Jaki używany samochód dla rodzinki 2+2?

Jaki używany samochód dla rodzinki 2+2?

Witam, jaki polecacie samochód używany dla rodziny 2+2? Będę nim jeżdzić trochę po mieście, 2-3 razy w roku nad morze, gdzieś na łączkę pod miasto, nic więcej. Ma być przestronny (w bagażniku musi się zmieścić podwójny wózek, a na tylnym siedzeniu 2 foteliki dla dzieci montowane tyłem do kierunku jazdy) i co ważne tani w utrzymaniu. Nie wchodzi w grę nówka, więc proszę o poradę jakie kilkuletnie samochody brać pod uwagę, jakie się nie psują i wytrzymują ząb czasu. Żadne tam bajery i przyspieszenia w stylu 10sekund do setki mnie nie interesują, chodzi o przestronny, bezpieczny i tani samochód ;-) o ile możliwe jest takie połączenie tych słów. Będę wdzięczna za Wasze porady, bo w temacie moto jestem zielona, pod maskę zaglądam jak trzeba dolać płynu do spryskiwaczy albo oleju :-DDD
--
…pójdź, pójdź, konwalie ze mną rwać...
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.