AUTO - KOMIS podkarpacie - ostrzerzenie

AUTO - KOMIS podkarpacie - ostrzerzenie

Witam
Chciałbym podzielić się z Państwem opinią na temat komisu Auto komis "Gabi" - Jarosław Krakowska 35 którego ogłoszenia można spotkać na allegro i w gabicars.otomoto.pl
Znalazłem ogłoszenie o samochodzie:
Auto komis "Gabi"
"pierwszy właściciel, serwisowany w ASO, bezwypadkowy, garażowany"
"STAN AUTA IDEALNY KLIMA DZIAŁA ELEKTRYKA SPRAWNA OPŁACONY UBEZPIECZENIE NA MIESIĄC GRATIS ZAPRASZAM NA JAZDĘ PRÓBNĄ"
Zadzwoniłem czy opis się zgadza czy jest możliwość negocjacji ceny. Osoba z komisu potwierdziła że samochód jest można oglądać z ceny bardzo nie zejdzie gdyż stan jest "Igła" idealny itd.
W związku z tym wybrałem się w 200km podróż do Jarosławia. Znalazłem komis i samochód.
Na pierwszy rzut oka widać było że auto jest po wypadku. Tylny zderzak wciśnięty pod klapę o 2 cm, tylna lampa popękana. Malowany chyba w stodole chałupniczym sposobem. Cały bok prawdopodobnie przytarty w rowie (oczywiście odklepany i przemalowany), drzwi z tego boku "zwichrowane/skoszone", boczne plastiki klejone na silikonie nawet plastik przy przedniej szybie (tam gdzie są wycieraczki połamany).
Nie jestem specjalistą ale takie rzeczy po prostu widać. Pytając osobę z komisu jak bardzo samochód był uszkodzony usłyszałem tylko "że on takiego sprowadził".
Dlaczego nie mógł napisać prawdy lub powiedzieć przez telefon że prawdopodobnie był po wypadku
Komis podaje nieprawdziwe informacje, kontakt kiepski, panowie prowadzący go niekomunikatywni. NIE POLECAM !!! Straciłem tylko czas i 400 km jazdy. Ostrzegam Państwa...
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.