Dodaj do ulubionych

Hyundai i40 CW od 84 900 zł

IP: *.home.aster.pl 15.06.11, 07:43
85 tys. za silnik 1.6/136km???? Passat 1.4 tsi/122 km kosztuje 90 tys.!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Ziółek1983 Hyundai i40 CW od 84 900 zł IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.11, 07:59
      Ceny raczej ciężkie do przełknięcia. Za cenę najlepiej wyposażonego diesla 1,7 wraz z automatem, lakierem metalicznym oraz nawigacją można mieć np. Passata 2.0TDI z dużo lepszym automatem DSG w wersji Highline z nawigacją, bi-ksenonami z doświetlaniem, adaptacyjnym zawieszeniem DCC i klimatyzowanymi, skórzanymi fotelami, a do tego z pakietem 990 czyli m.in bezkluczykowym dostępem, blutoothem i czujnikami parkowania przód/tył.
      Podejrzewam, że w tej cenie można sobie skonfigurować dowolne auto tego segmentu. Zarówno europejskie jak i japońskie.
    • Gość: brachu Re: Hyundai i40 CW od 84 900 zł IP: *.play-internet.pl 15.06.11, 08:08
      @Ziolek1983
      tylko ze volkswagena trzeba pchac lol
      chyba ze masz znajomego z laweta ktory nie bedzie bral od Ciebie pieniedzy

www.auto-swiat.pl/1-test-dlugodystansowy-volkswagena-passata-20-tdi-czyli-nasz-wieczny-pacjent
      www.auto-swiat.pl/1-volkswagen-passat-b6-gdzie-ta-niemiecka-jakosc
      moto.pl/MotoPL/1,88571,9053179,Pol_miliona_Passatow_do_serwisow.html
    • Gość: Ziółek1983 Re: Hyundai i40 CW od 84 900 zł IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.11, 08:17
      @ brachu:
      Dalej posiłkuj się wiadomościami z tego poczytnego periodyku jakim jest Auto Świat i przytaczaj sobie artykuły o modelach z przed 4 lat ;) Teraz w ofercie VW nie ma już silników opartych na PD. Są dostępne CR. Dużo lepiej dopracowane.
      Z resztą VW w tej klasie ma jedne z wyższych, jeśli nie najwyższe ceny. Zawsze możesz sobie skonfigurować Forda/Opla/Mazdę czy cokolwiek innego Ci się podoba, a i tak będzie taniej :)
      Osiągi i40 w dieslu i automacie są wręcz fatalne.
      Podejrzewam, że od oficjalnych cen udzielane będą sporo rabaty. Inaczej auto będzie niesprzedawalne.
    • Gość: gość Re: Hyundai i40 CW od 84 900 zł IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.11, 08:51
      Całkiem ładne koreańskie auto. Passat owszem, dużo lepiej wykonany ale jeśli silnik 2.0 TDI o pseudonimie "2 litry awaria" nie został poprawiony to nie ma co brać pod uwagę VW z tym silnikiem (zresztą Audi czy Skody też). Opieram się tutaj na testach długodystansowych 3 moich kolegów, którzy mają/mieli auto z tym silnikiem (Passaty i Audi A6).
    • Gość: gość Re: Hyundai i40 CW od 84 900 zł IP: *.t-mobile.pl 15.06.11, 08:54
      z całym szacunkiem dla Hyundaia ale ceny są mało konkurencyjne, myślę , że takim autem zainteresują się przede wszystkim kierowcy nie mający parcia na wszystko co niemieckie i po porównaniu cenników okaże się , że np. podstawowy Avensis kombi 1,6 benz 132KM stoi za 80 tysi czyli o 4 tys mniej, z mocniejszym silnikiem 1,8 i lepszym wyposażeniem tez wychodzi o 3 tys mniej
    • Gość: Gostek Re: Hyundai i40 CW od 84 900 zł IP: *.cpu-zeto.pl 15.06.11, 09:04
      Te auta są już na tyle dobre, że wcale nie muszą być tańsze. To równorzędny konkurent. Hyunday konkuruje w stanach z Camry a nie avensis! Zresztą to wstępny cennik. W praktyce okaże się, że ceny będą niższe - o ile znowu nie będzie trzeba czekać kilka miesięcy w kolejce - wtedy zapomnijcie o upustach.
    • Gość: faraway Re: Hyundai i40 CW od 84 900 zł IP: *.fbx.proxad.net 15.06.11, 09:14
      jezeli nie bedzie sie sprzedawal to podejrzewam ze juz pod koniec tego roku zobaczymy promocje 'wyprzedazowe', podobne albo lepsze niz obecne dla i30/i30cw (ktory sprzedaje sie w PL jak swieze buleczki), czyli powyzej 20%. Jezeli nie w tym roku to na pewno w nastepnym. Wtedy za top diesla w wersji comfort zaplace < 80tys PLN, w innych firmach nie liczylbym na podobny scenariusz ..
    • maretina Re: Hyundai i40 CW od 84 900 zł 15.06.11, 09:17
      mam nową z salonu hondę civic sedan (comfort), z silnikiem 1.8, 140 konikami pod maską, klimą,kompletem opon zimowych, ubezpieczeniem oc i ac na cały rok, czujnikami parkowania tyłem, z automatycznym włącznikiem świateł, za 67 tysięcy....
      • motylanoga71 Re: Hyundai i40 CW od 84 900 zł 15.06.11, 11:55
        tylko ze ten hyndai jest konkurentem dla Accorda a nie Civica, widzisz roznice ?

maretina napisała:

> mam nową z salonu hondę civic sedan (comfort), z silnikiem 1.8, 140 konikami p
        > od maską, klimą,kompletem opon zimowych, ubezpieczeniem oc i ac na cały rok, cz
        > ujnikami parkowania tyłem, z automatycznym włącznikiem świateł, za 67 tysięcy.
        > ...
    • Gość: Gość Re: Hyundai i40 CW od 84 900 zł IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.11, 09:30
      Po pierwsze to avensis nie jest sprzedawany w stanach a jego odpowiednikiem na tamtym rynku jest właśnie camry. Po drugie przypatrzcie sie dokladnie stylistyce tego hyundaia... jest zywcem zdjete z obecnego avensisa kombi ( tylni zderzak, łączenie maski ze zderzakiem, przetłoczenia, linia dachu i okien, układ bagażnika z szynami do mocowania bagażu) a do tego jest droższy od japońskiego konkurenta, nie mówiąc o palecie dostępnych silników.
    • Gość: Gość Re: Hyundai i40 CW od 84 900 zł IP: 195.191.109.* 15.06.11, 09:31
      gazetacommen->> Wiesz, nigdy jakoś nie przepadałem za produktami z Korei. Nie stosowałem co prawda takiej retoryki jaką Ty uprawiasz, ale nikomu bym Hyundaia ani Kia nie polecił. Do czasu... gdy kumpel sobie kupił Hyundaia i30. Przejechałem się i niestety musiałem odszczekać to co mówiłem wczesniej.

Auto fajnie sie prowadzi, przestronne wnętrze, ciekawa stylistyka a jakość materiałów (szczególnie wnetrze, gdzie człowiek nie jest otoczony deską rozdzielczą z recyclingu). W aucie nic nie trzeszczy ani nie puka. Podsumowując - o Hyundai twoje słowa sa juz raczej niaktualne.

Co do ceny to prawdopodobnie te podane wyzej są cenami wyjściowymi. De facto w salonie bedzie taniej.
    • Gość: Zastanawiacz Re: Hyundai i40 CW od 84 900 zł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.11, 09:34
      Pod koniec zeszłego roku kupilem w salonie 320D w wersji limuzyna. Auto zostało konfigurowane przeze mnie do produkcji, na auto od ceny "konfiguralnej" dostalem rabat w wysokosci 13%. Wybierając z konfiguratora to co będzie mi potrzebne auto wcale nie wyjechało z fabryki gołe. Z opcji dodatkowych wybrałem miedzy innymi skrzynie biegów automatyczną. Patrząc na wyposażenie maksymalne i40 i porównując do mojego "golasa" stwierdzam, że mój golas nie ma tylko nawigacji satelitarnej, skór na siedzeniach (mimo, ze fotele przednie sportowe) i felgi tylko 17calowe. Za auto zapłaciłem 137 tys. Moze byc tak, ze pod koniec roku na i40 beda dawac duuuze rabaty.
    • Gość: brachu Re: Hyundai i40 CW od 84 900 zł IP: *.play-internet.pl 15.06.11, 09:47
      @Ziolek1983
      masz racje - autoswiat to szmatlawiec, ale na naszym rynku nie ma lepszego czasopisma. wszystkie pisza same reklamy, a wlasnie jedynie ten szmatlawiec zamieszcza testy dlugodystansowe ktore sa miarodajne, poniewaz przedstawiaja prawdziwa wartosc samochodu. i zgodnie z tymi testami volkswagen ma tendencje do wypuszczania strasznych bubli. silnik 2.0 byl tego najlepszym przykladem. ale nie tylko to sie psulo. akurat w volkswagenie passacie psulo sie prawie wszystko - oprogramowanie silnika, pompa paliwa, turbina, wylacznik hamulca recznego non stop, swiatla skretne. jedna cala partia miala wadliwe zawieszenie. ja akurat mialem to szczescie ze w moim nie. i to nie dotyczylo tylko volkswagena passata ale tez innych modeli

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka