Dodaj do ulubionych

Kia Ceed | Co za 49 990 zł?

• Gość: seul Re: Kia Ceed | Co za 49 990 zł? IP: *.play-internet.pl 20.04.12, 20:22
      focus
      liczbynieklamia
      Po za tym do Focusa 1.6 Ford nie oferuje automatu.Przynajmniej w konfiguratorze go nie ma.
      Pewnie ten Focus spod tych swiatel wygra z Optima.Ale juz na autostradzie bedzie inaczej zwazywszy na 27km wieksza moc KIA.27 bo ten silnik ma faktycznie 177km bo to ten sam motor co w I40.A Kia podaje moc 170km ze wzgledow(chyba)marketingowych.
      Tak Kia jak i Hyundai sa b.ostrozni(przesadnie wg.mnie)w podawaniu osiagow swych aut.Taki i30 1.4 100km wg.Hyundaia ma 13.2 do setki.W ostatnich dwoch tygodniach i w MOTORZE i AUTO SWIAT byly testy tego modelu.I w jednym i w drugim 0-100km wyszlo im ok.11s.Pewnie i Optima jest szybsza niz w papierach.
      Niektore firmy tak maja.
      Mazda 3 2.0 150km- 10.2...8.9
      Jeep Grand Cherokee 5.7hemi-8.7...6.2
      To roznice pomierzone na autokult.pl
    • Gość: brutus Re: Kia Ceed | Co za 49 990 zł? IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.04.12, 20:48
      Słuchajcie no różne samce alfa i podobne gracze - Jak wam pasuje auto wykonane z płyty paździerzowej (boczki drzwi) z kierownicą w kształcie waginy i pełno plastikowego aluminium to wasza sprawa - kupujcie!!!!! Ja sprzedałem w życiu więcej aut koreańskich niż ty zjadłeś obiadów . Mam obecnie 3 samochody ( wszystkie zakupione jako nowe w ostatnich 4 latach. I wiem że jak mówią nie stać mnie na tandetę. Ja nigdzie nie napisałem że te auta się psują więc różne statystyki mnie nie interesują. Nie lubię wydawać kasy na coś co po 3 latach wygląda na zużyte. I to jest różnica pomiędzy fantastami i marzycielami jak wy a praktykami i użytkownikami jak JA.
    • 4slash Re: Kia Ceed | Co za 49 990 zł? 20.04.12, 21:01
      KIA ma obecnie bardzo ladne i porzadne samochody w ofercie jednak nie ma historii i nie może się do niej odwołać, za jakieś 125 lat będzie może marką Premium jak Mercedes-Benz. Przyciąga głównie zmanipulowaną gwarancją, która ma plusy dodatnie i plusy ujemne. W cenie ceeda mozna kupić wiekszość modeli klasy C z podobnym wyposażeniem np. Golf w wersji Optimum, schodzacy model A 3 Sportback zleciwym, ale nie do zajechania 1,6 105 KM z ALU, Klimatronikiem, ksenonami i radiem Concert lub 3 tys droższym 1,2 TSI.
    • Gość: brutus Re: Kia Ceed | Co za 49 990 zł? IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.04.12, 21:55
      mrok TY GŁĄBIE W1997 ROKU sprzedawałem takim capom napalonym jak ty koreański badziew marki DAEWOO SPRZEDAWAŁEm TEGO PO 6-7 dziennie a miałem zapisy na 300 sztuk (kolejka na nexie) . Przepraszam wszystkich innych za moje słownictwo ale z mrocznymi debilami nie można inaczej - zjadł wszystkie rozumy - buahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Debile rzucać się na koreański szit !!!
      Zostawili swoich dealerów z długami , zostawili z długami FSO Koreańczycy robią specyficzny biznes opakować gó... w sreberko a ty mroczny idioto na to sreberko się łapiesz - buahahahaah
    • Gość: MROK Re: Kia Ceed | Co za 49 990 zł? IP: *.play-internet.pl 20.04.12, 22:23
      O BRUTUSIE!!!!!!!!!!DZIEKI BARANIE ZE NAM USWIADOMILES ZE KIA = DAEWOO!!!!!!!BYLO TO NIEWATPLIWIE EPOKOWE ODKRYCIE!!!!!TAK DUZO TEGO DEAWOO SPRZEDALES ZE....ZBANKRUTOWALO!!!!!!!!!!I ZAMIENILO SIE W CHEVROLETA!!!!ALE SKORO OSIAGALES TAKIE WYBITNE WYNIKI JAKO DEALER(6-7 dziennie to 30tyg a to 120miesiecznie to....1440sztuk ROCZNIE!!!!)TO ....KIM TY JESTES????????????BILEM GATESEM????BOS SPRZEDAWAL WIDAC ZA CALE WOJEWODZTWO!!!!!!!!!!!
      FANTASTA OD SIEDMIU BOLESCI A O MOTORYZACJII MA TAKIE SAMO POJECIE JAK O LOTACH NA KSIEZYC!!!!!
      ZDAJE SIE ZE TAKICH CO KUPUJE KOREANSKIE AUTA PRZYBYWA PO PARE MLN ROCZNIE-I TY ICH WSZYSTKICH BEDZIESZ NAZYWAL IDIOTAMI????PEWNIE MASZ TEZ PARU TAKICH IDIOTOW W RODZINIE?
      ZMIEN NICK Z BRUTUSA NA BARANA-TO CI PASUJE BARDZIEJ MARZYCIELU.
    • Gość: addam44 Re: Kia Ceed | Co za 49 990 zł? IP: *.play-internet.pl 20.04.12, 22:37
      Cos w tym jest ze zawsze jak jest prezentacja auta koreanskiego lub niemieckiego(szczegolnie Volkswagena)to komentarze sa najbardziej skrajne i zjadliwe.
      A w sumie o co tu sie klocic jak jest oczywiste ze ;
      1.Koreanczycy robia auta lepsze niz kiedykolwiek.
      2.Grupa VAGa ma sie lepiej niz kiedykolwiek.
      I to niezalezne od siebie ale PRAWDY.Jedni i drudzy zwiekszaja dynamicznie sprzedaz a my-klienci-zamiast plesc glupoty powinnismy sie cieszyc bo mamy w czym wybierac.
    • 2oz Re: Kia Ceed | Co za 49 990 zł? 20.04.12, 23:01
      to jest zart
      kto tym jezdzi?,tu gdzie mieszkam tylko emeryci a cena $15k,dobrze jak wytrzyma okres na gwarancji
      to salony samochodowe maja duzy narzut
      a stylisttyka- koreanczycy zdecydowali sie na wspolprace z vw
      tanio i dobrze bo dobrze i tanio? big bulshit
      to wciaz koreanczyk
    • liberau Re: Kia Ceed | Co za 49 990 zł? 21.04.12, 01:01
      "Żałować można jedynie na zbyt słabe silniki. (...) Na to jednak trzeba poczekać aż do przyszłego roku, kiedy do salonów wejście ProCeed z silnikiem 1.8 turbo o mocy 180 KM."

moto.pl mówić po polski... za coś takiego powinny być zwyczajnie kary, tak samo jak za nadużycia wobec godła, hymnu państwowego itp.
    • samiec_alfa_romeo Re: Kia Ceed | Co za 49 990 zł? 21.04.12, 07:56
      @liberau;
      pełna zgoda. Szkoda, że nawet redaktorzy wydawałoby się profesjonalnego serwisu często nie potrafią sklecić paru zdań poprawnie. Świadczy to wyłącznie o nieczytaniu tego, co się przed chwilą napisało. Wstyd.

Inna sprawa, że ja zazwyczaj nie czytam artykułów na moto tylko od razu przeskakuję do komentarzy. :>
    • Gość: TEDE Re: Kia Ceed | Co za 49 990 zł? IP: 158.75.70.* 21.04.12, 12:58
      Cena nie jest zła, nawet jak się weźmie pod uwagę topową wersję. Wychodzi wtedy w zależności od silnika ok. 80000-85000zł. Patrząc na kwotę może to i sporo "jak za KIA" ale zobaczcie ile dostaniecie w Kii za te pieniądze, a ile w Fordzie czy Oplu nie mówiąc już o VW. Może Skoda jeszcze jakoś w miarę wypada reszta jest w tyle.
    • Gość: Równiacha Re: Kia Ceed | Co za 49 990 zł? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.04.12, 13:15
      @ekspert_motoryzacji,

Odp.... się od Skody, to są doskonałe samochody, zwłaszcza Octavia :)

Przepiękny tekst, autentycznie AUDI = ŁAŃCUCH OD KROWY ; szacun, ekstra porównanie, patrząc zwłaszcza na obecnych użytkowników audi. Kiedyś były to fajne samochody dla normalnych ludzi, teraz audi jeżdżą praktycznie guanojady z czworaków, osobnicy, którzy przesiedli się na audi z trupiastych beemek czy z golfów I, II. Wstyd teraz jeździć audi.

• Gość: focus Re: Kia Ceed | Co za 49 990 zł? IP: *.play-internet.pl 21.04.12, 19:41
      @ liczbynieklamia
      Drodi kolego. Po tym co napisałeś ubawiłem się po pachy, w szczególności jak ktoś twierdzi ,że dla osiągów samochodu moment obrotowy jest nieistotny. Tak twierdzą laicy, którzy uważają ,że im wyższa liczna KM to samochód ma większe osiągi, nic bardziej mylnego. Moment obrotowy oraz jego zakres mówi nam o elastyczności silnika. Im silnik bardziel elastyczny tym lepiej się zbiera i nie chodzi tu tylko o start spod świateł ale bezpieczne wyprzedzanie. Kia Optima swój maksymalny moment uzyskuje dopiero przy 4600 obr/min czyli aby przyspieszyć trzeba samochód okrutnie piłować co niestety przekłada się na zużycie paliwa. Focus III swój maksymalny moment uzyskuje od 1600 obr/min czyli praktycznie prawie od jałowego biegu. Ktos pisał,że Kia na autostradzie będzie lepsza od Focusa. Prędkość maksymalna Forda to 210 km/h, natomiast koreańczycy nie podają tych danych w stosunku do Optimy. Zatem skąd ta pewność , że Optima będzie lepsza ? Wniosek jest taki, że Kia Optima 170KM będzie ociężałym wozidłem, na co wskazuje zbyt słaba moc silnika do masy pojazdu, co przekłada się na jego elastyczność. Ponadto Kia Optima w bida wersji nie ma nawet zwykłych ksenonów ( w Focusie są biksenenony), nie ma ogrzewanej przedniej szyby, czujników parkowania przód i tył, asysytenta parkowania, czujnika deszczu, systemu zapobiegania kolizjom, systemu ułatwiającego ruszanie na wzniesieniu, doświetlania zakrętów, wyświetlacza komputera pokładowego 4,2 cala, 9 głośników itp. itd. Kia Optima w wersji bida nawet nie ma opcji dokupienia wymienionych przezemnie elementów. Do tego koła 16 cali, tak "wielki samochód" i kółeczka jak od taczki. Kia Optima i Kia Ceed to ładne samochody ale technologicznie przeznaczone są dla kierowców mało wymagających. A jeszcze jedno , jakiś znawca napisał , że Focus nie ma skrzyni w automacie. Drogi tzw. "znawco" wygugluj sobie "PowerShiwt" i się nie ośmieszaj.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się