Dodaj do ulubionych

Audi A6 3.2 FSI

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.04, 21:13
to jedno z najpiękniejszych aut jakiekolwiek wyprodukowano
Obserwuj wątek
    • Gość: Fabricio Re: Audi A6 3.0 TDI IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 18.08.04, 21:59
      Pod koniec czerwca pojechałem z tatą do salonu Audi,aby przejechać się nową A6-
      tką.Do jazd próbnych stała z silnikiem 3.0 TDI o mocy 225 km i momentem
      obrotowym 450 NM!!!Po przekręceniu kluczyka w stacyjce,silnik zabrzmiał jak
      benzynowy!!!W środku panowała całkowita cisza.Jak dodawało się gazu,to ten
      samochód miałczał jak kot,to mi się bardzo spodabało.Wykonanie w tym
      samochodzie jest perfekcyjne,znakomite silniki!!!Jedynie,co mnie przeraziło to
      to,że w podstawowej wersji to auto jest "Gołe".Za klimatronik,lampki w
      drzwiach,dzieloną tylną kanapę,chromowe listwy obramujące drzwi trzeba
      dopłacić!!!To jest według mnie przesada. Poza tym wszystko mi się bardzo
      podoba.To jest najlepsze auto z całej swojej rodziny.
      • sympatico.ca Re: Audi A6 3.0 TDI 18.08.04, 22:14
        Gość portalu: Fabricio napisał(a):
        Jedynie,co mnie przeraziło to
        > to,że w podstawowej wersji to auto jest "Gołe".Za klimatronik,lampki w
        > drzwiach,dzieloną tylną kanapę,chromowe listwy obramujące drzwi trzeba
        > dopłacić!!!

Co za belkot,widziales kiedys poprzednie A6 bez climatronic?Zarowno w tamtym a
        tym bardziej w tym to standard.
          • sympatico.ca Re: Audi A6 3.0 TDI 18.08.04, 22:21
            tato1 napisał:

> .........Tak?...........a od kiedy?!
            > Gdybym wiedzial to bym nie placil........hehehehe

Za co placiles?Za climatronic do Audi A6?Nie przypominam sobie zeby robili
            specjal edition na Bangladesz.
            • tato1 Re: Audi A6 3.0 TDI 18.08.04, 22:23
              sympatico.ca napisała:

> tato1 napisał:
              >
              > > .........Tak?...........a od kiedy?!
              > > Gdybym wiedzial to bym nie placil........hehehehe
              >
              > Za co placiles?Za climatronic do Audi A6?Nie przypominam sobie zeby robili
              > specjal edition na Bangladesz.
              • sympatico.ca Re: Audi A6 3.0 TDI 18.08.04, 22:27
                tato1 napisał:

> sympatico.ca napisała:
                >
                > > tato1 napisał:
                > >
                > > > .........Tak?...........a od kiedy?!
                > > > Gdybym wiedzial to bym nie placil........hehehehe
                > >
                > > Za co placiles?Za climatronic do Audi A6?Nie przypominam sobie zeby robil
                > i
                > > specjal edition na Bangladesz.
                > __________
                > ....Nie osmieszaj sie przyglupie........

To ty sie nie osmieszaj debilu,climatronic to standard w kazdym Audi A6
                poczawszy od nowych modeli z konca 1997 roku,ale jak juz kiedys pisalem to jest
                forum i kazdemu wolno pisac co chce,nawet tobie pajacu.
                • tato1 Re: Audi A6 3.0 TDI 18.08.04, 22:35
                  sympatico.ca napisała:

> tato1 napisał:
                  >
                  > > sympatico.ca napisała:
                  > >
                  > > > tato1 napisał:
                  > > >
                  > > > > .........Tak?...........a od kiedy?!
                  > > > > Gdybym wiedzial to bym nie placil........hehehehe
                  > > >
                  > > > Za co placiles?Za climatronic do Audi A6?Nie przypominam sobie zeby
                  > robil
                  > > i
                  > > > specjal edition na Bangladesz.
                  > > __________
                  > > ....Nie osmieszaj sie przyglupie........
                  >
                  > To ty sie nie osmieszaj debilu,climatronic to standard w kazdym Audi A6
                  > poczawszy od nowych modeli z konca 1997 roku,ale jak juz kiedys pisalem to jest
                  >
                  > forum i kazdemu wolno pisac co chce,nawet tobie pajacu.
                  doplacic.............chyba ze chcesz 70l seryjnie..........
      • flic_k fabricio 26.12.04, 12:37
        Twoje wypowiedzi są intrygujące! Nie chcę cie tu obrażać ale przypominasz mi
        tutaj rozpieszczonego dzieciaczka. Też jeszcze jestem dzieckiem ale zawsze
        staram się opanować, po co tyle nerwów.
        Ale przejdźmy do rzeczy. Pierwsza sprawa. Mieliście VW passat 2.7l V6 // mówisz
        że wam chlał. dobra kupiliście vw TDi aby zaoszczedzić. Wniosek jest taki że
        nie mieliście hasju na paliwo. zaczęliście budować dom i mówisz że później
        kupicie a6? [fak że diesla]. ale skoro was nie było stać na głupie paliwo do
        passata, teraz budujecie dom a to też kupe kasy>> to skąd na to audi? bezsens
        powiedz tacie żeby mierzyl siły na zamiary.
        następna intryga>> to opisanie auta za 230tys. jako gołe. Powiedz nam co masz w
        passaciku, który na zachodzie robi za jeździdło? bardzo dobrz że to auto ma
        chromy za dopłatą, przecież niekażdemy to pasuje, zresztą w benzie e klasy
        chromy na zewnątrz są w lepszych wersjach, tak samo w Vel Satis gdzie
        chromowane klamki i 18' felgi sa w wersji initiale. To już jest auto szyte na
        miarę, przy tej cenie klient zapłaci
        Pozdrawiam :] passat=skoda superb ;]
    • Gość: Fabricio Re: Audi A6 3.0 TDI IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 29.08.04, 20:53
      JEŻELI NIE POTRAFISZ PALAŃCIE ODRÓŻNIĆ AUTOMATYCZNEJ KLIMATYZACJI USTAWIANEJ
      RĘCZNIE POKRĘTŁEM NA KOKPICIE OD USTAWIANEJ ELEKTRONICZNIE TO JESTEŚ
      PUSTAKIEM,KTÓRY JEŻDZI JEDNOCYLINDROWĄ KOSIARKĄ,A JEŚLI SŁYSZAŁEŚ O CZYMŚ TAKIM
      JAK MOMENT OBROTOWT W SILNIKACH TDI TO TWOJE BENZYNOWE BADZIEWIE,PEWNIE
      PRZEROBIONE NA GAZ,MOŻE WĄCHAĆ MÓJ DYMEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • greenblack Re: Audi A6 3.0 TDI 29.08.04, 22:28
        Ty głąbie, jedyne Audi, które widziałeś, to pełnoletnia zespawana z trzech
        innych 80 wujka ze wsi, hehe. Widziałeś wnętrze BMW 7? Tam klimatyzacja jest
        ustawiana nieopisanymi liczbowo pokrętłami. Czy to znaczy, że ma "ręczny
        klimatronik"? W A8 też są pokrętła. W drugim rzędzie też. I co ty na to debilu?
        4-strefowy "ręczny klimatronik"? A moment dyzla wsadź se w dupę, chociaż akurat
        wcale nie poruszałem tego tematu, hehe.
        • Gość: Fabricio Re: Audi A6 3.0 TDI IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 29.08.04, 23:58
          Niedorozwoju ,australopiteku o momencie obrotowym możesz gadać z Aborygenami bo
          nie masz o nim zupełnie pojęcia,chociaż ich poziom znacznie cię przerasta.Zrób
          sobie persuflacje okrężnicy,bo zamiast mózgu masz pustkę wirtualną i nie ma tam
          co persuflować pacanie jeden.Umyj pawlaka bo ci wali jak z mużyńskiej chaty!!!!
          Załóż izolację na cytopygę ,bo ci się robi zwarcie na jedynych dwóch synapsach
          w tym pustym deklu!!!!!Naoglądał sie chłoptaś prospektów,ale było ich za dużo i
          się pomyliły!!!!!!Pewnie kręcisz torbę w lewo i prawo i wysiadł
          ci "Klimatronik",bo Fred ci za bardzo grzeje!!!!!Idz wysiorp pysiora ty zgniły
          buraku!!!!!!A od mojego wujka to się odstosunkuj!!!!To pewnie ty mieszkasz na
          wsi i to twój wujek jezdzi rozpadającym się trabantem złożonym z blach,które
          znalazł na złomowisku!!!!!!!!
          HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE
          HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE
          HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          I co zagrzybiały zgredzie??????????????!!!!!!!!!!!!!!
      • tato1 Re: Audi A6 3.0 TDI 30.08.04, 18:00
        ...Widzisz fabricio........Ogladanie auta a posiadanie go to dwie rozne rzeczy.
        Nie twierdze ze zle zrobiles ze sie pochwaliles na forum ale zaszlo pewne
        nieporozumienie.Ja pisalem o plus bo kupuje auta prawie full,greenblack pisal
        ogolnie bo ma stara A8 a ty bo widziales ja u dilera bez odpalenia i nic ci sie
        nie zaswiecilo wiec myslales ze to pol-klima.........
        I nie klam bo o plus to ty nie pisales......hehehehe
    • Gość: ? Re: Audi A6 3.2 FSI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 18:09
      Niewątpliwie A6 w standardzie MA dwustrefową automatyczną klimatyzację - czyli
      z oddzielną regulacją temperatury dla pasażera i kierowcy.

Niewątpliwie pokrętła służą TYLKO i WYŁĄCZNIE do wyboru żądanej temperatury,
      podobnie jak "+" "-" w innych typach aut.

Mój szanowny ojciec jest szczęśliwym posiadaczem nowego A6 przy czym,zapewne
      niektórych zawiodę, jedynie 2,4 170 KM manual, a więc najtańsze z możliwych.
      Sam zresztą uważam, że wybór słuszny bo osiągi są bez zarzutu a dopłata rzędu
      60 tys. za FSI tudzież trzylitrowego diesla chyba nie ma sensu.

Peace

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się