Dodaj do ulubionych

ekonomiczny van?????????????

15.03.13, 09:53
Przymierzamy się do kupna vana, proszę o radę który z modeli jest najbardziej ekonomiczny i najmniej awaryjny? Interesuje nas van w wieku od 5 do 10 lat . Będziemy wdzięczni za pomoc.
Obserwuj wątek
    • zdrowzyw Re: ekonomiczny van????????????? 16.03.13, 18:59
      Trzy dni temu kupiłem Lancię Phedra- dokładnie taką:
      postimage.org/image/iklkxtvn1/
      postimage.org/image/py0ywsfot/
      postimage.org/image/9oastw50t/
      Silnik w moim to PSA HDI-136KM
      Na forach uznawany za najlepszy silnik diesla grupy PSA.
      O ekonomiczności nie napiszę bo sam na razie testuję.
      Na necie trochę znajdziesz.
      Poczytaj forum Lancii, technicznych i ekonomiki doczytasz więcej na forum klubu Peugeota.
      Dlatego Peugeota bo to wspólny projekt: Fiat Ulysses, Citroen C8 i Peugeot 807.
      Zaleta: serwis zrobisz w większej ilości punktów, części mechanicznych w bród po niskich cenach (nawet jak wtopisz w silnik- używany już za 3tyś).

Jedynie co mogę napisać że autko komfortowe, miejsca że można balety robić.
      Fotele przednie obracane i drugiego rzędu obracane- a więc w długiej trasie może kilkoro grać w karty :)
      Klima super wydajna- można jajka gotować :)
      U mnie jest webasto dla wstępnego grzania silnika (i szybszego przy tym ogrzewania wnętrza).

Czytaj :)
    • zdrowzyw Re: ekonomiczny van????????????? 16.03.13, 19:54
      Dodam może jeszcze:
      - uchwyty fotelików typu IsoFIX
      - drzwi tylne boczne elektryczne
      - siedzenia przednie ogrzewane i regulacja elektryczna z pamięcią
      - klima trzy strefy (również niezależna regulacja temp. lewej i prawej strony):
      postimage.org/image/ahtdmdf8t/
      Z bajerów moja nie ma tylko dużego DVD na podsufitce lub na tyle przednich siedzeń :)

Małżonka nie narzeka w niej na kręgosłup, w Peugeocie 307 (benzyna-zostaje do tłuczenia po mieście) po 15 minutach nie może wyjść z niego.

Dla swojej jeszcze nie opróżniłem garażu nawet, trochę większa jest na długość.
      postimage.org/image/l1sqrcq5p/

• zdrowzyw Re: ekonomiczny van????????????? 16.03.13, 19:59
      Jakby co-mój Peugeot 307 rocznik 2004 (od nowego u mnie)- żadnych usterek.
      Kuzyn sąsiada ma Peugeota 807 (taka inna Phedra) pięć lat i również tylko eksploatacyjne sprawy.

Piszę bo zaraz znajdą się znafcy twierdzący że tylko niemieckie trza kupować :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka