17.07.12, 16:33
Znany podróżnik Andrzej Sochacki wyruszył 15 czerwca w kolejną wyprawę dookoła Europy. Tym razem celem jest „pokonanie” 30,000 km trasy, w 120 dni, samochodem osobowym„Volvo - 460” . Poprzednio odbył siedem różnych podróży dookoła świata różnymi środkami transportowymi (VW-garbus, samolot, yaht, pociąg, Harley-Dawidson, VW-Caddy). Na Fanpage'u VolvoAutoPolska na Facebooku można poczytać o poczynaniach Pana Sochackiego.
Obserwuj wątek
    • trypel Re: Tapicerka 17.07.12, 16:45
      mój boże toż to aż 250 km dziennnie!!!
      nie za dużo?
      3 h w aucie może zabić. Chyba że bedzie pchał całą drogę - wtedy szacuneczek.
      --
      Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
      • bratnig Re: Tapicerka 23.07.12, 12:09
        Nie należy tego traktować w kategorii rekordu, a ciekawostki i nie jedzie nowym XC60 np. tylko "trochę"starszym autem :)
        --
        Przedstawiciel Volvo na Forum
        • stuntman-mark Re: Tapicerka 30.07.12, 14:18
          Kilka lat temu wybrał się w podobną podróż autem czeskiej marki (której właścicielem jest jedna z niemieckich marek) od sponsora całej wyprawy, ale teraz postawił na swój zaufany stary model
          --
          Przedstawiciel Volvo na Forum.
        • ulubiony19 Re: Napisal z chinskiego komputera... 18.07.12, 20:46
          Przypomniało mi się, jak znajoma pracująca w biurze pośrednictwa pracy powiedziała mi, że mają przykazane podbijać ... ( nie wiem, co się podbija na fejsfaku, bo zapomniłem, co mi powiedziała), bo jakiś debili na rowerze z ich firmy do Norwegii pojechał.
          A tu pajace robią aferę, bo się starszym Volvem poszedł przejechać.
          Wyczyn to jest C-330 zrobić Safari, ewentualnie lokalnie - wymienić koło w Bizonie o 2. w nocy zapadniętym na wpół skoszonym, grząskim polu i to po pijaku.
      • bratnig Re: Tapicerka 23.07.12, 12:13
        Heh pomyłka z tytułem :) O tapicerce poniżej w ramach uzupełnienia :)
        Od 4 czerwca do 31 lipca trwa specjalna oferta od Volvo - mycie i odkurzanie wnętrza oraz pranie tapicerki w specjalnej cenie.
        - dodatkowo 30% rabatu przy wymianie tapicerki i 40% rabatu na usługę serwisową.
        - dodatkowo Serwis 2.0
    • jestklawo Re: Tapicerka 20.07.12, 20:54
      zlituję się i podbiję (up)

bratnig napisał:

> Znany podróżnik Andrzej Sochacki

taki on znany, jak Mroczek jest aktorem

> celem jest „pokonanie” 30,000 km trasy, w 120 dni

:))) świetnie to ująłeś, bo głupio byłoby napisać "przejechanie". Byle służbowy fokus robi tyle w miesiąc (25 dni roboczych)

> samochodem osobowym„Volvo - 460” .

w sensie, że w nim była ostatnia, prawdziwa, nieoszukana tapicrerka ? :)))
      Pierwszy raz widzę, że spamer kala własne gniazdo. Nie dość że zachwala nieaktualne auto swojego aktualnego pracodawcy, to jeszcze robi z tego wyczyn na miarę zniesienia jajka przez kurę

BTW, widziałeś kiedyś, gdzieś taki obciach w wykonaniu np. Saaba? (że "niby" po sąsiedzku)

• seth-gecko Re: Tapicerka 24.07.12, 10:24
          produkcja odbywa się w europejskich fabrykach więc nie trzeba się martwic o jakość (nawet tapicerki)
          a propos tapicerki - w serwisach Volvo jest promocja na jej serwis
          • stuntman-mark Re: Tapicerka 30.07.12, 14:39
            jak już ktos wcześniej podawał do końca lipca trwa promocja na serwis tapicerki w ramach której możemy liczyć na : "mycie i odkurzanie wnętrza oraz pranie tapicerki w specjalnej cenie.
            - dodatkowo 30% rabatu przy wymianie tapicerki i 40% rabatu na usługę serwisową.
            - dodatkowo Serwis 2.0"
            --
            Przedstawiciel Volvo na Forum.
              • bratnig Re: Tapicerka 13.08.12, 14:29
                Skoro tak lubisz w swoim samochodzie czynić? Cóż twój wybór. Przy normalnym użytkowaniu jednakże też po jakimś czasie się tapicerka brudzi i małe odświeżenie nie zaszkodzi raz na jakiś czas. Banał , ale jak widać nie dla wszystkich.
                • celicaman Re: Tapicerka 13.08.12, 14:42
                  > Przy normalnym użytkowaniu jednakże też po jakimś czasie się tapicerka brudzi i małe
                  > odświeżenie nie zaszkodzi raz na jakiś czas.
                  Wymiana tapicerki to jest małe odświeżanie? To z czego ta tapicerka jest robiona, ze starych t-shirtów? Miałem w życiu kilka aut i w żadnym nie trzeba było po paru latach wymieniać tapicerki.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się