IP: *.a.pppool.de 21.05.04, 00:27
Kto może mi coś na temat tego nowego modelu "Mazda 3" napisać.
Interesują mnie : Opinie o starszych modelach / samochodach firmy MAZDA.
Obserwuj wątek
    • Gość: greedy Re: MAZDA 3 IP: *.hd.pl 21.05.04, 07:21
      mam mazde protege '99 (amerykanska wersja 323), 1,6l 105KM, automat, klima.
      40.000 mil (75.000 km) - nie zepsulo sie nic! spalanie ok. 8,5 litra w miescie
      z klima oraz automatem. co prawda rakieta nie jest, ale do jazdy po miescie
      jest idealna.
      polecam z czystym sumieniem na wiele lat.
      • Gość: Owerol Re: MAZDA 3 IP: *.a.pppool.de 21.05.04, 09:50
        Problem polega na tym że dotychczas miałem GOLFA 4 . Który to samochód stale
        nawalał . To pompa wody , to elektronika i serwo, w końcu układ kierowniczy.
        Tak więc chcę po pięciu latach kupić nowe auto. Z wszystkich konkurujących z
        Golfem podoba mi się MAZDA 3 1,6 Sport .
        Samochody niemieckie w ostatnim czasie mają słabą jakość. Statystiki napraw
        potwierdzają to co piszę.
        Pozdrawiam
        • fart70 Re: MAZDA 3 21.05.04, 12:33
          Gość portalu: Owerol napisał(a):
          > Statystiki napraw potwierdzają to co piszę.
          Racja - tylko te same statystyki potwierdzają, że NIE MA bezawaryjnych
          pojazdów. Gdzie naprawisz nową Mazdę w Polsce jak ci się popsuje?
          Tylko nie mów, że te kilka warszatatów na cały kraj załatwia problem :)
              • Gość: Owerol Re: MAZDA 3 IP: *.a.pppool.de 21.05.04, 16:46
                Mazda daje gwarancję mobilności . Tak więc jak auto się popsuje ,to zadzwonię
                po pomoc ( która jest darmowa ) Tylko za części i naprawę się płaci.
                Mazda daje na czas naprawy zastępczy pojazd lub hotel darmowo.
                Tak więc twoje uwagi są bezpodstawne .
                Pozdrawiam
                • Gość: Zed Re: MAZDA 3 IP: *.acn.waw.pl 21.05.04, 20:34
                  He he :) rozbrajaja mnie tacy fani marki :D
                  Ile bedziesz czekal na ta pomoc? a jak ci sie klima popsuje i pojazd jezdzi to
                  co, tez przyjada do ciebie czy to ty musisz dymac do nich?
                  Zastanow sie czlowieku co wypisujesz.
                  Niedawno na jakims forum zwolennikow Mazdy jeden gosiu podsumowal ich sytuacje
                  w Polsce - Mazda jest dla bogatych, pokornych i cierpliwych.
                  I wszystko w temacie
                  Pozdro
                      • Gość: Owerol Re: MAZDA 3 IP: *.a.pppool.de 21.05.04, 23:06
                        Ten ktoś :-) czyli ja pisze z Unii . Polska to Unia i teraz wszystko jedno czy
                        ktoś pisze z Kolonii czy z Poznania .
                        Tak to prawda że nad Wisłą jeszcze brak rozwiniętej sieci serwisu Mazdy .
                        Miałem w ostatnich miesiącach przyjemność poznać serwis VW . Mój Golf był stale
                        w naprawie . Jakość VW spadła w ostatnich latach fatalnie . Gdyby Golf był
                        produkowany w całości w Niemczech musiał by kosztować 50 % więcej . Cena jego
                        jest i tak relatywnie wysoka. Jakość słaba . Dlatego więcej nie kupię VW.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.