Dodaj do ulubionych

Polskie menu w Volkswagenach

• Gość: dyrektor Re: Polskie menu w Volkswagenach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.11, 01:43
      żenada. poza tym kłamią, bo na na drugim od dołu z lewej przycisku jest phone a powinno być telefon, jeśli jest po polsku, chyba że do zdjęcia zapodali język angielski.
      BTW zaślepienie produktami vw w PL jest fenomenem, przy całej awaryjności i nijakości tych aut. Jak można kupić passata zamiast C5 czy alfy 159..
      I tysiąc razy bardziej rozumiem tych kupujących skody niż tych kupujących vw.
      PS vw wreszcie, po wieloletnich badaniach marketingowych (za które płacili dotychczasowi kupujący radia z CD za 3000pln i szyby z tyłu bez korbek za 999pln) uznał, że strzałem w dziesiątkę będzie język polski w navi w kabriolecie w PL. Fascynująca target grupa.
    • 1mississauga Re: Polskie menu w Volkswagenach 18.05.11, 01:53
      Nie chcialbym byc krytykiem VW ,jesli chodzi o obslugie GPS czy innych funkcji na' touch screen'.Jesli auto jest sprzedawane w Polsce powino miec polskie menu ,jesli jest to docelowy rynek, instrukcja powina byc w jezyku polskim.Wyobrazcie sobie sprzedaz samochodow w Ameryce polnocnej ,Auta japonski -japonski ,Korea -koreanski ,Niemcy -niemiecki,juz widze miny przyszlych wlascicieli przy probie zakupu auta.Kazdy producent powinien zapewnic servis w jezyku importera,nawet gdyby byla to 100 tys populacja , chyba ze nie traktuje tego powaznie.Tyle co wiem wprowadzenie menu w jezyku importera to sa grosze ,Pozostaje tylko dobra wola exportera .Pozdrowienia.
    • cyklina-klimkiewicz Re: Polskie menu w Volkswagenach 18.05.11, 07:01
      Dlaczego przypuszczasz,że nie zarabiają na fabryce w okolicach Poznania? tak jak na każdej fabryce , oczywiście, zarabiają, ale niestety dopiero teraz zaczynają polskich klientów traktować prawie normalnie. bo zawsze prawdziwym klientem będzie inny. B.Klimkiewicz.
    • pretorianer2811 Re: Polskie menu w Volkswagenach 18.05.11, 07:47
      co za bzdury tutaj ludzie wypisuja, ze jak podalbym psu do zjedzenia, to by sie wsciekl.
      Cabrio z polska navigacja. Mlodzi ludzie, dla ktorych jest to glownie przeznaczone znaja czy powinni znac jezyki, Starsi a mysle o kierowcach ok, 50 w Polsce, niestety nie znaja jezykow a i onie nie nadaja sie do tych samochodow. Duzo krzyku o nic! Typowa polska prowincja.....
    • Gość: misia Re: Polskie menu w Volkswagenach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.11, 20:56
      mnie tam wszystko jedno, znam na tyle język obcy, ze rozumiem treść napisów ktore się wyświetlaja, tylko kiedys mnie strasznie rozbawiło, że serwisantowi musiałam tłumaczyć wyświetlenia treści komputera pokładowego, teraz będzie im łatwiej . A oza tym, to nie tylko w VW nie ma menu po polsku, uczcie się ludzie języków, nie zaszkodzi ...
    • 1mississauga Re: Polskie menu w Volkswagenach 19.05.11, 04:52
      @mormon ; Masz problem z geografia, Mississauga to miasto w prowincji Ontario ,Kanada .A tam nie ma jackowa jak Ty piszesz .Tu jest najwieksza populacja Poloni kanadyjskiej .Polscy politycy mowia Toronto,bo jest latwiejsze do wymowienia, niz Mississauga .A baniak bez znajomosci angieskiego zawsze bedzie pracowal za grosze,tak jest w calej ameryce.A instrukcje sa nawet w trzech dialektach chinskiego.
    • Gość: Olo Re: Polskie menu w Volkswagenach IP: *.dynamic.chello.pl 21.05.11, 08:37
      rozwalają mnie goście którzy nawet po własnym mieście jeżdżą z nawigacją przylepioną do szyby ;-) Co za leszcze, kupią w Media nawigację z Mio za 199 zł i szpanują w starych Tico czy innych wozidłach które z zasady nie oddalają się od garażu na więcej niż 15 km ... Rozumiem jeśli ktoś ma wbudowaną nawigację (jak ta na zdjęcie z VW), ale te tanie dokładanki poza dalszą trasą to obciach na maxa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.