jest Polska, to bym odpowiedział "Ach, to piękny kraj". Ale to nasze panie zapracowały na moją opinię:) No i może jeszcze niektóre z rzeczy śmiesznych/tragicznych, których próbki każdy se znajdzie na jutubie...:)
        Poza tym to już mam standard. Uwielbiam Włoszki. Takie prawdziwe. Aż mi się na sercu ciepło robi. Ostatnimi czasy wykształciła się u mnie mała pasja, takie hobby. A może fetysz...
        Dziwną przyjemność sprawia mi słuchanie gadania Włoszek:)
        Coś mnie też Czeszki zawsze interesowały. To chyba dobre sąsiadki:)
        Intryguje mnie też postawa niektórych Szwedek. Wcale chłodu nie czuć, a masz wrażenie, że każda jest twoją przyjaciółką. Są nieskrępowane w piękny sposób. I całkiem stylowe.
        Zawsze też specyficznie reaguję na widok prawdziwej Francuzki. Mam chyba do nich słabość. Wmówiłem sobie, że są wyjątkowe. Bardzo podoba mi się to, że lubią o siebie dbać. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie. No ale wiele z nich pielęgnuje dobre zwyczaje. Dobra zupa każdego dnia, duże wymagania co do partnera. To z latami procentuje.
        Wyjątkową urodę mają też Brazylijki. Są słodkie i delikatne, a jednocześnie takie konkretne. Zauważyłem, że wiele Brazylijek ma dość małe cycuszki. Ale to nie zawsze wada, bo małe też mogą być hipnotajzing.
        Kurde, zaraz się wzruszę.

Co do 3008...
        Szymi chyba wygląda jak kombajnista, skoro aż tak mu to auto nie leży. Tzn. jest spory przeskok z bardzo wygodnego, wręcz rozluźniającego GS'a pewnie, ale dla mnie jest niezły (jestem dość szczupły i 3 cm niższy). Co prawda siedzę ciut za wysoko, ale fotel w miarę jak do normalnej jazdy. Można się chyba tylko czepiać trochę za krótkiego siedziska. Wsiada się faktycznie mało wygodnie.

Pozdr

• jeepwdyzlu ulubiony wzruszyłeś mnie 11.03.11, 09:07
          wykładem o Włoszkach zwłaszcza
          Podzielam Twoje obserwacje
          Może za wyjątkiem tej:
          Mam kuzyna, co łazi do technikum i jego ulubionym zajęciem są wagary, na których z kumplami robi objazd po okolicznych szkołach. I podziwiają
          -----------
          wiesz ile razy na minutę nastolatek myśli o seksie?
          dla licealisty nawet piękności z Neubrandenburga byłyby ok
          poza tym - nie ma brzydkich kobiet
          tylko czasem wina brak.....

Muszą minąć lata zanim mężczyzna stanie się koneserem....
          Jak Szanowni Dyskutanci :-)
          ciao
          jeep
          PS. Nowa laguna ma normalne fotele, więc bym nie generalizował...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.