Dodaj do ulubionych

Co sądzicie t tej ofercie ? ;-)

07.10.12, 00:12

moto.gratka.pl/tresc/13954221.html?ko=134778694535a16502a39ecdecbba46e
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: Co sądzicie t tej ofercie ? ;-) 07.10.12, 01:14
      Że t ta oferta nic nam nie mówi?
      17k rocznie to bardzo, ale to bardzo niski przebieg jak na autko z silnikiem Diesla.
      Z drugiej zaś strony cienkie "kapsle" na stalowych felgach sugerują jednoznacznie właściciela-dusigrosza.
      Tak więc - na dwoje babka wróżyła.
      --
      Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym (W.Churchill)
      • misiaczek1281 Re: Co sądzicie t tej ofercie ? ;-) 07.10.12, 09:46
        17 k to bardzo niski przebieg ? Na Diesla oczywiście...
        Moje Polo z 2003 r. ma 172 tys.km...mam autko 4 lata młodsze a prawie tyle samo przebiegu(prawdziwego) i cena też podobna (tysiąc więcej) , ale mam pewniejsze (młodsze) autko...
        Trzeba wjechać na kanał i obejrzeć...ale ja nie jestem zwolennikiem Dieslów...kopci , klekocze, jest droższe od benzyny, turbo jak padnie to wydatek spory....
        Sam zdecyduj...

--
        Tak. To prawda że moje poglądy są oryginalne...ludzie mi tego zazdroszczą bo też by tak chcieli, ale nie potrafią, więc działa u nich zasada negacji. Nie potrafią czegoś zrozumieć więc to odrzucają ...To jednak daje mi siłę i utwierdza w przekonaniu że mój sposób myślenia ma w sobie coś czego inni nie mają...coś więcej niż tylko "hau hau" :)
          • misiaczek1281 Re: Co sądzicie t tej ofercie ? ;-) 07.10.12, 13:00
            lechujarek_wolski napisała:

> Czy Ty masz problemy ze wzrokiem, kolo?
            >

Wzrok mam dobry...17 k zamiast 170 tys.km to literówka...chciałeś zapytać o coś konkretnego czy tylko uszczypać ? ;-)
            --
            Tak. To prawda że moje poglądy są oryginalne...ludzie mi tego zazdroszczą bo też by tak chcieli, ale nie potrafią, więc działa u nich zasada negacji. Nie potrafią czegoś zrozumieć więc to odrzucają ...To jednak daje mi siłę i utwierdza w przekonaniu że mój sposób myślenia ma w sobie coś czego inni nie mają...coś więcej niż tylko "hau hau" :)
    • thefect Re: Co sądzicie t tej ofercie ? ;-) 07.10.12, 21:01
      Dzisiaj dla taty kupiłem Golfa 4 2000r 13,5tyś 4 poduszki, 4x elektryka, klimatyzacja, alufelgi vw 16'' 2gi dzień w kraju, opłacony fakt.vat więc odpada skarbówka, przebieg 172tyś podobno :) ale na tyle wygląda. Auto po nocy odpaliło bez dymka i co ważne 110km czyli jeszcze POMPA a tu już pompowtryski więc w tym roczniku jazda jak na bombie zegarowej, nie wiesz kiedy się sp...a koszta regeneracji są już inne. Moje zdanie takie w tym roczniku albo zwykła pompa albo benzyna i LPG. Sam mam BMW bez LPG ale szukalem benzyny bo 530d (którą chciałem) w rocznikach 00r wzwyż to skarbonki najczęściej pompa progowa 1tyś a lubi siadać przy takich rocznikach, pompowtryski dalsze pln-y, podobnie niestety w VW.
      • misiaczek1281 Re: Co sądzicie t tej ofercie ? ;-) 07.10.12, 21:20
        thefect napisał:

> Dzisiaj dla taty kupiłem Golfa 4 2000r 13,5tyś 4 poduszki, 4x elektryka, klimat
        > yzacja, alufelgi vw 16'' 2gi dzień w kraju, opłacony fakt.vat więc odpada skarb
        > ówka, przebieg 172tyś podobno :) ale na tyle wygląda. Auto po nocy odpaliło bez
        > dymka i co ważne 110km czyli jeszcze POMPA a tu już pompowtryski więc w tym ro
        > czniku jazda jak na bombie zegarowej, nie wiesz kiedy się sp...a koszta regener
        > acji są już inne. Moje zdanie takie w tym roczniku albo zwykła pompa albo benzy
        > na i LPG. Sam mam BMW bez LPG ale szukalem benzyny bo 530d (którą chciałem) w r
        > ocznikach 00r wzwyż to skarbonki najczęściej pompa progowa 1tyś a lubi siadać p
        > rzy takich rocznikach, pompowtryski dalsze pln-y, podobnie niestety w VW.

Ja też się zastanawiałem nad Golfem 2000 r. ale za tą samą cenę jednak wybrałem 3 lata młodsze Polo 1,4 benzyna ...ma 2 poduszki, elektryke i klima też jest;-)
        170 tys.km i na tyle wygląda....
        3 lata młodsze auto to jednak sporo i cichutko chodzi że prawie go nie słyszę a Diesle robią KLE KLE i mają większe przebiegi - taka ogólna zasada więc jeśli mój benz. ma 170 to twój 3 lata starszy Diesel może mieć nawet 250 tys.km ;-)

--
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka